Споделена история от Секс и интимност

Секс с моята страхотна тъща
Аз съм мъж на 30 години още преди да се оженим с жена ми имах страхотен мерак да правя секс с тъща ми, много ама много е сексапилна само мисълта за нея ме възбуждаше до полуда. Има страхотен, голям сочен и оформен задник, тежки едри, леко увиснали цици много хубави. Един ден отидох да питам свекъра ми дали ще сме на работа, в този ден стана най-хубавото нещо за мен... Свекъра ми го нямаше, а тъща ми правеше нещо в кухнята, облякла една прилепнала пола и цялото и дупе беше сякаш нарисувано. Аз попитах за свекъра ми и тя каза че е отишъл някъде и щял да се връща след около 2 часа и ме попита дали да ми направи кафе аз казах да и се обърна към кафе машината, аз като гледах дупето и така се надървих, че помислих, че ще свърша. Тя като ме видя аз се изчервих хвана ме срам и знаете ли какво ми каза, каза ми че тя от много време знаела, че имам мерак в нея, и че ще ми позволи да правя секс с нея, но да не чуе никой за това. Правих най-хубавия секс в живота си и като си спомня за този секс, чукам жена си като луд. Целувах циците на тъща ми като някакъв дивак, първият път свърших за 30 секунди но, после... . просто луда работа много съм щастлив. Приятели да ли да продължавам в същия дух или да спра. Кажете

Коментари

1.   на къде отива светът...

2.   Изясни си понятията свекър и тъст и понамали порното и чекиите.
Мечо Пух

3.   Ми щом те кефи - какъв е проблема? Давай на душата всичко, което поиска, че ще дойде време нищо да не ще... Внимавай само за евентуални усложнения.

4.   Това не трябваше ли да е в графа "Измислени истории" ?

6.   В днешно време мъжете имат много богато въображение .. :)

7.   Подкрепям напълно коментара на Мечо Пух :)

8.   Ти си станал направо майстор на еротичния разказ.
FerNando

9.   Ти си първият мъж, който има свекър. Явно не си разбрал кой на кого какъв се пада. А фантазията ти работи много добре:))) Пепеляшка

11.   Свекъра ти се бада тъст, само да знаеш!
Ceki

12.   Налягай я!

13.   Възбуждащо е мамка му стара :), м. на 33

14.   Пфф късметлия да опъваш едновременно и жената и тъщата. Смятай ква тъща- без грам морал и човешки ценности.

15.   Във втора серия правиш дете на тъщата, после казваш на жена ти, която те изхвърля. Междувременно последната открива любовта на живота си в съседа и установява, че с теб не е правила истински секс, защото постоянно си мислел за майка й. Тъщата обаче, като остава насаме с теб, установява, че вече не е същото. Решава да пробва тройка със свекъра ти, в резултат на което установяваш, че същият е нещото, което винаги си търсел в любовта. Тъщата го зарязва и вие двамката щастливо заживявате. Отвреме на време идва бившата ти жена с детето на съседа на гости. Всички са щастливи. Тъщата също, защото се оказва, че не е бременна, а имала само миома, която оперира сполучливо.
Нямам думи...

16.   Мъж - друг път. :-))) Фантазиите на една тъща за зетя, по-скоро.

17.   чукай я щом мойеш, че мойта не ми пуска

18.   даваи давай еби

19.   Аз моята готина тъща вече 10г. си я чукам. Секса е страхотен. Какви дивотии правим само.

21.   Номер 19 завиждам ти разкажи повече. Пожелавам ти успех в секса

22.   Ха-ха каква измислица :D

23.   N21 Какво да ти разказвам, започна се когато бях на 23 а тя на 40г. Незнам ти зет ли си или любопитна тъща. И в двата случая няма да сбъркате ако го направите, но нетрябва изведнъж да се нахвърлятя а се иска търпение. Няма начин нещата да не се получат. Тук все още никоя тъща не е коментирала но съм сигурен, че има много случаи. Някои може и с компа да не могат да боравят. Така, че опитай и успех.

24.   Тази история ми напомня на моята история... един юнски ден излезнах на балкона да пуша и тогава видях комшииката гола през прозореца а тя е нещо средно между Наоми Кенбъл, Виктоя Бекъм и Джъстин Бибер та като я видях направо се пренадървих, в същия момент НЛО се приблежи и ме отвлече там вместо сиви човечета имаше едрогърди манекенки а въпросната комшиика беше техен водач, след кратък разговор рабрах че те работят за Оби лан кеноби и тарсят уй за разплод на аватарите за да се борят срещу злите роботи, та въпроса ми е да продължавам ли да оплождам или не?

