Споделена история от Секс и интимност

Запознанство с жена
Здравейте аз съм М 23 години, образован не смея да твърдя, че съм атлетичен, но съм елегантен. Това което искам да споделя с вас е, че от любопитство винаги съм желал под една или друга форма да се запозная с по-зряла жена. Такава която да е по-възрастна поне с 10 години. Не ме питайте не мога да си го обясня просто това е нещо което винаги съм искал да ми се случи. Просто си го представям и осъзнавам, че с такъв човек един разговор би бил много по-интересен, забавен и дори привличащ защото визията на една жена е много важно нещо, но това което те кара да я запомниш е нейния интелект и излъчване. Според вас има ли нещо нередно в това, да искам да общувам, с по-големи жени от мен и ако да, защо?

Мерси!

Коментари

1.   Мило момче, аз съм почти 10 г. по-възрастна от теб и по принцип няма нищо лошо в желанието ти, но проблемът е просто, че жените 30 сме повечето вече омъжени, занимаваме се с бебета или малки деца, работим паралелно, а някои дори се преквалифицират. Лоша възраст си избрал..
Ако беше на 30 г. и искаше примерно с 40 годишни да се занимаваш е друго - тогава има разведени, вдовици, а децата са поотгледани, има жени вече разочаровани от брака и търсят любовник...
но с жени на 33 г. не знам дали имаш шанс. Не ни е приоритет просто, но кой знае - който търси - намира.
Има жени, които са се омъжили много млади и сега са свободни и имат отгледани деца. Имам такава приятелка, но пък нейният любовник е на 50 .
Не знам някоя на моята възраст да има приятел на твоята, но пък и светът е голям - който търси, намира.

2.   Два пъти казвате ''който търси намира'' това го разбирам едва ли не като ''опитай въпреки всичко имаш шанс'' или...?

3.   Няма нищо нередно в това, дори познавам двойки с 10-15 години разлика в полза на жената! Абсолютно несъгласна с номер 1 - не е нужно да си любовник на омъжена, това е гнусно и те съветвам да не го правиш при никакви обстоятелства. Има много жени, особено такива, градящи по-големи кариери, които изобщо не мислят за деца или семейство. Като цяло има жени, които НЕ ИСКАТ деца и семейство. Някои пък искат с по-млад мъж. Защо винаги поставяте под общ знаменател? Разбира се, авторе, тези жени се впечатляват повече от интелект и поведение, а не външен вид, защото имат повече опит и са се нагледали на "гъзарчета", затова внимавай. Но ми се струваш свястно момче, така че няма нужда да те уча.

4.   Според мен с такава жена можеш да се запознаеш най-лесно или в работна обстановка, или в някакъв вид клуб по интереси от типа на туристическо дружество и т. н. Ако разхождаш куче също:) Разбирам стремежа ти, защото и аз съм така с мъжете. Моите мъже в тази възрастова група срещнах в университета. Успех!

Alpha, ж. 26

5.   Пич, искаш по-възрастни, щото в семейството ти явно имаш подтиснато привличане към майка си, т.е.баща ти не е успял ясно да заяви, че майка ти е негова жена, а не обща между двама ви.

6.   Имам новини за теб. Не си образован, пишеш неграмотно!

7.   Аз мисля, че няма нищо лошо, в желанието ти. И мисля, че няма пречки, да се осъществи. Има много, много жени, на всякаква възраст, които са свободни. Външния вид не е на първо място. Много по- важно е, да можеш да виждаш в душата на една жена :) това би я привлякло.
Ж29

8.   То ако търсиш само интелект, интересност и забавност, по-добре се насочи към мъже. :D Интересни са ти по-големи, защото смяташ, че ще бъдат по-улегнали и разбрани за евентуална връзка. Не ти се занимава да минаваш през етапите от израстването на една млада жена. Искаш "изградена".

9.   Ние се запознахме, когато той беше на 21, а аз на 39. Той ме заговори, на плажа, беше с приятели, явно му дойде кураж от тях :) Спомням си, че свят ми се зави, когато го гледах, колко е хубав и млад... Следващите дни пак се видяхме там, на същото място, разменихме скайп и като се започна една луда страст и любов... Та така вече 6 години.

10.   Здравей,
Първо искам напълно да пренебрегнеш всички злобни коментари по-горе. Тук уж хейтъри не се толерират, но така както гледам се толерират.

В желанието ти няма нищо лошо. Искам от опит да ти кажа, че на твоите години бях се влюбил на работното място в такава. Искам да ти кажа да не го правиш. След това може да ти навлече всякакви неприятности на работа

11.   По-добре не го прави. Ако е само за секс, става. Аз имах 3-4 такива връзки. Но не зщото се влюбвах, а защото пълната програма в леглото ми беше в кърпа вързана. Дори на най- възрастната беше най- перверзна. Така, че ако е само за секс, давай. Те това искат. Повярвай ми.