Споделена история от Секс и интимност

Без секс се живее, но без любов?!
Здравейте!
На 43 съм и все още не съм се влюбвала...
Как се живее без любов? Как да се преборя с отчаянието и с убийствената празнота в душата си? !
Душата ми не трепва за мъж, в чудо съм се видяла!
Не искам повече да правя компромиси със себе си като съм с мъже, които ме искат, но не будят тръпка и страст в мен..
Какво бихте споделили като опит и какъв съвет бихте ми дали в тази тъжна и сива картинка на един пропилян живот? !
Благодаря ви за вниманието!

Коментари

1.   Брейй. Ще се влюбиш когато най не го очакваш. Дано да е подходящ.

2.   Ами ти живееш в измислен свят - дай шанс на някой мъж, иначе ще почакаш още 40 г. и не се знае дали и тогава ще дойде принца, коня или дори магарето. Не си първа младост, какво чакаш още. Не ти било трепвало. Ами апетита идва с яденето!!!
Мата Хари

3.   А как е родителското ти семейство? Раздори, раздели, разводи? Хармонично ли е или по-скоро студено и без емоции?

4.   Пробвай с жена. Никога не е късно за нови неща в живота. Само една жена знае как се обича друга. Аз съм била обичана от жена и цялото тяло ми трепереше от любов.

5.   Предполагам питаш за това как се живее без да получаваш любов, защото да обичаш си зависи само от теб и е без значение дали отсреща получаваш същото, което даваш. А ако все пак си решила любовта да е специално от мъж, а не от който и да е човек, животно, растение, природата, вселената или някой въображаем бог, трябва да знаеш, че при нас мъжете любовта минава и през стомаха. Така, че ще ти трябват добри кулинарни умения, в случай че досега не си придобила такива.

6.   Ами според мен докато си във възраст, в която ти се прави секс, е обратното. В момента аз лично чувствам нещата така, че въобще не ми дреме ще ме обича ли някоя жена или няма да ме обича - в случая съпругата ми. Какво като ме обича, а нещата в секса не ми се случват така, както аз искам. Ами то леко полеко се отдръпнах, вече нямам желанио въобще даже да правя секс с нея. А тя все ми казва, че съм я бил разлюбил, не правя секс с нея и т. н. Повтарям и да бъде активна и тя, да се постарае. Няма такова нещо-само ми загатне, че иска секс, оставя се на лиглото и от там аз да съм на 99. 99 %. Хубавата свирка за мен е мираж, т. е. вече даже няма никакви такива неща и ми бе заявено в прав текст. Ами това нещо доведе и до моето положение-не я желая вече никак дори, не може да ми стане с нея, още повече, че тя не прави нищо за да ми стане, а очаква от само себе си.
Ами не искам любов, искам да имам жена до себе си, макар да не ме обича, а само да ѝ е приятно с мен, която обаче да ме дарява с разкрепостен, страстен и мръснишки секс. Това е!

7.   не слушай такива лелки лесбийки моля те, , , повечето от тях са... но айде да не отворим тази тема... грешка и глупост когато променяш натуралното и нормалното и човешкото в теб.. ти копнееш за мъжки ласки и прегръдки не за женски... както и де
един път и аз страдах като теб и бях съсипана без любов без внимание, , качих се в едно такси и се прибирам и без да искам му изплюх душата пред него докато караше. и тогава ми каза виж моето момиче рано или късно ще го намериш този дето ще е луд по теб, този който и през нощ и ден да му се обадиш, той ще лети при теб без да пита защо и за какво, и така стана след време и той ме направи най щастливата жена на света :) и вече имам от него две деца.
искам да ти кажа смени обстановката в която се движиш или местата или този кръг в който се въртиш и на новите места ще запознаеш с нови хора и така някой ден ще го имаш и ще имаш и секс и любов... просто имай още малко търпение.
успех.

8.   ох номер 6, ако те познавах, щяхме да сме идеална двойка - аз обичам точно това, което описваш. Жена ти е глупачка.