25.   Хора, аз съм тъща... разказвайте, разказвайте... Но истински истории, много любопитна тема;)

26.   Към 25: Моята е покойна.
Това те възбужда?!?
(много любопитна тема, няма що)
Няма ли нормални в този сайт?

27.   26, а ти като си нормален, защо прочете историята?!

28.   Ти си отвратителен.
Поради 2 причини:
1) Или наистина си го направил - това безспорно те прави в моите очи гнусар;
2) Или си го фантазираш - това също те прави гнусар.

30.   И какво сега, да го убием ли човека? Това е болестно състояние, нарича се- герантомания.

31.   Каква герантомания бе. Нима една жена на 40 или 50г. да е стара баба и нежелае секс. Герантомания може да се нарече секса с жени над 80г. макар, че никой нетрябва да изключва и тези жени, че нежелаят секс. Доживейте до тази възраст и ще видите.

33.   Нормално или не и аз искам да праля секс със тъщата. Тъста е в чужбина от много време. Как ли да подходя???

34.   N33 Тъкмо сега е момента. Ако е м/у 40 и 60 години, няма да збъркаш. И на нея и се иска. Давай по-смело. Прави и комплименти и я заглеждай по-настоятелно та да го забележи. Сам ще усетиш промяната. Чукай тъщата да ти е мирна къщата)))

35.   Един приятел се ожени за дъщерята на любовницата си, но след това не я пипна повече. Жена му разбира се знае, че е чукал тъщата си, но не се притеснява. И двамата са ми казвали, че не могат да си представят по-голямо извращение от това да чукаш тъщата си. Според мен това е все едно да имаш секс с детето си.

36.   Абе N35 данеби да има кръвна връзка с тъщата. Какви ги говориш. Тъщата си е жена като всяка друга. А и секса с по-възрастна жена е неповторим. Опита си казва думата. Прави секс с 50 годишна и ще видиш и усетиш за какво става въпрос.

37.   N34 тъщата е на 45г. и е добре за годите. често се случва да сме само двамата утях, я да ми даде храна, я да ремонтирам нешто ако мого, незнам няма ли тъщи тука да кажат какво ще си помислят ако зет им се заглежда в тях?

38.   Аз съм N34 до N37. Моята беше на 43г. вдовица, когато започна всичко. Аз бях на 25г. Незнам ти на колко си, но трябва да опиташ. Моята също все ме викаше да и оправям разни неща. След като свършех нещо тежко, все си предлагаше услугите да ме масажира. Веднаж се възбудих и нямаше как да се прикрия. Тя каза, че е нормално и просто го хвана и всичко започна. Неустоях.
Та да ти кажа, ти сам по очите и държаниетои ще разбереш. Успех.

40.   Как така със свекърва си бе... просто нямам думи какви луди ама луди хора е създал света... замисли се ако женати го направи с баща ти... направо не знам какво да ти кажа... просто да се моля, да нямам съпруг като теб...

42.   И аз съм луд по тъщата! На 25 съм, а тя на 45! И ви казвам, ако ми даде, ще я оближа цялата! Такива гърди, не съм виждал! Няма ден, в който като я видя и да не я желая!

52.   Единственото позитивно тук: коментар № 15 и коментар № 24.... искрено се смях, благодаря Ви. Другото за мен е абсолютна липса на морал, съжалявам ако с това ставам "задръстена". Според мен хората се събират, за да правят семейство, не комуна...

53.   Аз да ви кажа честно вярвам на такива истории. Приятелката ми е на 40г., аз съм на 28. Правим редовен страхотен секс от 5г. насам. Тя просто е невероятна в леглото и има страхотно тяло. Има син на 20-21г. някъде. Тоест този син можеше да е дъщеря. А ако беше дъщеря можеше да съм женен за нея от 2-3 години насам. Тоест не е вулгарно откъм години. Аз в момента много обичам приятелката си и не си се представям с друга, но има хора които не са влюбени чак до такава степен и постоянно имат фантазии с други хора. А когато двама човека се виждат постоянно и дори в някои случаи живеят заедно(тъща и зет) и когато са и секси и двамата, не някоя дебела лелка или задръстен зет със сигурност и двамата са си се представяли понякога заедно. А в света има много извратени хора които задминават границата на тези фантазии и минават и на действията. Наскоро имаше една тема за една мацка, която се беше изчукала със сравнително младия си свекър-45-50г. мъж. Не знам дали конкретните истории са измислени, но аз съм абсолютно сигурен, че има и такива реални случаи зет с тъща и свекър с снаха. Вярно, може би са единици на 1 милион, но съм сигурен че има и такива случаи. Просто света издигна последните 30-40г. секса в култ и народа стана развратен.

