Споделена история от Други

Изтрих канала си в Youtube :(
Здравейте. Преди 1 година много исках да снимам свой канал в Youtube. Започнах преди 2 седмици. Бях качил два клипа, но ги изтрих. Казах си, че повече няма да снимам, но много исках и започнах пак. Снимах на Clash Royale и други игри. Качих около 8 клипа. Гледаха ме само 4 души, а после и те спряха. Показах клиповете на майка ми и тя почна да ме критикува, че са ужасно тъпи и няма и един за света. Може и да е било вярно или не, но ги изтрих и повече никога няма да качвам. Не бяха перфектните, но си бяха моите клипове и сега много ме е яд. Купих си програма за обработка и откачената ми майка като разбра ми сложи парола и на Goigle Play магазина и я забрави и без магазин останах. Много искам да снимам игри, но просто не ми се получава. Искам само съчувствие, защото ми е мъчно, че си изтрих канала.

Коментари

1.   Първо, поне докато не започнеш сам да си изкарваш парите, ИЗПОЛЗВАЙ СВОБОДЕН/БЕЗПЛАТЕН СОФТУЕР ! (порови се из google и със сигурност ще намериш това, което ти трябва и най - вероятно ще го има в zamunda)

Второ - пробвай се отново, щом това ти е на сърцето, какво толкова, че не си успял от първия път. Много велики хора са имали супер много провали, докато постигнат успех в нещото, което правят.

2.   Не искам да ти убивам желанието, но майка ти е права. Да правиш видеа за игри е много банално. Поне покажи нещо за играта което не всеки може да направи.

Пусни едно клипче как се прави flat spin в Asphalt 8 примерно. Ето ти една мостра https://www.youtube.com/watch?v=OX0QLavPL50

3.   Добре. Кажи ми нещо - защо трябва да гледам твоя канал? С какво е той интересен. Предполагам, че има поне още 500000 души, качващи клипчетата на някаква си игра. Защо ще избера да гледам теб, ред тях?

4.   Приятел всички коментиращи тук са прави.

Недей снима игри. Наистина такива клипове не постигат големи гледания и лайкове и често биват критикувани от обществото и с право.

Ако искаш много гледания, абонирвания и лайквания послушай ме няма да сгрешиш - почни да снимаш клипове от типа ,,топ 10 учени" примерно.

Задължително е ако искаш да те харесат потребителите да имаш микрофон и то не някакъв скапан и да тренираш за пред микрофона. Ако се налага преработвай си гласът с безплатни програми има в гугъл а и в замунда и си ти човека. Няма да те лъжа трудно ще е да правиш такъв тип видеа но пък и майка ти ще е доволна и ще доведеш кавалерията която ти искаш да те гледа. Туко виж може аз да съм от първите. ;)

5.   хаххаха такива деца като теб са така наречения кенсър в ютуб... ако един ден детето ми иска да снима на такива глупости и аз бих разгирал така дори и по зле :) просто е смешно има прекалено много като теб дори е жалко !