Споделена история от Секс и интимност

Закъснява ми менструацията!
на 28 юни трябваше да ми доиде но по принцип ми закъснява с 2-3дни и на 29 правихме секс с приятеля ми без презерватив, не е свършвал в мен и беше мн за малко от 5 до 10 мин ама сега вече ми е 8 ми ден от както ми закъснява и се притеснявам мн. Възможно ли е да се е случило нещо без да се осетим? На 4ти си правих тест и беше отрицателен, утре ще правя др. за успокоение. Дали теста е отчел тогава, достатъчно време ли е минало?

Коментари

1-50 от 62

1.   Ами по принцип е най-добре да ползвате презерватив, тъй като при секс половия член може да пусне малко сперма още преди еякулацията, което разбира се не значи че си бременна щото трябва да се уцели тия 3-4 дни от месеца, когато си в овулация ;)

Но си направи тест да си сигурна й друг път само с капут. И без това пази и от болести, които почти е сигурно че и двамата носите някакви (не речено че са опасни)

2.   Тестът е информативен след 14-ти ден от очакваната дата.

4.   Не се притеснявай, едва ли си бременна, нали теста е бил отрицателен, а и е възможно да ти закъснява и с повече дни, може сега да е от това, че си се притеснила. Ако много те притеснява това, отиди на генеколог, консултирай се и предполагам ще ти изпише хапчета.

6.   Отиди на лекар, така най-добре ще разбереш дали не си бременна. Тестовете лъжат, 2 пъти ми беше отрицателен, накрая отидох на лекар и се оказа, че съм бременна. Имам най-прекрасната дъщеря на света.

7.   Дойде ли ти мензиса ?

8.   Здравеите искам и аз да попитам нещо значи миналия месец ми доиде но сега този ми закъснява с 2 дена аа от тогава сам нямала полов контакт има ли опасност от бременност?

9.   Здравеите искам да попитам. Значи на 21 го правих с приятелят ми бехме с презерватиж, но ми закаснява искам да разбера дали е за6тото ми е било за 1 пат, защото много се притеснявам

10.   Здравейте искам да попитам ако ми закъснява с 28 дни има ли нещо описно защотото не ъм правила секс с никого и какво да правя.

11.   9:не си нормално е спокойно

12.   Здравейте аз съм на 14 никога несъм правила секс но вече седмица ми закъснява това дали е проблем?

13.   12, имала съм цикли, които са били по 42 дена, т.е. вместо да ми дойде на 29, примерно, ми е идвало на 43-тия ден. Още повече, че ти си само на 14. Тогава менструацията е нередовна.

14.   №12 Не се притеснявай момиче, на твоите години е нормално да ти закъснява понякога. За по-сигурно можеш да споделиш с майка ти и ако е необходимо да се консултирате с лекар. Успех!

15.   модератор - за пореден път подчертавам, че НЕ ПУБЛИКУВАМЕ коментари, написани на латиница!!!

19.   Здравеите искам да попитам. Значи на 27 го правих с приятелят ми бехме с презерватиж, ими закаснява вече 5 дена. Искам да разбера дали е за6тото ми е било за 1 пат, защото много се притеснявам

20.   Здравейте искам да попитам. Август месец ми дойде мензиса на 20. А в Септември месец още не ми дойде вече сме 30. И сигурнасъм че не съм бременна 10 дена ми закъсня това нормално ли е.

21.   20 - до 14 дни е нормално. Може да си имала стрес някакъв, виж си храната. Движи се иначе цикълът, не си машина. Ако все пак не дойде до една седмица, най-добре е да отидеш на лекар.
Аз имах обратния проблем покрай дипломна работа и изпити - идваше ми на всеки две седмици. Отидох на лекар, гледа ме за кисти и като нямах, ме изгони едва ли не, нямала съм проблеми - изписа ми някакви хормони, които в много краен слуай да пия.
Тялото си знае работата, довери му се!
...така бях още 2-3 месеца, после ми минаха зоровете и се оправих!

22.   Здравейте, аз съм момиче на 15 години. На 2. 10. трябваше да имам менструация, но тя закъснява вече с 12 дена. Не знам какво да правя, с приятелят ми взехме да се притесняваме да не съм бременна, тъй като правим секс без презерватив, но не е свършвал в мен. Правих си 2 теста, които бяха отрицателни, но ме е страх да не би да са грешни.

23.   Здравейте, аз съм момиче на 17 години. Значи по принцип трябваше да ми дойдетози месец на 9-ти, но ми закъснява. На 11 правих секс с приятеля ми първият път с презерватив, но втория без съответно преди да започнем втория път той се изпика и изми и тогава продължихме, сега все още ми закъснява а днес вече е 14, възможно ли е да съм бременна? Преди седмица боледувах и пиех антибиотик възможно ли е и да е от това и от стреса защото мн се притеснявам?? А сега доста ме боли кръста и корема, гърдите също и имам усилено бяло течение, но не идваа! Благодаря предварително :)

24.   23, да възможно е, точно при втори път... не е трябвало. Научи се да носиш повечко кондоми в себе си.
Направи си тест за бременност, може и да ти закъснява от други причини!

