Споделена история от Секс и интимност

Не ме задоволява,а аз изгарям от желание!
Започвам направо. И двамата сме на 22 години. Понеже историята ми е в интимна категория, мога да си позволя спокойно да обясня ситуацията. Та, аз съм жена, която меко казано обича секса. Мога да го правя всеки ден по няколко пъти. Обичам да пробвам различни неща. Силно сексуална личност съм. Мастурбирам може би от детската градина. Разбира се, тази моя страна я показвам само на човека с когото съм във връзка.
Та момчето с което съм сега също обича секса, в леглото като вкусове сме се напаснали. Въпроса е че, на него 2 пъти в седмицата му стига по един път, а на мен не. Сега иска само по 1 път в седмицата, защото тренира, а като сме го правили много пъти отслабвал и губил форма. Разбира се, аз знам, че секса не е всичко, има качества като любов, уважение и разбиране, които са по-важни. Но наистина ми се струва, че това е прекалено малко, някак си ми е странно да съм във връзка, а да мастурбирам. Тази седмица само веднъж правихме секс в началото на седмицата и в края аз вече умирам от желание, а той защото тренира отказва. Имам мокри сънища, започнах да гледам порно, за да ми минава някак си.
На тази възраст, ако не го правим, кога ще е? Поддържам се във форма, обличам се секси всеки път като се видим, сама му предлагам след първия път, да има и втори, той се дърпа, заради тренирането.
Какво да правя? Да държа в себе си ли желанието си? Да му кажа ли че не ме задоволява? Някои от вас сигурно ще ми кажат да си купя вибратор. Не е въпроса до вибратора или мастурбирането, а до това да усетиш пълноценно другия.

Коментари

1.   Обичал секса викаш пък на 22 години му стигало по 2 пъти на седмица, че даже и по веднъж. По толкова им "стига" на мъже на по 50-на години обикновено. На 22 със силно сексуална девойка, да не го прави поне веднъж на ден, айде през ден най-много, нещо не му е наред. То верно че по-младите мъже им е все по-голям проблем това, ама тоя май е по-вманиачен да се "напомпа". Което пак не е много нормално ама как да е.
Кажи си му директно че безсексието те мъчи. Не че ще има особен резултат мисля, но пък може и да му дойде малко акъл в главата покрай химията която най-вероятно си пийва. Имам една позната която наскоро имаше подобни проблеми, нейния и каза да си търси някой друг, че тренировките му били по-важни. Откачен народ всякакъв.
Та ако няма промяна, си намери някой който да ти задоволява сексуалните желания ако не напълно, то поне достатъчно. Все трябва да има младежи които да нямат проблеми с нагона, пък ако се наложи и по-запазени батковци има :) Колкото и да има любов, уважение и разбиране, като някой си седи незадоволен дълго време - намесването на 3-то "колело" е само въпрос на време. А и нито деца нито семейство сте завъртяли че да те държи нещо. Като не се получава секса, или няма особено желание да си "жертва" тренировките, може да си останете добри приятели евентуално.

3.   Здравей. Аз бях така с жената, с която се виждах. Аз съм ненаситен, а тя не и реално като се видехме я чуках като за последно. Различни хора- различни интереси. Смени си гаджето.

4.   Ами смени мъжа бе, явно не си пасвате сексуално. Директно му кажи - ако не го правим по-често, чао, не ме устройва. Та вие сте на 22!!! Не на 62!!!
Да няма друга и това да са му тренировките? ! Че и такива случаи има.

6.   Е за кво да го сменяш нали секса не е важен за вас... нали се обичате..

8.   Какво значи защото тренира, след спорта енергията за секс е още по-голяма. Май твоя човек се блъска с много сеща и от там тръгват проблемите. Аз на твоите години по 2 и правим секс по няколко пъти на седмица, като имаме куп ангажименти и отговорности и пак имаме желание.

9.   Може да е изморен от работа, при мъжа е по различно в сравнение с жената сексът е доста изтощителен и честата еякулация води до умора и е необходима почивка за възстановяване.

12.   1 - Всеки си има различни нужди. При едни е част от култура и ценности, при други е просто метаболизим.

15.   Брой, брой! Цифрата прави връзката, да знаеш! :)

16.   12 - Явно не е нищо свързано с култура и ценности. Като не му пречат културата и ценностите за по веднъж седмично, не виждам какво да му пречат за по няколко пъти.
А както номер 8 вече спомена - младите хора, особено пък трениращите нямат проблеми с метаболизъм или липса на хормони. Дори е обратна зависимостта, което ми е ясно и от личен опит.
Та или си има сериозни хормонални проблеми тоя момък, или сериозни проблеми в главата. Единствения друг вариант е да "тъче" на няколко места.

17.   Абе айде майната им на тия комплексирани келеши дето се съсипват с тренировки и фитнес! Тъпак, няма да ебе жена си, ами тръгнал мускули да прави, и след 10 години хипертонията му е сигурна, с хипертрофия на миокарда и последвала сърдечна недостатъчност. Това чака всички правещи мускули, с гладки мозъци в тиквите! Вместо до пие ракия, блъска се с анаболи и всякакви химически хормонални боклуци, тъй че булка в бъдеще и 1 път в месеца ще е много!

19.   Бягай, по-зле ще става!

20.   Номер 17 е прав на 100%. Само, че те не се съсипват толкова от тренировки, а от взимането на химии. И смятай какъв жалък тип трябва да е, за да е такъв комплексар.