Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми не ме желае
Привет на всички!
Искам да споделя с вас това което ми се случи.

С него сме 2г. заедно аз на 21, той на 27 ако това е от някакво значение. Значи става дума за орална любов. Винаги съм му правила и той на мен и като цяло до сега не се е случвало нещо подобно или можеби аз не съм запозната, та онзи ден правихме го няколко пъти и след секса мина се около 30 минути някъде и реших да му направя както си седеше на стола –Защото той винаги се е оплаквал, че никога не съм започвала първа и реших да го изненадам. И той искаше клип да направи докато го правя започна да го снима и след като спря клипчето каза ще го изтрия и му спадна на цяло. Аз дадох всичко от себе си да му хареса. Каза че се е случило защото е след секса и му трябвало време, но доколкото съм запозната 30 минути са достатъчни. Мисля си че не ме желае вече... с ми е криво някакво, а що се отнася за секса първия път е с желание следващите пъти някак все едно си го прося някак така си мисля. Преди не съм искала така често секс с него, но реших да го искам за да не мисли за други жени.

Извинявам се ако темата ми е прекалено дълга или че съм направила някакъв полит. въпрос. но това адски много ми влияе и губя желание. Моля споделете дали ви се е случвало и дали е нормално. Лека вечер :)

Коментари

1.   Е, aми ти не му остaвяш време дa те пожелaе. Дa не мислел зa други жени... ти. сериозно ли? ! И 100 свирки нa ден дa му врътвaш, пaк ще се случи дa се нaдърви при видa нa други, естествен инстинкт е и нищо не можеш дa нaпрaвиш против товa.
Кротни се мaлко и му дaвaй време дa те пожелaвa.

2.   Съчувствам ти, аз съм в същото положение с тази разлика че съм на 46, от 1 година живееме заедно а все едно че са 20. Незнам какъв съвет да ти дам поговори с него кажи му как се чувстваш и ако няма в близките дни или месеци промяна, щте трябва да се примириш и да си го търпиш такъв какъв то е. Другия вариант е да го зарежеш все пак си на 21 още много млада сега ви е времето да е обичате, забавлявате, гушкате, , , ,

3.   Ако продължиш така, не само за други няма да мисли, но и от тебе ще бяга! Той да не е извор, всичко си има граници.

4.   Нормално е, аз също съм изморен за втория път, ако съм се раздал на макс за първия. Добре си се ориентирала със свирките. Ако не те притеснява, му давай да ти свършва в устата. Все пак е възможно и да му спадне, след секс и след орална. Мен започва да ме боли кожата на пениса.

6.   От авторката: Много Ви благодаря за отговорите, сега вече съм по спокойна не бях запозната до толкова с тези неща.

7.   Зарежи го.... Не е единствен.

9.   Приложи и малко женски номерца. Съблазнително облекло и бельо, секси пози, уж случайни, пъшкай повече в леглото, пробвайте нови неща (според предпочитанията). Помагат и да се опипваш сама докато той е в теб - мен например много ме възбужда, когато половинката си пипа гърдите. Толкова е лесно една жена да съблазни мъж, не знам защо някои не се усещате какво да правите :) Пък за оралната да не говорим. Ако там си майсторка, твой е докато не решиш сама да го разкараш. :)

10.   Абе... , типично хлапашко и елементарно поведение. Той на 27, тя на 21 а се държат, като деца в училище...!
Клипчета да си правят. И, за какво са им тия клипчета? И те самите, не знаят... Мода някаква. Да се чудиш, заради клипчетата ли го правят или заради тях самите. Всъщност, ако нямат клипче, все едно не са го правили!

11.   Все пaк не позволявaй дa прaви тaкивa клипчетa. Aко някой ден се рaзделите не знaеш нa. къде ще го избие и кaк ще ги използвa. Тaковa сляпо доверие е изяло глaвaтa нa не един/ еднa.

12.   Казваш,че сте го правили няколко пъти /колко пъти/ и след 30 минути си му правила свирка и пак му е станал,значи няма проблем момчето. Ами след като е заговорил за клипчето се е разконцентрирал и е нормално да му спадне. Казваш,че сте го правили няколко пъти преди клипчето,е ти какво искаш,да е постоянно възбуден ли. Той да не е машина. Мъжа изразходва много енергия когато се изпразва и той има нужда да се възстанови. 30-40 минути са достатъчни да се възбуди пак,но ако е било след първия път,а ти говориш,че сте го правили няколко пъти. И бързаш да го упрекваш,че не те желае вече. Абе вие жените нямате угодия бе,все мъжете са ви виновни.

13.   ““Преди не съм искала така често секс с него, но реших да го искам за да не мисли за други жени. ““
Имал съм такава. И тя си призна, че ме дои извън обичайната любов, за да не мисля за други, понеже предишнияти и.... и т. н.
Ужас!!!