25.   И не е свършвал в мен нито, като беше с презератив, нито после без свърши извън мен.

26.   Е и? Мъжете и преди да свършат си отделят малки количества сперма, иначе щеше ли да има бременни булки, замисли се малко, за Бога - ти нямала ли си час по биология в училище, майка да ти кажае, как да се предпазваш?

27.   Направих си тест мкойто беше отрицателен. :)

28.   Е, ще е отрицателен, когато е преди да е минала 1 седмица от половия акт... ЛОГО не се отпускай, направи го пак след 5 дни.

29.   А това, че ми закъсня още 2 дни преди да правим секс, в смисъл още от тогава ми закъснява.

30.   Здравейте, аз съм момичето, което писа под 22 номер. Искам да попитам, възможно ли е, да ми закъснява, защото на 12. 09. убиха една моя приятелка и бях в огромен шок, след това се разболях и почнах антибиотици да приемам?
Мисля, че не съм бременна, защото нямам симптомите, освен че постоянно ме боли корема, но ми казаха, че това е от грипа.. По-принцип си правим секс без презерватив и колкото и пъти да съм правила тестове, всички бяха отрицателни, но сега имам малки съмнения, заради цикъла ми.. Вече станаха 17 дена и съм шокирана, моля ви дайте ми съвет.. Ще ви бъда благодарна!!

31.   Здравейте! И аз имам същия проблем, закъснява ми с 7 дена. По принцип трябваше да ми дойде на 20 а сега е 27. Миналия месец ми дойде на 24. Почнах да се притеснявам, но нямам никакво основание, защото не съм водила полов живот близките 3-4 месеца. Имах проблеми с най-добрата ми приятелка и може ли това да е оказало влияниер защото съм много чувствителна и го прий навътре. Моля, дайте съвет! Благодаря предварително!!!

32.   Здравей,

Като мъж, ще ти кажа, да си спокойна, толкова лесно не се забременява, ако това ти е безпокойството. Но определено ако го правиш с някой на когото имаш доверие е добре, да си изясните нещата, в смисъл, да е наясно човека с рисковете на това свое поведение. Най-лесният вариант е да сложиш гумата и да не мислиш за последствията, но понякога и това не е най-доброто решение, защото губиш от тръпката....

33.   Номер 30, аз също съм в подобна ситуация като теб! На 17 години съм и трябваше да ми дойде преди 4 дни (на 17-ти) но още не ми е дошло... Правила съм секс, но е било с презерватив винаги! Боли ме корема в момента и гърдите, но цикълът още го няма... Преди около седмица бях на антибиотик около 6 дни, а преди около месец почина дядо ми... Възможно ли е тези неща да са оказали влияние ? Не съм си правила тест, защото наистина не допускам бременността като вариант... понеже не са се получавали гафове и винаги е било с презерватив! Моля Ви за съвети и мнения по въпроса...!!!

35.   Здравейте, аз съм на 16. Закъснчва ми с 2 седмици. С приятелят ми павихме секс точно когато бях в оволация и той свърши в мен, но когато си правих тест той беше отрицателен. Кажете какво да правя моля ви много се притеснявам.

36.   35. --- Много си напред в нещата... Майко, майко... накъде отива светът!!!

Щастливката

38.   Здравейте мен ми закъснявя 11 дни и сяка вечер правия СеХ по 2 пъти и не се притеснявам щтото ми е супер супер

39.   Здравейте! С приятелят ми правихме секс с презерватив, той не свърши в мен, но ми закъснява с 2-3 дни - много съм неспокойна и ми се иска да чуя и други мнения.

40.   Здравейте! Закъснява ми с 6 дни и с приятеля ми правихме секс с презерватив, нормално ли е да е защото ми беше за първи път? Благодаря ви предварително

42.   Здравйте. Аз имам един малък проблем. Попринцип цикъла ми никога не е бил редовен но сега ми закъснява вече с 15 дни. Тъй като скоро за първи път справих секс с приятеля ми (14.02)... всичко беше както трябва.. използвахме предпазни мерки и т.н. нооо уви цикъла ми още го няма а вече е 5. 03 съм малко питеснена. Възможно ли е да е заради лудото време или заради притеснението ли...

43.   Здравейте! За съм на 18 години! С приятелят ми го правихме.. всичко беше точно, т. е. с презерватив, той не свърши в мен и след края на половият акт, отидох веднага в банята измих се, оправих се! Но ми закъснява с 4 дни. Направих си тест, даже два, отрицателни, но по принцип съм голяма паника относно тази тема!

