Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за Nofap?
Здравейте!
Интересува ме какво мислите за хората, които практикуват nofap?
Въпросът ми е предимно към мъжете, но има жени, които също го практикуват.
За тези, които не са срещали материали отноано nofap обществото ще кажа, че това е въздържание от мастурбация и никакво гледане на порно.
Естествено в период, в който нямаш приятелка.
Не е въздържание от секса, но не се хаби излишна сексуална енергия, когато си сам.
Аз съм на 24 в момента нямам приятелка, разделихме се и случайно попаднах на това нещо.
Успях да издържа 27 дни без мастурбация, а порно по принцип почти не гледам.
Трбва да ви кажа, че наистина имаше много големи плюсове, които не предполагах, че ще се отключат.
Имам чувството, че жените започнаха да ми обръщат още повече внимание. Имах много енергия, която исках да изразходвам някъде. Наспивах се за 3-4 часа и се будех в 5:30-06:00 всеки ден. Отделно имах изпит и се изненадах как съм запомнил безпогрешно цялата и формация, а никога не съм бил зубър. Изпитът беше в работага ми всъшност. Относно ерекцията определено бих ксзал, че беше също много по силна от по принцип.
В край на сметка не издържах повече и на 28-ми ден свърших. Няма да ви казвам с подробности, но такова количество сперма и такова удоволствие не бях изпитвал дори с жена хаха. А струва ми се, че ако свърша така с една жена определено ще и хареса.
Та искам да знам иматв ли опит и каквп мислитв, защото мисля пак да го направя, така и така нямам приятвлка в момента, а аз определено се чувствах страхотно през този период.

Коментари

51-52 от 52

65.   Моят рекорд е 67дни без маструбация. Това се дължеше на факта, че работих по 12ч на крак, ангажираност през цялото време и вечер прибирайки се от работа заспивах веднага след банята.
Това, което повечето споделят за т. нар. нощни полюции при мен, Слава Богу, отдавна вече не работи. Беше истински кошмар за времето си, докато бях девствен, при условие, че си лъсках редовно. Честно, като направих сефтето, след това си изчезнаха от ряз тези полюции. И пак е имало дълъг период на въздържание.
С годините чикиите при мен почнаха да омръзват.Пиша за маструбацията, тъй като от много дълго време нямам партньорка в живота. Либидото и меракът ми са същите и като на 18, когато бях. Затова от две години казах стоп на "ръкоделието" и минах на силиконова изкуствена вагина-маструбатор. Удоволствието е в пъти по-голямо от чикиите.

М38

66.   Скромен опит от въздържане от порно и чекии.

20 дни без порно и чекии
85 дни без порно и чекии
27 дни без порно и чекии
13 дни без порно и чекии

Има ефект!
Енергията на първо място.
През тези периоди съм бил със жена.
По нейни думи най-добрия секс, който е имала.
Ставаш като жребец.
Пениса ти става твърд като желязо.
Подаваш го смело и уверено без засечки и спадане.
Ходиш на работа и не можеш да се измориш.
Наспиваш се по-бързо.
Ако тренираш спорт прогрес се наблюдава и там.
Имаш време за нови неща.
Предимствата са прекалено много.

Каква ми е идеята със написването на всичко това.
Ами постижимо е!
Ще продължавам да опитвам дори да не успея да го
спра завинаги ще го огранича максимално.

И обратно след гледане на порно и мастурбиране
Спада на ернергията е огромен.
Отнема 7дни да се възтанови спермата в организма.
Веднага ме обхваща ленност и мързел.
Нищо не ми се прави.
Чувствам се отпаднал.
Тестисите ми са като изцедени.

Идеята ми е да спра порното и мастурбирането и да
си правя секс със жена.
Това искам.

Успех на всички, които се опитват да спрат или ограничат
гледането на порно и мастурбирането!

Заслужава си и е постижимо!

51-52 от 52