Споделена история от Секс и интимност

Еднообразен секс
Здравейте, имам огромен проблем. Напоследък нямам желание да правя секс с приятеля ми, защото всичко винаги ни е еднообразно. Правим секс само, когато легнем, по един и същ начин... Обичам го и няма да го зарежа, заради това нещо. Знам, че ще кажете да променя позите, местата и тн, но лошото е, че ние не обсъждаме тази тема. Заедно сме от 3 години, да дълго време е, може тръпката да е намаляла, но я има. Просто всичко друго ни е прекрасно, само секса е трагичен. Нито той прави нещо повече, нито аз. Изпитвам не срам, а по-точно си мисля, че това, което е в моята глава няма да му хареса и така може да се каже, че всичко отива по дяволите. Той също си мълчи и така. Искам да правим много неща, но не мога да ги споделя с него, защото по тази тема си мълчим. Не мога да кажа, че не ми е хубаво, когато го правим, напротив хубаво ми е, но е едно и също. Няма страст или пък други неща, а просто се целуваме и започваме направо без орална любов и от двете страни. Не знам защо така се получиха нещата, че от началото не отваряме тази тема, може би тогава сме сбъркали, но щом се е стигнало да пиша до тук, значи нямам избор вече. Дайте ми някакъв съвет какво да направя, за да се отпуснем и двамата повече и да се свърши с този кошмар... Никой не подхваща тази тема, защото и двамата се мислим за виновни...

Коментари

1.   Извинявай, ама какво да направим ние? Ти вече знаеш какъв е проблемът - липсата на комуникация и самоинициатива. Предвид факта, че за теб е по-голям проблем еднообразният секс, а не за него - говори с него. Подпитай го какво му харесва, какво иска и му кажи своите желания. Това е началото. Като ти каже вече, и двамата може да започнете да поемате инициатива. Ако така си му харесва обаче, ти ще решиш какво да правиш. Сядате на една маса и говорите, това му е цаката на нещата. С моята жена си говорим съвсем свободна за нашия секс и дори си правим шеги с това или повреме на секс дори. Трябва малко откритост.

Julian

2.   Жена съм. Следващият път след целувките не му позволявай да "вкарва" а го бутни малко по-грубо по гръб и му направи една бърза. След това чак другото.
Следващият път след целувките го бутни малко по-грубо по гръб и клекни над лицето му... другото после.
Яхни го с гръб към него без предварителни целувки и го изч▪кай без обяснения.
Ще видиш как ще "рестартира"

3.   1 Недей да мислиш (заради двамата)!
2 Като не ти се говори му напиши!
3 вържи го и му кажи не мърдай 15 мин ще съм много щастлива!
И защо подяволите се обичате а не говорите явно или не се обичате или вие страх да не развалите изкуствената обич.
Не ми благодари при мен секс се счита след 5 -ия оргазам но съм я научил да не мълчи ;)

4.   Съвета ми е да общувате помежду си!
За тези три години явно не те се научили да си говорите, но явно този момент е настъпил. Явно ти трябва да поемеш инициативата и да проговориш първа. Това е единствения вариант нещата да тръгнат в друга посока, иначе представяш ли си нещата да продължат по същия начин още три години примерно?
Говорете си хора така всичко е по-лесно. Поемаш си дълбоко въздух и започваш казваш му всичко, което имаш в себе си и искаш от него да отвърне със същото. Само така ще разберете какво мисли и иска другия.
Аз също преминах през подобен момент и не можеш да си представиш колко по-добре се чувстваш след това и от там нататък ще можете да си кажете всичко по всяко време без да имате никакви притеснения. Само отворете темата веднъж и успех.

5.   Не сте един за друг ама изобщо! Не е нормално 3 години да сте заедно и да се срамувате един от друг! Като ви е срам да си го кажете лично кой какво харесва пишете си го на чат, всеки да каже какво иска и какво му харесва и иска да опита! Но това не е нормално да се срамуваш от интимния си партньор.. и 3 години е дълго време.

/... /

6.   Еми като не си говорите и не си споделяте желанията, така ще е.

7.   " Изпитвам не срам, а по-точно си мисля, че това, което е в моята глава няма да му хареса и така може да се каже, че всичко отива по дяволите. Той също си мълчи и така. Искам да правим много неща, но не мога да ги споделя с него, защото по тази тема си мълчим. Не мога да кажа, че не ми е хубаво, когато го правим, напротив хубаво ми е, но е едно и също. " -След такива съждения, какво очаквате? Без да извикате, чакате ехо!? Мъжът не е гадател на мисли, защо чакате инициативата да дойде от него? Няма мъж, който да откаже и на най мръсните фантазии на любима жена. Е има и лигльовци, които се гнусят, но те са рядкост. Тествайте го дали поддава и действайте смело, поемете инициативата, не може да не запали!

8.   Мъж. И аз съм така всеки път по един и същи начин. Искам ли нещо друго - на задна, отдолу 69 - не може. Много много рядко. За сметка на това любовницата прави почти всичко и се кефи на макс :)

9.   Пак поне правите секс. Ние правим секс само по инициатива на жена ми - когато и както тя поиска, при това не е често. Ако аз се опитам да поема инициативата или да отворя темата за секс, следва или директен отказ или скандал. Ако можете да говорите го направете, иначе няма да вървят работите.

11.   Ние тук коментиращите не можем да влезем във вашата спалня и да разпалим огъня ви.Само ти си познаваш човека.Ако сте си омръзнали или има терти човек между вас - ами раздялата е най-доброто.

12.   Номер 9 да ти кажа честно, вече той дори ми отказва. Опитах се по друг начин, а той каза, че му се спи и наистина заспа. Нямам какво да добавя повече, чувствам се нежелана. Имам желание да оправя нещата, а той просто не позволява...