Споделена история от Секс и интимност

Как е най-разумно да постъпя? (съвети)
Здравейте..
Момче съм.. Студент.. на 18

Моля ви.. прочетете всичко..
за да не си направите погрешни заключения..

Някои ще си помислят.. мислиш за дребни работи а има къде по-важни в живота.. аз ще ви кажа че няма дребни работи в нищо въобще.. понеже всичко ни влияе.. и от всичко зависим..

Та нещата са такива.. никога не съм имал сериозна връзка..
което предполага че съм и девствен.. и дори не съм целувал момиче..
Но много искам да опитам някои неща.. Не съм на зор.. предполагам.. влека се най-вече от любопитство..
иначе съм платоничен.. "нощния живот" дори малко ме отвръщава.. както и да е..

Реших да разгледам няколко обяви на "услуги" в интернет..
и мисля да се възползвам..
Понеже едва ли някога ще ми се случи нещо подобно за без пари..
А дори ако случайно имам късмета.. то аз ще съм напълно неопитен и неподготвен.. не знам нищо.. кое как да го направя..
Много съм притеснителен.. наистина много.. разберете.. аз дори не комуникирам с момичета.. асоциален съм.. не смея да погледна красиво момиче директно.. какво остава за.. сещате се.. но това е просто от страхопочитание и уважение към онези момичета които го заслужават.. аз не смея да заговоря такива поради страхът от провал..
Много съм несръчен и некадърен в общуването с нежния пол.. потя се и започвам да зациклям.. ужасно неловко ми става..
А искам да се докосна до тях.. да премина в "Светая светих".. за да разбера какво е чувството..
Но повечето "компаньонки" са бездушни парчета плът.. няма да ме разберат и да ме "научат".. просто ще ме прекарат за да си вземат парите.. и това е съвсем логично.. не ги обвинявам..
няма учителки за такива объркани пубери като мен.. поне не знам за тях..
И макар че имам съвчсм обясними подозрения че ще се притесня и ще избягам като уплашено сърне.. мисля че по-добре е да се пристраша и да опитам от колкото да не..

А вие как мислите?
Съвети?

Благодаря предварително (Нямам против хейта.. свобода на словото! - бъдете откровени) :)

Коментари

1.   От личен опит: концентрирай се към дами над 38 години, хем са супер ебливи, хем ще се радват да те научат... и после ще си "секс бог" за връстничките ти...

2.   Ти страдаш от чувство за малоценност, приятел. Аз съм минала през същото. Трябва да се пребориш с него, не да ходиш по проститутки. По-скоро разговор с психолог или просто приятел. Ако модераторите позволят, ще разменя някакъв контакт с теб, за да поговорим, защото е нещо важно, а аз мога да помогна, мисля.

3.   Ами пробвай.. ако нещо се изплашиш в последния момент - бягаш и знаеш че повече тска или иначе няма да я видиш..

4.   Приятел, аз съм на 19 години и преди няма и месец правих секс за първи път, два пъти. Първо - не беше това което очаквах.
Второ-дори не свърших двата пъти(друго си е с ръка). Като за първи път надали ще ти е хубаво, особено с компаньонка.
Аз си намерих уникално момиче и след този секс... знам че съм с нея не заради него, а нея.
Изчакай да си намериш момиче когато му е писано тогава.
Сексът (поне за мен) не беше толкова готин. Не знам защо има толкова курвари :Д
Горе главата,според мен не си заслужава да го правиш с проститутка.

5.   Не си единствения. Обаче се дръж мъжки. Потърси първо някоя платена дама но я избери за това за което ти трябва - излезте, поговорете, отпусни се а после да те учи. От веднъж не става, трябва време и опит.
А после ще намериш и твоето момиче. Успех.

6.   Ако имаш приятели пиянки и са ти приятни излизай със тях. Се някоя по край тях ще има и може да те хареса дори и да е грозна за теб, обърни и внимание защото нямаш друг избор. Мисля, че хората като теб имат поне 1 много добър приятел на същото дередже като теб младежо затова 2 мата ударете 1 бира без да се напивате или 1 анасонова напитка и викайте проститутка. Така може би ще се отпуснеш повече и ще си по спокоен. Разбери едно, всеки си има съдба има хора като теб които просто не може да са пичкари не им е във кръвта. Колкото по бързо го разбереш, толкова по добре ще се чувстваш. знам, че искаш да правиш разни работи ама се досещам и ти си знаеш, че няма да станат бъди спокоен не си сам. На тая планета има хиляди хора като теб. Концентрирай се върху нещо друго. Какво обичаш да правиш? Как ти минава деня? За университета също не си казал нищо?

