Споделена история от Секс и интимност

Обрязан или необрязан?
Момче съм и се чудя дали да не се обрежа защото така пениса изглежда по-добре. Нямам проблем със забелването, сексът е супер, но просто повече ме кефи как изглежда обрязания пенис и искам и моя да е така.
Въпросът ми е към момичетата, според вас по-добре ли изглежда обрязания пенис?

Коментари

51-60 от 60

62.   Не съм съгласна, че обрязаният пенис изглежда по-добре. Не съм съгласна и че кучетата изглеждат по-добре с отрязанани уши и опашки! Но сме свикнали с този им вид. Както и ти може би си свикнал с обрязания вид на пениса, защото редовно гледаш порно.
Освен това мисля, че природата най-добре си знае работата и тялото ни трябва да е такова, каквото го е създала!
Ж30

63.   Имах връзка с обрязан мъж. Не беше турчин. Не мога да кажа, че се усеща разлика, нито отпред, нито в дупето.
ж 47

64.   Съгласен съм с теб 62 природата и господ си знае кой как да го създаде, а относно религията в новия завет се пише че обрязването е нищо и необрязването е нищо а вярата в бога е всичко.
Има един проблем при мъжете когато нямат избор и трябва да се обрежат Фимоза. При нея има много трудно забелване в еректирало състояние с болка а секса е немислим за мъжа без презерватив.
Тогава се налага наистина обрязването и не е нужно да се отстранява цялата кожа а до толкова че да може нормално да се забелва без усилие и болка.
А това жени да се обрязват е вандалска ненормална работа... все едно мъж да си одреже топките същата работа.

65.   Аз се обрязах на 20 и няколко години, защото ми се появи фимоза, така че имам база за сравнение за секса като обрязан и необрязан.
От моя гледна точка плюсовете са:
хигиената е по-добра, липсва миризма
забавя се свършването
след дълаг секс, когато не бях обрязан след това ме болеше кожата на главичката, сега няма такова нещо

Минуси:
- понеже чувствителността е намалена, получавам много по-малко удоволствие от оралния секс, това е така защото при обрязването се премахва френулумът (юздичката), която е много много чувствителна и съответно оралният секс вече не е същия

Аз лично не бих се обрязал в случай, че нямам медицински проблеми.

66.   Лекар съм по професия. Преди 3 години се наложи да се обрежа по медицински показания, получих от няколко години парафимоза, която почна да ми пречи.

Отидох при един мой състудент уролог и той свърши работата - в болница и под упойка, а като на колега даже и пари не ми взеха.

И проблемите почнаха след това. в следващите дни, незабелязано чувствителността на главичката ми почна да пада. И това се оказа непиратно за ерекцията ми. сега съм на 52 г., но до обрязването с ерекцията никога не съм имал проблеми и жена ми винаги е била добре задоволявана в секса. Но като ми падна чувстителността и като почнехме секс, члена ми започва да омеква преди да свърша, и логично като падне възбудимостта на главичката, няма какво да го държи изправен. Взех да се притеснявам, моята ненаситна за секс, пък аз вече давам фира, почнах да пия йохинбин, бабини зъби, трибестан, мислех и за виагра, но не съм пробвал.
С времето започнах да свиквам с новото положение, почна си пак да ми става и да правя редовен секс с милата ми хубавица, но вече оргазмите ми са по-трудни, по-трудно свършвам и удоволствието не е същото, а притъпено. Вече не мога да го правя във всички пози, например жена ми като е отгоре, много трудно свършвам и може и да ми спадне. Обикновено го правим странично и винаги се налага жена ми да ме стимулира допълнително, като ми опипва тестисите, пипа ме в основата на члена и по ануса, та да свърша. Така че млади и глупави момченца, не се осакатявайте от някаква криворазбрана и напълно извратена мода. Щом природата е решила члена да си има якичка, да си я носи, не го оставяйте без нея, после ще съжалявате. А тъпите янки не ги гледайте, тях ги управляват евреите и те им налагат извратената си мода.

67.   Аз направих тази глупост да ходя забелен в продължение на три години и когато чувствителността ми намаля реших да го покрия отново като мислех, че нещата ще се оправят, да ама не, резултата е постоянно лющеща се главичка в следствие на това, че е загрубена и поставена отново покрита и подложена на овлажняване се лющи падайки загрубялата кожа, което изисква по стриктна хигиена, измиване. Иначе чувствителността леко се повиши, но не е както беше преди, ако не се оправи ще трябва да се обрежа заради глупостта която правих да се правя на обрязан.

68.   Аз не съм била с обрязан, но моята приятелка е била и казва, че се усеща по-добре, и отпред и особено в дупето. Тя е фенка на анала.

69.   Жена съм. Най-приятно ми е било с обрязан мъж. Красиво и много сладко е. Оралната е удоволствие. Надявам се повече да не му се налага да съм с необрязан мъж.

70.   Категорично обрязания пенис ми доставя много по голямо удоволствие. Само като го погледна чисто естетически.... , а при орална е супер. Не искам да ми се налага да сменям партньора и да съм пак с необрязан. Не че качествен мъж бих го оставила за това но има разлика категорично. В полза на обрязания.

72.   Не съм била с обрязани, така че нямам база за сравнение. Визуално обаче, необрязаните ми харесват повече. Харесва ми моментът на забелване на главичката. Относно хигиената, когато е на ниво, и на вкус и на миризма нямам оплаквания. Дори да се усеща нещо леко, все пак са полови органи.

Според мен авторът трябва да реши на база това как ще се променят неговите усещания по време на секс. Че връщане назад после няма. Относно естетиката, предпочитания всякакви.

51-60 от 60