Споделена история от Секс и интимност

Колко поредни пъти секс?!
Здравейте!

Наскоро с гаджето се решихме да пробваме колко най-много пъти можем да го направим след като започнем.
Но тук не говоря рамките на 1-2 часа или 24ч. Не, става въпрос като започнеш веднъж... свършиш и после веднага продължаваш. Докато не стигнеш до момента в който се предадеш и повече не можеш, нито да го вдигнеш, още по-малко да го... put it IN! Или на мацката вече не и е приятно.

За сега сме успявали само два пъти-три пъти, но усещам, че и двамата можем и искаме още.
Имам въпрос към всички, които са пробвали подобни неща.

Колко най-много сте издържали... колко последователни пъти в една 'сесия'?
Допуска се хапването на шоколад, пиенето на нещо и може би почивка в рамките 2-3мин., но не повече (колкото да си отдъхнеш за мъничко или да смениш позата след като свършиш).

Какво правите след като свършите? Хапвате ли шоколадче, пиете ли нещичко, след като се свършили започвате ли с нова поза (като за старт)... бавно ли, бързо ли? Давайте съвети, насоки и техники за това как да се заредите бързо с енергия и после пак... и пак... и ПАК!

Правете ЛЮБОВ, а не война! :)

Коментари

1.   О, аз не ги броя.
Но по принцип започна ли е много трудно да се спра.
Повече от 10-15 пъти със сигурност, ненаситна съм си. (angel)
Идва си ми отвътре и имам енергия дори и без помощни средства, но ако се случи след много тежък работен ден се освежаваме, хапваме шоколад , плодчета.
За останалото - правим го както искаме, в каквото настроение се намираме в момента.
Все пак сексът с човек , който обичаш не бива да се превръща в маратон, а да е красив любовен акт, независимо по-груб или не. Слушайте инстинкта си и ще е хубаво :)

2.   Със съпругата ми когато бяхме гаджета от 10 вечерта до 4-5 сутринта сме стигали до 8 пъти с малки почивки за по цигара или за бърз душ. Пиша колко пъти аз съм свършвал. Нейните оргазми бяха и те около 7-8 до 10

3.   Стигал съм до 4 пъти със сигурност (за 5 не си спомням добре), накрая последния път хвърля само малко безцветна течност вместо сперма. При мен беше характерно, че 2-рия път издържах много дълго, може би час, дори 2. Почивката е била 5-10 мин между първия и втория път, след това следващите почти без почивка. Е такива маратони бяха рядкост като цяло, пък и това беше когато бях под 30 годишен, сега вече много работа, семейни задължения, напрежение си казват думата, отделно с децата трябва да се съобразяваме и просто не мога да завтарям. За това пък първия път е 15-20 минути и ни е достатъчно с моята. В момента съм на 34, ако има значение.

4.   След 2,3 минути при мъжете няма как да стане, рефрактерният период при мъжете е 15 минути, при жените да, след 2,3 минути могат отново да бъдат стимулирани и да получат оргазъм и така по много пъти докато се наситят, но при мъжете трябва да минат минимум 15 минути за презареждане на "пистолета".

5.   7 пъти за един ден! Но от сутринта със ставането бърз сутрешен, след това до обяд още веднъж, 3 пъти следобед и за капак 2 сеанса преди лягане. П. С. това е от времето когато започвах да правя секс с първата ми приятелка, когато се възбуждах и от най-малкото и най-вероятно за нея не е било нищо особено за по няколко минутки. С нея отдавна не сме заедно, сега съм с друга, но и принципа ми е различен - веднъж, но като хората (40-50мин. ) и чаршафите под нея да са като след пране ;)

6.   А бе момко правете любов а не състезание ааааааа.

7.   От 2 години не съм го правил повече от веднъж на седмица :D приятелката ми е пълна скука в тази насока.... а като помня преди.. ех... по 5-6 пъти в неделните студени дни.... хубави дни бяха

8.   Като млад важното е количеството.... а като по улегнал важното е качеството.

9.   Не съм ги броила, но спираме чак когато и двамата се изтощим напълно. Е, после на другия ден съм леко претрита, особено ако не сме ползвали лубрикант, но това се преживява.

10.   Като студент имах 16 г. по-възрастна приятелка. Обичахме се и имахме голямо влечение един към друг. Решихме да изкараме нейния рожден ден само двамата в апартамента й. От обяд до обяда на следващия ден го направихме точно 12 пъти. Но тя беше много секси мацка.

11.   Седем пъти. И половина. Започнахме в 8 сутринта. Някъде към 3 следобяд го вдигнах за осми път и въпреки двучасовото родео така и не успях да свърша, за да направя осми път.
Номер 4, зависи за мъж на каква възраст говориш. Аз моя маратон го направих на 18, тогава патката даже не омеква след изпразване.

Дядо Торбалан