57.   Авторе, хич да не ти пука от завистниците. Продължавай в същия дух, както казва един от коментаторите тук - чукай тъщата да ти е мирна къщата! Аз на времето изпуснах момента (а имаше подобна нагласа и от двете страни! ) и досега съжалявам.

58.   Принципно, една хубава жена, на 50 г. е неутразима, а на 60 г. си е доста сексапилна, така че не ме учудва, но в случая разказчето си е чиста фантазия на пубер със слабо въображение и ниска обща култура! Моята тъща за нищо не става, много е проста, грозна е и отблъскваща, така че изобщо и на ум не ми минава подобно нещо, не че не бих се възползвла ако ситуацията беше друга!

60.   Това, че автора нарича тъста си свекър не прави историята задължително измислена. Познавам един, които вика вместо тъст ми свекър ми. Все му е тая та не ги различава много. Един мъж да чука тъща си? ! -нищо неочаквано. Скруполи мъжете нямат. Важно е да им го дървиш. Ама, ако дна майка чука мъжа на дъщеря си горко му на тоя свят от такива майки. А ги има знам.

62.   Ако зет ми ме заглежда само би ме заболяло. Че на такъв мъж е попаднала дъщеря ми. Никога не бих се поласкала. На 34 съм но едва ли като стана на 43 ще съм толкова закъсала в секса че да почна да мисля по друг начин. Да те заглежда зет ти не е е комплимент, а проблем. Ако една майка обича дъщеря се не би трябвало да откликва на такова поведение.

65.   и аз съм си мислил за тъщата, но незнам как би реагирала ако си поискам или наптавя намек, да не стане сериозен проблем се притеснявам

70.   № 62, трябва да ти е ясно че ние мъжете гледаме на жените, независимо какви са и в какви отношения сме, първо като на сексуални обекти! В това отношения нормалният мъж скрупули няма! След като тъщата му е харесала, а също така е разкрепостена жена, без тъпи предразсъдъци, защо да не се получи сексуална връзка!? Тя няма до го отмъкне от дъщеря си, неговия пък няма да се изтърка!
Виж моята клюхти по половин година в къщи, отглеждаме я зимно време (стои по 6-7 месеца), тъй като е много стисната и в нейния град живее като скот, не си пуща никакъв отоплителен уред, не се храни и пр., за да не харчи пари! Аз вече не мога да я понасям, присъствието и` ме дразни, дразни и дъщеря ми, която откровенно я ненавижда и никога не и е казала "бабо", но търпим заради любимата женичка и мама, това чудовище! Тъпа, елементарна, нагла до досада, без капка чувство за такт. Уж е раснала в град, ама манталитета и е на изкл. проста селянка! На всичкото отгоре е и много грозна, направо отвратителна! Какъв секс бе братче, не бих си и помислил за такова нещо! Гнус ме е с пръст да я докосна и по принцип избягвам да говоря с нея. Щом я няма жена ми, със скоростта на бит педераст се изнася в детската, където по цял ден си гледа тъпите турски сериали и всевъзможните простотия които вървят по БТВ-то и Нова-ТВ, но щом си дойде жена ми, изпълзява като змия от дупка, настанява се на дивана и почва да ръси простотии до без край, телевизора пуснат на макс, да си гледа сапунките, тъпите предавания на Слави, Като две капки вода, Биг-Брадър и пр. Че и се дразни като и направя забележка, когато коментира на висок глас телевизионните тъпни, все едно съм длъжен да я слушам. Последният път даже ми се озъби: "Аз не говоря на теб бе! " Малко остана да не я навра на кучето в гъза, където и е мястото, но се стърпях само заради жената! Тази дърта лигла, постоянно се оплаква, все всичко я боли, все е много болна, а иначе нищо и няма, освен ставни проблеми с краката, има младежко кръвно налягане и никакви хронични заболявания. Иначе добре манипулира двете си дъщери и те я гледат като писано яйце! Ако се скарам някога с жена си за нещо сериозно, това може да бъде единствено и само заради чудовището наречено "тъща"!

72.   Сега е времето на тъста :-)

75.   Какъв ебач, .... какъв юнак.

76.   На 44 съм, имам 2 дъщери...

Ако ни се падне късата клечка, т.е. зет, който да ми се увърта и натиска..., просто ще направя така, че дъщеря ми да го зареже и толкова!
Подобна извратеност в дома си няма да допусна!