7.   Прави каквото сметнеш за правилно това си е твоят живот. И според мен е по добре когато един ден се случи да имаш поне някакъв опит. В същото положение съм като теб но съм още на 17 и може би и аз така ще направя ако стана на 18-19 и още съм в това положение :)

8.   От автора:
До номер 2 .. не знам дали всъщност "страдам" от чувството за малоценност и дали е такова въобще .. не че нямам самочувствие .. но пред момиче просто .. изключвам .. понеже не съм привлекателен .. и си го знам ..
Отново искам да отбележа.. че желанието ми е от чисто любопитство..
А ако бях обвързан.. въобще нямаше и да си помислям
да намеквам подобно нещо на приятелката си.. :)
Но понеже на всякъде в ежедневието се намеква за този "акт" реших да опитам.. за какво пък толкова е тази врява.. че така..
Но.. ако имаше по сантиментални.. одушевени жени.. нямаше да има самотни мъже..

9.   Хвани си кака да те отрака! Ще останеш доволен и след това ще умееш много неща в секса! :)))

10.   Сексът е само секс, вид акт, сексът с любов вече е нещо съвсем друго. Ако има две момичета и харесваш едната от 5 клас, а другата изобщо не я поглеждаш... в един ден и двете те прегръщат. Коя прегръдка ще ти е приятна, мила, ще си спомняш и ще приемаш за голяма работа? Така е и със секса. Някой може да те разтрепери и да го пожелаеш от здравей, докато друг човек да е само бройка. Някои хора се комплексират, защото никога не са спали с никого, но това е прехвалено. Самият акт не е нищо особено, няма голяма философия, отпускаш се и действаш, удоволствието идва с желанието, тръпката и интересът към другия човек. Ако имаш желание с компаньонка, действай. Не знам как е с такива, но не си слагай големи очаквания. Не пропускаш нещо кой знае какво, не и ако нямаш човек, с когото искаш да споделиш цялото удоволствие, или ако нямаш силно желание да опиташ.

11.   Чети ме внимателно и се вразуми. Това ще е една от най-голямата грешка в живота ти, която някога можеш да направиш! Просто ти давам информация ти си прави изводите. Сории за правописа от телефон съм.

На 21 съм преди месец ходих на компаньонка. Девствен, без гадже, 1-2 целувки само. И много много съжалявам. Е, няма да се самоубия, но толкова много искам да върна времето назад - ама няма такъв шанс.

Отидох защото бях самотен. Имах нужда от любов, НЕ СЕКС. Сексът без любов е ... Не съм животно сори. Мислех, че сексът е нещото, от което се нуждая и че той ще ми оправи живота. Хаха, не ставай като мен, бе,!! С нищо не ми се промени живота към по хубаво.
Имаш нужда от гадже, връзка с друг човек, не секс.

2 - греховният свят в който живеем рекламира секса като нещо УОУ БУМ ШОК ХИПЕР ГИГА МЕГА и други такива. След секс се питах само едно - ТОВА ЛИ БЕШЕ? И съжалявах адски много. Секса се рекламира навсякъде , а това, че си девствен се чудиш какво ли е. Човек! Който. Е минал по този път ти казва НЕ ГО ПРАВИ. ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ.

Това не е решение на проблема, а бягство. Изчакай, Фани си гадже, ако можеш - хаде де ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО.

Успех. Отиди на евангелска църква. Няма да е лошо да чуеш християнската гледна точка относно секса и живота като цяло ;)

12.   Лоши новини - само ще загубиш пари.

Ако си толко притеснителен, не си вярвай че ще възприемеш компаньноката като "парче плът". И те са хора. И това ще го осъзнаеш точко когато не ти трябва - преди да се погнете. Тогава ще е подвиг ако дори го вдигнеш.

Дори и да стане, едното ибанье няма да ти реши проблема. Твоят кахър е самочувствието и общуването, това че си си го заврял в отвор с размерите на кофа (ползван 10 пъти само тая вечер), това бездушно друсане само ще ги напомни, че нямаш човешки контакт.

Ще станат нещата, всички някога сме си казвали че не ни щат. Но не става по поръчка.
Прави това, което харесваш, изгради личността и характера си около него. Когато сам се харесаш, тогава чакай някой друг също да те.