Влюбих се ужасно силно в обвързано момче
Здравейте, аз съм на 25 свободна, но той е на 28 и е обвързан от 1 година някъде и май отскоро живеят заедно. Аз се влюбих в него. Познавам го отдавна, но просто изведнъж се влюбих. Ние не излизаме заедно, нямаме обща компания и тнт. Реално общуваме само през соц. мрежи и то в коментари не и на лични съобщения. Преди почти 1 месец в коментарите ни за една негова снимка с татуировка, приятелката му видимо изревнува, но там писах, че просто ми харесва татуировката. Както и да е. Обаче от тогава аз следя профила му и му харесвам всичко, той пък като види някоя публикация и веднага ми я коментира. Тоест личи си, че ме следи по някакъв начин. Не знам защо се влюбих точно в обвързан мъж. Те вече май всички свестни са обвързани. Винаги съм казвала, че това е долно да вземеш мъжа на друга жена. Но все пак те нито са женени, нито дете имат. Още повече това момче всяка нощ седи в соц. мрежи което на мен лично ми е странно. Имала съм до сега две връзки за които се раздавах изцяло, но не попаднах на добри хора. Бяха използвачи и комплексари. Няма да изпадам в подробности, но съм изтърпяла какво ли не от тях. Сега обаче съм сигурна, че този е различен, добър и тнт. Не знам какво да правя. Наистина бих искала да съм с него и то сериозно. Не си падам по ку... връзки за по една нощ. Искам сериозна връзка с цел брак и деца. Не искам да се бъркам в отношенията им. Аз дори не умея и нищо такова не съм направила. Като цяло мисля, че той заслужава повече от това, което тя му дава. Не е въпросът, че го искам. Просто го харесвам като всичко. Мисля, че той е моята сродна душа. Може и да бъркам. Не знам какво да направя. Поне да му покажа, че го харесвам и искам. Без да станат някакви драми и филми. Ако и той отвърне значи реално този човек иска нещо друго. Значи може би не е достатъчно щастлив. Не е от този тип момчета, които биха ме искали за една нощ. Знам, че е сериозен и към приятелката си, но по всичко което публикува си личи, че нещо им куца. Моля ви дайте ми съвет, не ме хокайте знам, че е лудост. Но наистина искам този човек за мой мъж

Коментари

1.   Човекът има връазка, не е странно, че стои в социалните мрежи, аз също живея с приятеля си, но ползвам интернет често, странното е, че не спира да коментира снимките ти. Но има и такива хора. Не се меси в отношенията им, нямаш работа там, спри да го следиш онлайн и си гледай живота. Ако се раздели с приятелката си, пиши му и излизайте, но до тогава не го закачай. Ако беше твой мъж и някоя друга жена мисли нещата, които ти сега мислиш, вероятно нямаше да си щастлива. Пък той, ако е склонен да прояви интерес към теб докато е с нея, ще е склонен и да хареса трета докато е с теб.

2.   Позната ситуация. Аз те съветвам да постъпиш както се чувстваш - не се подтискай. Ако е взаимно, нещата ще се получат. Ако не е взаимно и започнеш да се чувстваш все едно ти си мъжът (т. е. ти преследваш другата страна за контакт), тогава се оттегляш и забравяш. Ж29