10.   Номер 8, номер 6 съм.
Що бе... да не би пък от твоя страна човекът до теб да пасува за определени "екстри" ;-).
Не се имам за някакъв супер любовник, ама пък поне се старая, кефя се да лижа, ама ми е кеф и жената да се раздава. А тя не само, че не се раздава, ами очаква на мен. Ами то така човек сексуално ще се осакати. Хайде, когато бях по-млад нямаше проблеми, ама сега след толкова години заедно, едно, че ти е омръзнало, а друго и като пасува и не поема никаква инициатива, то ти се отщява.
Аз полу секс не искам-искам си лизането, свирките, 69 ките и т. н. Като го няма това, по-добре да си карам на чекии.. ЧЕСТНО!

11.   Надявам се, но отдавна не чакам...
Искали са ме, давала съм шанс и дори се омъжих и родих, но така и не го заобичах...
Няма любов за мен и съответно и удоволствието е мираж..
Не мога само секс без любов, съжалявам!
И не, не искам жена...
В мечтите ми се прокрадват горещи сцени на страстен и чувствен секс, но с мъж...
Родителите ми са заедно от 45г, но избягах още на 18 от майка-деспот...
Няма да ме помете и мен пустия ураган на любовта, ще си умра с отворени от мъка очи, не разбрала какво да любиш и да искаш и всичко да дадеш...
Благодаря на отзовалите се!

Авторката

12.   Човек като няма нещо го иска, а като го получи го оценява чак когато го загуби. И после пак така.

14.   Като се жените без любов, така ще е. Който не слуша сърцето си, плаче. Ама нали трябва да сме като другите. С уреден живот. Е, уредила си се. Сама си си го направила, какво искаш повече. Сега реви за любов по форумите да се излагаш.

15.   Не съжалявам, че го направих!
Ако бях чакала любовта, щях и до днес да си остана девствена, бездетна и стара мома!

Авторката

16.   Чудо невиждано е този мой живот без любов, нали?!
Какви съвети да ми дадете наистина?!...
Изчака ми се чакалото.., но пуста любов, не идва..!
Всички мъже в живота си съм избирала единствено и само с разума си...Не съм полудявала за мъж и това е!
И сега пак така...Живея с великолепен човек-сериозен, работлив, праволинеен, принципен, верен..., но не го обичам!
Това е най-безкомпромисния, но най-поносим вариант за мен!
Работлива съм, праволинейна и принципна и аз и знам, че ако съдбата реши да развълнува душата ми и да ми изпрати любов, ще говоря с мъжа ми и ще си тръгна..., защото никога нищо не бих направила зад гърба му...
Сигурно звучи гадно, но не изключвам варианта да съм сбъркана нещо...Дете родих, но нито обичам, нито ревнувам баща му...Натискат му се разни, но не му трепва окото-непоклатим, пич на място! Защо, по дяволите, и моето око не трепва?! Не познавам ревността...
Нито любовта...Сложна, тежка, безмилостна женска орисия...
Толкова от мен!
Бъдете щастливи и пазете любовта си-безценна е!

Авторката

18.   щом досега не си намерила човека не си допуснала никои при теб всичко е свършило

19.   До н 18

Изобщо не смятам, че съм обречена и животът ми е приключил понеже не съм се влюбвала, а съм над 40!

И добре, че не разсъждавам като теб иначе досега да съм се гръмнала...

авторката

20.   Ако душата ти не е трепвала за мъж от 43 години, може би търсиш любовта при грешния пол

22.   До 20

Приятелки около мен има... , добри, верни, безценни, но не ги възприемам като потенциални, интимни партньорки.

Задавала съм си въпроса многократно, но нямам абсолютно никакво влечение към жени.

Увличала съм се все по мъже, но до влюбване така и не се е стигало.

Любовта жестоко ме подминава, но не губя надежда... нали тя умира последна!

Успех на всички!

авторката

24.   Досега се борих с убийствената самота в брака си, но ето че ми предстои нова, съвсем различна борба...
Приех идеята да допусна нов мъж до себе си без непременно това да се случи единствено и само АКО е голяма тръпка и любов за мен!
Тоест, допускам варианта за флирт, по-добре късно отколкото никога, но съвестта ми е непоносимо гузна преди още да се е случило...
Имам такава крещяща нужда от внимание, нежност, споделено ВСИЧКО, а не смея да счупя оковите и мъж да погледна дори...
Моля ви за съвет...
Как да подходя? ! Как да изляза от проклетата дупка?
И има ли вариант, в който даже да се почувствам щастлива, макар и за малко? !
Благодаря ви за вниманието, което отделяте на невъзможната ми история...

от авторката