Споделена история от Секс и интимност

Искам вече да правя секс
Здравейте, както виждате от заглавието, искам вече да загубя девствеността си. За жалост съм на 19 г. и още съм девствен. Страх ме е, че ще се изложа пред момиче, защото дори съм нямал първа целувка уста в уста досега. Иначе съм физически красив, с кестенява коса и сини очи, висок, както и съм умен, но нещо все не ми върви с тези момичета. Досега в живота ми, което и момиче да съм харесвал, все са ме отрязвали абсолютно всичките. В момента съм студент в София и си търся някоя по-възрастна жена да ме научи в леглото, търся си дискретна секс връзка. Има ли тук навити? Макар, че сайтът не позволява лична информация, можем да измислим нещо. :)

Коментари

1.   *Това е сайт за споделяне, а не сайт за запознанства!!!

*Има си сайтове за тази цел, като търсиш само секс има си тиндър-приложение е.

*Елмаз, Аха, Гепи ме... трябва ли да изреждам, като със сигурност ги знаеш.

*Тук е мястото за съвети, а ти проблем не виждам да имаш.

-Maryjane

3.   Споко наборе и аз съм на 19 и преди няколко месеца и аз за пръв път го направих, мислих си че ще се изложа, но не стана така. И твоят ред ще дойде бъди спокоен

4.   Това трябваше да го напишеш като представяне в някой сайт за запознанства. И не, тук не може да се "измисли" нищо.

Ако трябва събери парички за някоя компаньонка, но първо виж мнения за нея във форума на дата.бг. Там има отделна тема за всеки град и са обсъдени доста от жриците. Макар и малко има и такива, които са читави и ще те предразположат да си направиш сефтето, а после ти като имаш малко повече самочувствие от тия факт, ще си намериш и приятелка.

5.   Имам регистрации в много сайтове за запознанства, включително и Тиндър, но и там нямам голям успех.
От автора.

7.   Не си се целувал с момиче още, секс искал да прави вече. Работи над социалните си умения, спортувай, обличай се и се носи по-добре, стани по-привлекателен, излез на среща с някоя мацка, понатисни я, поцелувайте се. Пък и да не се стигне до секс с нея ще си напред по отношение на общуването. Щом на 19 си така не е добре положението. Не ти препоръчвам ескорт. Аз съм ползвал ескорт, но беше период 2 години без секс, бях на 27. Но като бях на 18-19 излизах с момичета, натисках ги, целувахме се.

9.   Ако си мислиш, че не спортувам и не се грижа за себе си се бъркаш. Или пък нямам социален живот. Излизам с приятели много често, но просто не ми е вървяло с момичета. Имам много приятелки също така, но просто не ми е вървяло в интимен план. Канил съм ги на срещи, но са ми отказвали.
От автора

10.   Девственяк, а се предлагаш като гумено дилдо в анонимен форум?

Ясно е вече защо не ти връзва.

11.   Пич, не е хубаво ти да се определяш за умен, хубаво е хората да те преценяват. Колкото до твоя "проблем", такъв нямаш. Целуването и всичко си е продиктувано от инстинкт и вътрешно усещане. Другото е, че ти не си девствен, а просто не си правил секс. Девственост при мъжете няма, това до 8ми клас е хубаво всяко момче и момиче вече да го знаят. :) И аз нямам сериозна бройка жени зад гърба, а за първата си бях единствен, след като съм й четвърто гадже поред. :)

13.   Пич, ти си луд, запази най ценното за жена си като целувката и секса, не бързай

14.   Здрасти пичага на 15 съм по малък съм но мога да ти дам съвет как да подхождаш с момичетата. Бъди по отворен гледай да си забавен да си в центъра на компанията да пускаш забавни лафчета момичетата харесват това и забрави за тия истории че момичетата харесват мачота смис има и такива но повечето гледат характера на мен ми върви с тях имам приятелка вече 3 месеца почти и скоро ще правим секс. Просто опитай по този начин ще се получи. Но все пак ти трябва самочувствие без него няма как. Дано съм ти помогнал :)