Споделена история от Секс и интимност

Той свърши в мен без да съм дала съгласие!
Здравейте!

Приятелят ми, с който съм от половин година, свърши в мен след като изрично му казах да не го прави. Досега не беше правил този номер... Проблемът е, че нямам пари за хапче - веднъж съм пила само защото се притеснявах - и исках да помоля за съвети.

Положението е следното - в цикъл съм (5 ден) и веднага щом той свърши в мен се измих с вода и отвътре - един вид "загребвах" с пръсти спермата му и я вадех от себе си. Скачах на място, за да се възползвам от гравитацията и освен това кървях учудващо силно след акта.

Въпросът ми е какъв е шансът да забременея в този случай?

Много моля модераторите да споделите този мой проблем.

Коментари

1.   Има малка вероятност да си забременяла. Но на този "калъф" прост веднага му бий шута. Ще те забремени чисто комплексарски само за те държи "вързана" един вид. Не, че това в днешно време вече може да върже която и да е жена, пък от такива задължително не бива да раждаме. Представяш ли си и подобни гени после да гледаш 18 г?!
Махай го тоя!

2.   И минимален да е, винаги има шанс! Не ми е ясно защо, след като не си готова за такава отговорност, не предприемаш никакви предпазни мерки?! За хапче пари нямаш, 1 лев също ли нямаш за презерватив?

3.   Ако не си била в овулация според мен не.Аз съм забременявала само през овулацията,през друго време не ми се е случвало.Защо го прави?Взимай мерки,да не забременяваш..

4.   Дори и да си се измила, сперматозоидите могат да живеят във влагалището 3-4 дни и да чакат подходящия момент за оплождане. След като си в цикъл и не си в овулация, шансът за забременяване пак си е висок, защото дори и при цикъл се получава бременност. Хапчето се взема до 48 часа след секс, поне така знам. А понеже отговорите тук се публикуват късно и тези часове ще са минали, имаш вариант след и ако ти закъснее другия месец и видиш двете черти на теста за бременност или да износиш плода и да станеш майка или да абортираш.
Приятеля ти е постъпил безотговорно и трябва да си плати цената! Или ще му искаш пари за хапче, или ще му кажеш че ако забременееш той ще става татко и ще трябва да ви гледа с детето! А до тогава секса ще е винаги с презерватив!
Май не си готова да си майка, та пожеланието ми е да станеш когато си готова, сега да ти се размине. Успех!

6.   Съгласна съм с номер 1 , супер неуважително към теб от негова страна , разкарвай го тоя , той си прави кефа , после ти ще си блъскаш главата.

7.   От годините с жена ми ползваме само календарен метод и ти казвам, че вероятността да правиш секс в петия ден и да забременееш е нищожно малка. Иначе с жена ми да е забременяла 10 пъти за толкова години.

8.   Това със скачането е пълна глупост, лично го чук от гинеколог. В 21 век сме. Календар е в метод или не, жената може да забременее по всяко време. Овулацията се мени, сперматозоидите живеят дълго в теб.

9.   Извън темата:
Като си в цикъл не правете секс без презерватив. Приятелят ти може да си навлече големи здравословни проблеми.

10.   Имам една опаковка от такова лекарство.
Преди година го взех защото се налагаше, но не го изпих. Приема се до мисля 72-ия час.
Бих ти предложила да ти го изпратя/дам по някакъв начин, но се опасявам, че докато писанията ми стигнат до теб, ще е минало прекалено много време...

12.   До номер 7 - зависи.
Ние сме практикували същия метод. Родиха ни се деца след 2 и след 4 години. Уж беше почти невъзможно да се случи, тъй като цикълът ми е редовен но ето, стана.

15.   Проблемът в тази ситуация не е, дали авторката е забременяла, най-вероятно не... Но как, по дяволите, ще се довери на гаджето си отсега нататък?! Изрично е заявила, че очаква да я пази (макар, че и нейното поведение е безотговорно, презерваивът предпазва, освен от нежелана бременност, от сума ти сериозни половопредавани болести), а той си прави кефа и не му дреме за притесненията ѝ. Не казвам, ако това е първия му гаф, да го разкара веднага (ама, май не, щом е пила ескапел друг път), но един сериозен разговор е задължителен. Ако неглижира, или игнорира проблема - пътя.

16.   Аз не рискувяам. В цикъл правя анален.
ж 38 г

18.   Има и хапчета до 5 дни,Ella one ,кажи му че се притесняаш,да намери пари...

19.   Когато сте в цикъл .. минете в АНАЛЕН режим...хем е по безопасно, хем кефа и оргазмите са в пъти повече и е по гот.
Ж 27.

20.   Авторката съм, здравейте!

По въпросът с презервативите - каквито и да взимам (ХХХХХL) го стягат и му спада. Пробвахме всякакви видове и само виталис най-големите понасяше по-добре. Мисля да го карам да ги слага, не знам...

За доверието - да, наистина вече му нямам доверие и съответно като правим секс не мога да се отпусна, а постоянно мисля да не го направи пак.

Иначе сте прави - направи го с цел да ме върже. Това ми е ясно... ще видя какво ще стане и тогава ще преценя какво да правя. Само се моля да не съм бременна.

Благодаря на всички ви за отделеното време! :)

21.   1. Надали и 1% от мъжете могат да се контролират. Това че е свършил в теб далеч не значи че е "нарочно".
2. Без значение къде свършва, при секс без презерватив риска от полово предавани болести и забременяване е достатъчно висок.
3. Поради незнанието явно по т.2, и липсата на пари, предполагам си в тийнейджърските години. Та не е зле да се пообразовате малко по темата преди да започнете да водите редовен полов живот. Ясно че много малко го правят, но глупостите до които подобна необразованост може да доведе са си предимно твой проблем, и в малка част на този с който спиш.

22.   Добре де... Ако нямаш някакви здравословни проблеми, отиди при гинеколог да ти изпише едни противозачатъчни и да се приключва. Аз направо се преродих - менструацията ми трае по 3-4 дни без почти никакви болки и слабо кървене; не се мъчим с разни гнусни презервативи, които му стягат и на мен ми парят; и на двама ни е много яко, че преспокойно може да си свършва в мен и, най-вече, не изпадам в паранои всеки месец дали не съм глътнала глобуса.
Разбира се, говорим за хора в моногамна връзка. :)

25.   Значи нямаш пари за противозачатъчни, но се ръгате без защита? Като ти е толкова тесен бюджета, купуваш кило кренвирши и не хвърляш обелките, другото е ясно.

26.   Това е глупаво. В цикъл кротуваме или правим анален.
Ж41 г

28.   За такива, на които им стягат презервативите има и "фарматекс", едни такива неща дето се слагат във влагалището няколко минути преди секса. Продават се по всички аптеки, описанието е на български, цената е около 1.20 лв. за хапче.

29.   Отговорността в секса е на двамата. Всички спешни контрацептиви са ужасно вредни. Ползвала съм и от другите, взимах Логест две години, което ми нанесе огромни вреди, които вече 3 години лекувам. Мъж с акъл и отговорно поведение трябва, ако не е такъв - зарязва се.

30.   Позволявам му да свършва в мен само при анален секс.
ж34