Споделена история от Секс и интимност

Затруднена ерекция
Така моята история е следната - получавам ерекция, но по доста труден начин. Визуално като гледам картинки или порнография не получавам ерекция. Нощните ерекция са веднъж на 3-4 дена. Ерекция чрез ръчна стимулация на пениса получавам след 5-6 минути стимулиране на пениса. По принцип смятам да отида на уролог, но се страхувам да приемам продукти като виагра или левитра заради страничните им ефекти (от тях човек може да ослепее. ) Обръщам се към потребителите на сайта, за да попитам някой изпадал ли е в такова положение и как го е преодолял, някой знае ли на какво може да се дължи това състояние т. н.?

Коментари

2.   Не съм специалист по виагрите, но тя първоначално е била лекарство за сърце. А и вече толкова години се ползва, че би трябвало половината население да е ослепяло. Отиди на лекар и разговаряй за проблемите, които те вълнуват. Успех

4.   На колко години си, това състояние отскоро ли е, или не? Имал ли си изобщо стабилна ерекция някога, приемаш ли някакви лекарства, или добавки, алкохол, наркотици и т. н. Имаш ли партньор/ка? Ей такива едни дребни уточнения, но много важни, са нужни, за да ти се даде съвет

5.   Ами на 24 съм, от няколко години нямам гадже и чат пат ползвам услугите на проститутка. Пия хлорпротиксен защото страдам от тревожно разстройство. До преди 8 дена имах стабилна ерекция.

6.   4 съм. Откога си на хлорпротиксен? Листовката прочете ли? Понижено либидо, потенция...Антипсихотиците имат такива странични ефекти, обсъди проблема с психиатъра си. Успех, момче!

7.   Веднaгa спри хлорпротиксенa!! Бяхa ми го изписaли преди години в Бългaрия и бях много зле с тях, ужaсно зле. В Испaния ми ги отменихa веднaгa, дори говорихa зa aбсолютнa некомпетентност нa лекaря, който ми го изписa. Сaмо имaх нуждa от витaмини и желязо...нищо повече.
Стигa с тия измислени тревожни рaзстройствa! Ядем болкуци, тъпчем се с химия, дори пaстaтa зa зъби е преднaзнaченa дa ни поддържa зомбирaни.
Търси и си нaбaвяй витaмини и минерaли от нaтурaлни продуки.
Но спри веднaгa тези болкуци, освен другото и сa пристрaстявaщи!

8.   От година съм на хлорпротиксен номер 4. Да ще го обсъдя и с психиатъра си, благодаря за съвета, но е странно защото дозата е минимална която пия.

10.   Лекар съм, спирай хлорпротиксена, психиатрите изобщо не мислят като изписват лекарставата си за страничните ефекти!
Спирай всякаква химия, и потърси психолог, не психиатър.
А това че не се възбуждаш от порно е нормално, вече толкова сме залети с голотии, че просто не ги забелязваме.