Споделена история от Секс и интимност

Неприятна миризма появяваща се след секс
Здравейте! От заглавието става ясно за проблема ми, и преди някой да е казал да отида на гинеколог, вече го направих и за това пиша тук. Забелязвам, че след секс с приятеля ми се появява една доста неприятна миризма, която обаче след 1-2 седмици изчезва. През този интервал не правим секс, защото не се виждаме. Първия път когато се появи ходих на гинеколог, при прегледа ми каза че нямам нищо, просто по обилно бяло течение, което имам от доста време. Предписа ми едни вагинални глобули (които още не съм взела). Презервативи почти не използваме ( не може да получи пълна ерекция с тях), правил си е всякакви видове тестове за всичко, нищо му няма. Като цяло проблема е само при мен, отделно че след секс ( да вметна че когато сме заедно го правим по 2-3 пъти на ден) постоянно ми се пишка, както е когато си настинал. Помислих, че може би имам някаква инфекция, но нямам никакви други типични симптоми като сърбеж, обриви и т. н, плюс че бях на преглед. На някои случвало ли му се е това и има ли престава защо?

Коментари

1.   Ти хубаво си,се прегледала а мъжа прегледа ли се? Според мене той има някакъв проблем обаче мълчи и мълчи като путка... Мила моя съвет е да го накараш да се изследва и той. Не винаги вината е в жената след като са ти казали че ти няма нищо значи проблема е в мъжа. Иди го питай дали му има нещо според мене той крие от тебе нещо.

Бъди себе си

2.   Има нормална миризма. Щом и изследванията са ок няма проблем. Може би ти прекаляваш с проблема. Купи си интимен дезодорант. Много е приятен, не го пръскай съвсем директно.

3.   Аз ще усетя миризмата преди да сме започнали да правим секс и съответно се отказвам от такъв секс. Една вагина мирише ли неприятно тази жена има вагинален проблем. Каквото и да говори авторката уж, че нищо и няма, нейната вагина не е за удоволствие.
Авторке, как така ще ти преписва вагинални глобули ако ти няма нищо, защо ни будалкаш. Кога ще се научиш да поддържаш интимна хигиена?

4.   Н. 1. Ти не можеш ли да говориш по-културно, какъв е този цинизъм в теб. Мълчал като п... а. А ти защо не научиш малко по-цивилизовани изрази. И в най-цивилизованата държава да живееш ти ще бъдеш винаги себе си-невъзпитана и цинична. Когато на жената вагината мирише проблема е в нея. Тя не е чистоплътна.
Н. 2. За каква нормална миризма говориш. Не помниш ли какво пише авторката? Имала е доста неприятна миризма и по-обилно бяло течение. И при тебе ли неприятната миризма и обилното бяло течение са нормални неща. Научете се да спазвате много добра интимна хигиена. Засрамете се от вашата некадърност.

5.   Аз съм авторката, номер 3,4 говориш за другите, а теб не те ли е срам да правиш подобни глупави заключения? Честно да кажа, много се чудих дали изобщо да пиша тук, защото очаквах точно такива подобни нападки. Ако не спазвах лична хигиена, едва ли щях да си правя труда да пиша из разни сайтове, от какво наистина може да се получи това. Каква е логиката да будалкам когото и да е било, какво печеля с това. Засрами се ти от твоята некомпетентност.

6.   А защо не споделяш как се е появил белия океан, това бяло течение не е от нищо, то вони, не знам защо се чудиш изобщо? Има ли бяло течение, което да не мирише отвратително? !?

7.   Номер 4, Не ми определяй каква съм и що съм ясно ли ти е? И ти се засрами от своя си коментар НЕ ВИНАГИ ЖЕНАТА Е ВИНОВНА за всичко! Много мъже имат и те проблеми ама ги е срам да отидат на лекар и защо обиждаш всяка жена която си е изказала мнението а? Сигурно си някой заядлив мъж.. с много изисквания към жените.. ама човек като те види какъв си... нямам думи.

8.   Ползвай специален сапун за женски интимни части, мокри тоалетни интимни кърпички. Обикновено ако има лоша миризма може да е инфекция, направи си и ти тест за болести. Защо правите секс без презерватив, като африканците, поне в България презервативи има. Толкова много ще си спестите, включително и нежелана бременност...

9.   Вагината не мирише току-така...
На два пъти ми се е случвало и при двата случая имах възпаления на лигавицата, които лекувах в продължение на 4 дни с влагалищни таблетки, нищо страшно няма!
Отивай на гинеколог!

10.   На мен ми се е случвало, оказа се бактериална вагиноза, която при микробиология излиза. Ако не се лъжа, изписаха ми АБ.