Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете...
Пише Ви една объркана мадама.... представете си, че имате всичко... Добър бизнес, хубава кола, жени около вас нон стоп и можете да имате всяка която пожелаете, НО отказвате всички тези жени буквално от корица на списание и се самозадоволявате със снимки на ваша приятелка... Какво означава тя за вас? Любопитна съм да разбера когато се самозадоволявате и сте избрали конкретно лице за вашите фантазии, тя просто сексоален обект ли е за вас или имате по- дълбоки чувства???

Коментари

1.   Ами като мъж ти казвам - в този случай би трябвало жената да е силен обект на желанието на мъжа, т. е все още да не са били заедно. Твърде вероятно е това да е подплатено и с чувства.

2.   Най-вероятно е на ръба да се превърне в сталкер

3.   В такива моменти, всяка жена в съзнанието му е най вече сексуален обект, но в началото с привкус на фантазии. После минава в стадий в който лицето няма значение, всичко се превръща в една амалгама която действа като наркотик. Тогава му причернява на мъжа и нищо не вижда, а мисълта направо спира и идва свободата. После захвърля снимка, списание и каквото и да е възбуждащо средство, тогава преминава отново в съзнание.

4.   Лично за мен би означавало, че имам чувства...

6.   Много Ви благодаря за отговорите

7.   За мен това означава че мъжът има дълбоки чувства към определеното момиче.

8.   Означава, че ставаш за една бърза, нищо повече. Това че някой не е женен или обвързан не означаве, че иска връзка.

9.   Аз не съм точно типа, който описваш, в смисъл нямам нито бизнес, нито кола и не мога да имам всяка мадама, която пожелая, но ми се е случвало това което описваш. Два пъти съм мастурбирал със снимката на една приятелка.
За нея всъщност не би имало значение материалното ми състояние, но нека да премина директно към въпроса ти. По-принцип един мъж може да мастурбира само с нещо което го възбужда, значи най-малкото има привличане. Аз не бях влюбен в тази моя приятелка, просто защото когато се запознахме бях нещастно влюбен в друга и въобще нищо останало не ми правеше впечатление. Чак по-късно забелязах какво е бижу е, но знаех че трябва да внимавам да не ми случи пак същото, защото тя беше реално погледнато недостижима за мен заради разликата в характерите ни и заради това, че е обект на голям интерес и има твърде голям избор. Чувствата, които имам към нея са на възхищение. Ако имам някога дъщеря, ще я кръстя с нейното име и бих искал да прилича на нея. Честно казано, понякога съм се измъчвал с мисълта, как ли би се разочаровала или изплашила от мен, ако знаеше че съм мастурбирал пред снимката и, но друг път си казвам, че всеки мъж има подобни тайни, фантазии и моменти на слабост, за които никой друг не трябва да знае. Сега имам приятелка, която е не по-малко красива и даже в гръб двете си приличат заради дългите руси коси. Понякога като го правим с приятелката ми doggy style съм си фантазирал за същата жена за да се възбудя допълнително. Това естествено мога да го споделя само анонимно. За мен е ясно, че мъжът, когото описваш има същите фантазии, т. е тази жена силно го привлича и възхищава, но по някаква причина той се задоволява само с тези фантазии без да се опитва да промени нещо.

10.   Аз съм си бил чикии на снимки със стари бройки. Правя го защото ме подсещат за хубавите моменти заедно. Фетиш ли е това?