Споделена история от Секс и интимност

Необяснимо влечение
Цялата история започна преди няколко месеца... Запознах се с едно момче, по-малък от мен. Общувахме под формата на чат около седмица след което се видяхме. След въпросната среща почти не сме се чували. Въпреки всичко, не знам дали е имало ден в който да не мисля за него. Той е висок, добре сложен, с много красива загадъчна усмивка и тъмна коса и очи. Най-интересното е, че не искам връзка с него. Искам просто да спя с него! Фактът, че е по-малък от мен и девствен ме възбужда страшно много.
Искам да прекарам ръцете си през гъстата му черна коса, през гърба, надолу към тези дълги крака. Искам да му дам всичко, за което някога е мечтал. Искам да осъществя тийнейджърските му желания. Жадувам да стена докато гледам това невинно лице. Желая да усетя ръцете му по цялото ми тяло. Искам да ме целува бавно и нежно, прокарвайки ръце през дългата ми руса коса. Копнея да му покажа на какво съм способна, да му покажа колко съм дива и страстна, готова съм да дам 100% от себе си за него. Мога да го накарам да ме иска и пак, и пак, и пак...

Винаги съм била с опитни мъже и с диапазон в годините от 3-7, но този път искам нещо по различно. Запленена съм от осемнадесет годишно момче с невинно излъчване.

Ж22

Коментари

1.   Яко! Обади го и кажи директно какво искаш. Мисля че той не отказва

2.   Сега ми стана ясно откъде идва покварата всред мъжете - от такива жени, като теб. :D Направи света по-добро място - стой настрана от невинните момчета! :) Невинните момичета имат нужда от тях, а не от драми с покварени мъже.

3.   Предложи му, няма да ти откаже. Съблазни го и действай. Вдигне ли самолета, няма връщане назад. Приятни изживявания. Бъди добра кака, покажи на момчето какво трябва да прави!

4.   Нищо необяснимо няма, ти много добре си обяснила мотивите си:) Давай, прелъсти младежа, едва ли ще се противи.

Alpha, ж. 26

5.   Ти щом толкова даваш като искаш някого само сексуално,то този който ти спечели сърцето ще е цял живот като цар,хаха.

6.   Ами давай! Да, странно е, да вероятно се чувстваш леко глупаво от факта, че е възможно толкова да ти вземе акъла това желание, но какво от това? Ако нещо разпалва такъв огън и страст в теб означава, че още си жива, свободна и млада и отвътре както и отвън, което не може да се каже за прекалено много хора на тази възраст. Отдай му се, изживей си го, разтърси света на момчето и като си начешеш крастата ще продължиш напред. Само леко, че той може и да се привърже към теб в този сценарий и да почнат драми след това. Казвам го не защото е лошо, а защото не знам дали има реални чувства и дали ще се появят такива. Успех!

7.   Действай... да ти имам проблема!

9.   Ти си готова поетеса, мн романтично сякаш е преписано от някъде... Щом го желаеш толкова решението е просто - срещнете се пак и го направете, не се срамувай, но и не се шокирай ако откаже понеже казваш че е малък, може да не е готов (момчетата се развиват мн по бавно от вас)... не си споменала години. Ако не се получи пробвай се с литературата :D

11.   Това в измислени еротични разкази ли трябва да бъде?
Ако не, не виждам какъв точно е "проблемът".
Ж28

12.   Аз съм момче на 23 и съм на противоположния полюс - имам влечение към по-зрели жени, между 30 и 35-годишни.

13.   Каква кака е,4 шибани години.

14.   Въпросът звучи брутално риторично. Давай! Не разбирам какво искаш с тази тема. Някоя да ти каже, че също е правила секс с по-малък ли?

П. П. Де да имах и аз на 18 някоя какичка да ме... въведе в света на любовта.

15.   И аз съм на 18 и също съм девствен, ако нещо амх..

19.   Нaпълно те рaзбирaм. И aз бях полудялa по един млaдеж 5 години по-мaлък от мен. Беше много секси, поне 1, 90 висок (aз съм 1, 80 и беше цялa глaвa нaд мен), едни изрaзителни тъмни очи, очaровaтелнa усмивкa... Нaй-интересното беше, че имaше специaлно отношение към мен. Aз сaмо кaто го видех ми стaвaше едно неудобно, нaпрaво полудявaх. Просто ми беше трудно дa скрия колко го хaресвaм. Тъй че гледaх дa не се мотaя много около него, и без туй беше нaобиколен от момичетa. Aмa кaто се нaлaгaше дa общувaме (по рaботa) той ми отпрaвяше едни тaкивa омaйвaщи погледи, усмихвaше ми се... И ме поздрaвявaше много сърдечно. Еротичните ми събищa с него нямaхa крaй, a и кaто човек беше много усмихнaт и симпaтичен. Все не събирaх курaж дa му нaмекнa че го хaресвaм... Aми aко имa приятелкa? И тaкa се окaзa. Случaйно рaзбрaх че имa приятелкa. Тъй че реших дa не им се меся в рaботите. A и момичето беше готино.
Виж кaкво, aко толковa желaеш млaдежa, смело нaпред. Бaс държa че много ще е доволен.

20.   Казваш, че си на 22, което ме кара да мисля, че той е на 17, 18 г. Дори и на 32 да си, няма нищо лошо да го въведеш в сексуалния живот. Грях няма да направиш, напротив ще бъдеш благословена и ще имаш запазено място в рая. Някога и аз направих същото с 17 годишно момиче-девственица. Аз бях над 25. Бях много внимателен във всичко и не исках тя да бъде разочарована от нищо. Въведох я последователно в тънкостите на сексуалното изкуство. Тя толкова ми се доверяваше, че в нищо не остана разочарована. Всичко сме правили с изключение на анален секс, а и самия аз не харесвам такъв секс. Пазех я много от случайно забременяване, не исках да й разбивам живота с едно дете в такава ранна възраст. Имахме връзка година и половина след което тя започна да се ориентира към момчета на около нейната възраст. С други думи беше добре подготвена за по-нататъшния й сексуален живот. Мисля, че знаеш как да прелъстиш момчето и ако си внимателна и много откровена с него ще постигнеш целта си, което ще е добре и за теб и за него. Бъди добра секс учителка. Момчето ще ти бъде безкрайно благодарен, а и ти ще изживееш фантазията си. Успех момиче, действай смело.

21.   Само внимавай, че лесно става фетиш секса с по млади мъже. И аз така се увлякох, та сега мъж, който не е поне с 10 години по млад не мога и да погледна :)

22.   до 20

Цитат

"Казваш, че си на 22, което ме кара да мисля, че той е на 17, 18 г. Дори и на 32 да си, няма нищо лошо да го въведеш в сексуалния живот. Грях няма да направиш, напротив ще бъдеш благословена и ще имаш запазено място в рая. "

Голям грях си правиш на душата като изопачаваш истината и наричаш злото - добро. Това което наричаш "благословение" е блудство или казано по друг начин - сексуални контакти с различни хора. Да говориш, че блудниците имат "запазено място в рая" е такава абсурдна лъжа, че направо не е за вярване. Ако не се покаят имат запазено място, но то е доста по-различно от рая. Недей лъжи хората по такъв начин, това са правили лъжепророците като са наричали злото - добро а доброто - зло.

24.   до номер 22
ти като си толкова праведен/а, какво търсиш в раздела секс и интимност, ами не си някъде на литургия, да ти обясняват за непорочното зачатие. Всеки вярва в различни неща, ти вярваш в невинността, други в удоволствията.