Споделена история от Секс и интимност

Секса стана по-различен...
Здравейте имам сериозна връзка от 3 години и от известно време поне според мен имаме леки проблеми в секса.
Преди правехме страшно много секс беше много разнообразен и дори свършвах по няколко пъти на акт, но от известно време не е така. Може би от половин година и отгоре свършвам много рядко, оставам незадоволена и непрекъснато ми се прави секс за разлика от приятеля ми. Не казвам че той не иска секс, но го правим един път за деня и това е рядко се случва да го правим повече от един път на ден. Често се шегува с мен, че съм ненаситна в секса и не може да ми смогне, но си мисля кой мъж не иска много секс? Той се изморява и може да се каже, че го мързи понякога.. не е натоварен от ежедневието просто предпочита да си легнем да гледаме филм и да се гушкаме примерно вместо да се заиграваме. На мен също ми е приятно да се гушкаме, но когато гушкането преобладава пред секса знам ли странно е.
Искам да кажа, че за мен секса стана много скучен и еднообразен, а не мога да му го кажа, защото ще го нараня и не зная как да постъпя. Как да го накарам да ми обръща повече внимание в секса и любовната игра? Свършвам горе долу един, два пъти в месеца и започнах да мастурбирам.
Кажете има ли начин нещата да се променят? Ще съм много благодарна ако ме посъветвате каквото и да е.

Ж. 23г.

Коментари

1.   Извинявай ама ти си ''нимфоманка''. Сигурно имаш проблем с тестостерона.

2.   Омръзнало му е. Тоест ти си му омръзнала. Това е разликата между мъжете и жените:
Колкото повече време минава, толкова повече жената се пристрастява към мъжа, привързва се към него и й се иска все повече.
При мъжа е обратното. В началото му се иска много, но с времето жената му омръзва и иска нова.
Няма значение колко си секси, това е неизбежно. Природата така ни е създала.

3.   Опитахте ли анален секс?
ж 28 г

4.   Направи тройка с още един мъж като твоя мъж задължително трябва да го поема и да прави свирки. Това е спасението пък и е модерно.