Споделена история от Секс и интимност

Няма секс вече половин година
Здравейте, имам приятел от 3 години и половина и като цяло нещата вървят супер, но от скоро има един проблем, който ме мъчи все повече. Не живеем заедно, но въпреки това до преди 5-6 месеца правехме секс често, всяка седмица по няколко пъти, а последните месеци го правим само по един път в месеца. Сигурна съм, че не ми изневерява, чудя се каква друга причина може да има, за да не иска секс. Не е преуморен или нещо подобно, защото има достатъчно свободно време за да си почине, а и като цяло няма някакви проблеми, нито психически, нито физически. Жена на 21 години съм и е нормално да искам поне веднъж седмично да правим секс. Той е на 20 години. Като сме разговаряли твърди, че всичко е наред и няма някакъв проблем просто все нямало възможност (както казах не живеем заедно). Обаче според мен има ли желание има и начин. Моля ви за съвети.

Коментари

1.   Има си друга, там, където живее. Отиди някой път без да го предупредиш и се огледай какви хора има около него.

3.   Лошо. Никакъв съвет не мога да ти дам. Омръзнала си му.
Секс няма да видиш от този, просто сексуалностите ви се различават.
Опитът показва, че ако държиш на редовния секс си търси решение, което изключва настоящият ти приятел.

4.   Хех, веднъж месечно - ти си щастливка! Аз моята ако не я крънкам, няма да има секс НИКОГА!

5.   Изневерява ти... щом не е нито изморен, щом е само на 20 години. А ако не е и болен-трябва да си иска секс и сутрин, и вечер. Моя колежка всяка сутрин ми се оплаква от мъжът си. Тя е в предпенсионнавъзраст, той е над 60 годишен. Нея я гони критическата, а той си искал всяка вечер. Изводите ги оставям на теб...

6.   1. Либидото му си е отишло. 2. Омръзнала си му. 3. Погрозняла си. 4. След 3 години вече е спокоен, че си му в кърпа вързана и е предценил, че вече няма смисъл да се напряга да те задържа или впечетлява със секс.

7.   Изненадай го някой път, за да видиш дали ти изневерява. Ако трябва да разрови малко в телефона му или нещо такова. Ако не ти изневерява значи просто малко си му омръзнала. Направи нещо, за да пламне искрата

8.   АВТОРКАТА:
Много ви благодаря на всички, които сте писали.
Живее с родителите си, така че съм сигурна, че няма друга у тях, а и наистина съм го правила това да ходя няколко пъти изненадващо и не съм заварвала никога никоя там.
Не съм погрозняла, тъй като с всеки изминал ден се поддържам все повече и повече. Изглеждам дори по-добре и от началото на връзката ни. Гледам да имам градивност във външния вид.
И все пак вчера му зададох въпроса "не те привличам вече ли? " и той каза, че го привличам и че си ме харесва.
Отчаях се вече напълно, хем той отрича да има някакъв проблем, хем не правим секс - което според мен е проблем за млади здрави хора.
Знам, че понякога се самозадоволява, вие мислите ли че това може да е причина, за да не изпитва нужда от секс с мен? Моля ви споделете мнения

9.   Или е минал на нещо странично за разнообразие, или е решил да си протърква линиите на ръката.

10.   Аз верно съм жена, ама доколкото ми е известно, мъжете не искат да правят секс с някоя жена, за да я впечатлят, а защото им се е.... от нея, казано на жаргон.
А за случая на авторката съм почти сигурна, че приятелят оре друга нива. Може тази другата да е обвързана, дори омъжена, и затова авторката още се води приятелка. Но всичко вече е свършило.

Съвет от мен, авторке - оставяй го този и си намери свестен приятел. Мъж на място, който не те лъже и който няма търпение да те вкара в леглото. Нито имаш деца от този, нито сте обвързани, какво стоиш на място, където очевидно не си желана.

11.   Това е много гадно. Опитай се да го предразположиш, завърти някаква любовна игра и виж. Ако отказва това е лошо и нека не забравяме че мъжете са много прикрити! Аз моичкият не мога да го хвана кога ме лъже и кога не. Винаги се прави на невинен и тръгва да ме целува за да мълча. Иначе ние го правим редовно. Вече няколко дена го правим по ред и е екстра. И това че няма къде въобще не е оправдание! Ние сме го правили под носа на майка му и баща му и къде ли не. На открито. Но вечер по тъмно! Просто ако иска може да го направите и в тоалетна! Но като не иска. Не знам... намеквай му.

12.   Ами хванете се да живеете заедно. Виж и аз имах подобна връзка. И ако бяхе заедно, щеше да е хубаво. Но имам проблем. Не мога да си настроя пениса, да се вирва в определено време през деня, точно когато ще се срещнем. Ако ми се прави секс, ми се прави сега. Ако момичето и среща с нея са на поне 8 часа, просто нема да ми се прави секс тогава.

13.   На 20 години по 1 път в месеца, не става въпрос за никакво харесване. Нормалните момци всичко де е дупка ше сексят на тия години. Или вършее нещо странично или има много сериозни проблеми. Пък може и да е неосъзнат гей. Друго обяснение да не го вдига редовно на тия години няма.

16.   Може би ди му омръзнала и не те обича и харесва вече, но оттам идва въпорса - защо е с теб щом сте на по 20 години?!?!

17.   Ама как така не иска? Лягате си, правиш му масаж примерно, целуваш го, галиш го и той ти отвръща но не му става или просто му казваш хайде и очакваш той да направи всичко? Моите примери са два и затова питам. Бившата ми приятелка беше точно вариант номер две, казва ми хайде, е, как така, значи хем иска, хем никаква инициатива, нагласа или каквото и да било. В началото ставаше, тогава имах желание, харесваше ми но ставаше така, че исках секс много повече от нея, преследвах я като дивеч във всеки удобен момент но в голям процент от случаите тя ми отказваше, нямаше и орални заместители и т. н. Е след 3-4 години ми омръзна, изчезна ми желанието до такава степен, че ако имам ерекция и тя изяви желание ми спадаше. Последната година не правихме секс нито веднъж на нея й се искаше но аз не я желаех изобщо и никога не се случи. В момента имам приятелка от година, в началото на връзката ни правехме доволно количество секс но така беше до нова година, от тогава до сега не сме правили секс. Аз искам но тя не, прави ми само свирки и то не винаги, когато поискам, аз също я лижа, когато поиска и това е. Аз все още имам голямо желание за секс, едвам се сдъжам да не я изнасиля като се разхожда гола пред мен но по нормален начин, с романтика, с масажи, целувки, докосвания, изненади, подаръци, внимание и отношение не постигам резултат. Затова искам да кажа, поеми инициативата, направи нещо нестандартно, изненадай го с бещо, което ти е споделял че иска да направи, като секс на открито, свирка докато пътувате ама внимателно да не се пребиете, или нещо друго, измислям си. Ако си му става нормално но просто казва че не иска, збачи не те желае, ако не му става или му омеква, може да има еректилна дисфункция. Ако е второто, може да се срамува от това, което допълнително влошава нещата. Тогава трябва да иде на преглед при уролог/андролог и да се лекува. Също така ако ситуацията е такава, може да си мисли че ти не го възбуждаш но ще се изненада доста неприятно, когато не му стане и със следващата. Така че ако го обичаш, търсете проблема, ако не, намери си своето щастие.

18.   Номер 17 и твоята кръшка, но ти прави орален за да те залъгва. Дори да нямаше влечение към теб, би го правила за удоволствие най-малкото, но щом категорично отказва то е защото държи да го запази за любовника си.