Споделена история от Секс и интимност

Масаж на простатата
Здравейте, моля мъже които са ползвали простатен масажор да споделят, всякаква информация ще ми е от полза защото съм решил да си купя и да опитам как е. Предварително благодаря.

Коментари

1.   Простатата е особено нежен и раним орган. Не случайно е скрит на сигурно място вътре в тялото. Всяко невнимателно въздействие и нараняване там може да доведе до последствия, които не си и сънувал.
Съветвам те да не се занимаваш изобщо. Нищо "специално" не пропускаш. Няколкото десетки яки оргазъма може да заплатиш с години или десетилетия от живота си.

2.   Не очаквай веднага да полетиш в облаците. На мен ми отне година да мога да се отпусна и да го почувствам качествено, но си заслужава. Като за начало не купувай с много извити форми. Гледай да е по-прав и с по-плавни извивки за да свикнеш да се отпускаш и да го усещаш там където трябва. Експериментирай с позите и налкона, както и с дълбочината на проникване. Трябва да разполагаш с време, търпение и пълно спокойствие. Аз го правя, когато жена ми е командировка и съм напълно сам. Не забравяй да си вземеш и подходящ анален лубрикант в достатъчни количества. Веднъж успееш ли да се отпуснеш и да го почувстваш, оргазмите са неописуеми. След това ще си намериш и подходящата форма и размер. Аз имам 3 и ги ползвам и трите. Също така е важен и момента, не винаги човек може да се отпусне качествено и съответно нищо не се получава. Не се отказвай

3.   Какво е това?

4.   Тези мъже дето ги молиш се наричат гейове, или педали по старому, истинските мъже не ползват такива неща защото те обичат да вкарват а не нещо да им се вкарва.

5.   Втори номер, искрено ти благодаря за изчерпателния отговор,бъди жив и здрав.

6.   Интересен въпрос е поставил човека, жалко, че няма активност по въпроса и на мен ще ми е интересно да чуя мнения.

9.   "Тези мъже дето ги молиш се наричат гейове, или педали по старому, истинските мъже не ползват такива неща защото те обичат да вкарват а не нещо да им се вкарва."

О боже!!! Това е на- тъпото нещо, което съм прочитал! 2018 година сме, не се притеснявайте да експериментирате, оставете тесногръдите в малката им кутийка , за малко сме тук и след това никой няма да ни помни какви ''мъже'' или като цяло хора сме били...

11.   Аз ти препоръчвам АНЕРОС (надявам се да не се счете за реклама, защото наистина съм просто ползвател). Анерос са направени така, че простатата да бъде максимално масажирана. Както казват и другите преди мен, простатният оргазъм изисква време и подготовка. Не очаквай да получиш такъв още с първото ползване на простатен масажор. Но опознаеш ли се достатъчно, удоволствието е несравнимо! Успех и дерзай!

12.   Имал съм възпаление на простатата, всякаквите масажи и масажьори са бошлаф работа. Единственото стедство за подържане на форма и избягване на рецидиви (а те се случват веднъж като стане слабо място) е редовния секс. Забележи, именно секс с жена, а не мастурбация, защото при самозадоволяването отлагаш оргазма и се натоварваш допълнително. Ако усетиш напрежение там долу, пиеш сумамед или азакс и се оправяш. Но за нищо на света не я докосвай, може много беля да си докараш.