44.   Здравейте! С приятеля ми правихме "секс" точно 2-3 дни след като ми беше свършил цикъла.. Тогава ми беше за 1-ви път.. И не беше повече от 15 - 20 минути.. А, също така не е свършвал в мен!! Тези дни трябва да ми дойде и много се притеснявам.. Миналия път ми дойде на 30 април и свърши на 5 май и ние на 7 го направихме.. В очакване съм да ми дойде тези дни днес е 30. 05. 2012.. не знам.. :х.. Възможно ли е да съм забременяла? !

На 17 год.

45.   Здравейте, аз съм на 17 и ми закъснява с 4 дена. С гаджето ми правихме секс без презерватив, но никога и не сме ползвали, защото винаги той свършва отвън. Моля ви, кажете ми мнението си.

46.   Дамн.. и на мен ми закъснява вече седмица. А той не е свършвал в мен и много се притеснявам. Дали не съм бременна :| Ще направя няколко теста, ако не съм възможно ли е от притеснение или нерви да не ми е дошло навреме??

48.   Здравейте, приятелката ми е на 15 и правихме секс без презерватив, трябваше да и дойде на 20, но и закъснява вече 10 дни? Не съм свършвал в нея, но се притесняваме днес ще вземем тест да проверим, но дано не е бременна! Колко е горе долу нормалното закъсняване?

49.   Да взима теста, няма какво друго да се каже. Няма нормално и ненормално, това е цикъл - индивидуален за всяка жена. Бъди подготвен, че може да е бременна, ама да сте мислили.

50.   Аз съм момчето от 48 номер показа на Sure Check, че е I черта! Ще ходи на доктор да види от какво е!

51.   Аз съм момичето от коментар - 46 - не ми е закъсняло щото съм бременна.. а защото не знам как имам киста на яйчниците.. :) Пиша, за да видят и другите че може и да не е бременност ами и друго.. :)

53.   Приятелката ми и закъснява на тази дата миналия месец и дойде, а по-миналия на 23.
Знам, че 1 ден е в рамките на нормалното, но на 19ти имаше рожден ден и го правихме без презерватив - мисля, че не съм свършвал в нея, но нормално се притесняваме и двамата.
Бяхме консумирали алкохол - не малко, а и тук падна голям студ последните дни 30, 40 см сняг.
Има ли за какво да се притесняваме?
И след колко време да си прави тест, ако продължава да и закъснява?

54.   здравейте на 14 години съм цикълът ми закъснява, а не съм правила нищо... под нищо знаете какво имам предвид моля някой да ми каже нормално ли е цикълът ми да закъснява много се притеснявам....

55.   imam cikul ot 1 godina i 3 4 mesecaa no toq mesec mi zakasnqva s 2 denaa normalno li e??

56.   Пиша Ви, тъй като има момичета като мен и искам да ги успокоя. На 21 години съм и мога да кажа, че цикъла ми е нередовен - почти винаги ми закъснява, много рядко ми идва на датата. Последния път ми закъсня с 9 дни, преди това 2 месеца ми идваше по-рано, което беше много странно, а 1 месец преди тези 2 месеца, отново ми закъсня, но с 8 дни. Момичета, изчаквайте максимално, стига да няма от какво да се безпокоите. Лошото при мен е, че съм 41-42 кг, които постоянно мисля... и през седмицата ям почти само вечер, тъй като не обичам да ям през деня.... вече съм абсолютно убедена, защо цикъла ми е нередовен... но сама съм си го избрала... та това е моята история

57.   Искам да попитам нещо :) На 13 години съм, цикълът ми е не редовен - почти винаги ми закъснява с 2-3 дена. Последния път ми е на 27 Февруари, за месец Март не ми е идвало и все още не ми е! Не водя полов живот и няма вероятност да съм бременна! Да се притеснявам ли? ! Благодаря на всеки, който ми отговори :)

58.   Искам да попитам нещо цикала ми трябваше да доди на 29. 04 но ние на 25. 05 с гаджето ми направихме секс без презерватив и беше за първи път, но той не свърши в мени на 27. 04 ми дойде за моного кратко време най много 1-2 капки и спря има ли вероятност да съм бременна.. ако си правя тест дали ще покаже правилно..

59.   Здравейте искам да ви попитам нещо. Значи с приятеля ми правихме секс без презерватив, но той не е свършвал в мен. Искам да знам дали има вероятност да съм бременна...

60.   Здравейте, от два месеца не съм правила секс, миналият месец ми дойде но този месец ми закъснява вече с 8 дена. Има ли вероятност да съм бременна. Благодаря.

1-50 от 62