Споделена история от Секс и интимност

Не го възбуждам или стресът му е в повече?
Здравейте, на 23 съм, живея с момче на 25. Преди 3 месеца майка му почина. Известно време не му беше изобщо до секс и аз се съобразявах с това. Малко след смъртта на майка му на баща му беше открит рак. 16 годишния му брат непрестанно създава проблеми. Взехме ги при нас за известно време, но малкият отказва да остане, защото приятелите му били далеч и поиска да се прибере. Брат му му обясни, че няма как да се прибере сега, но той продължи да иска да си тръгне. Баща му реши да се прибере заедно с него и нашите думи не го спряха. Започнахме всеки ден да ходим до тях, за да видим дали имат нужда от нещо. Всеки път когато отидем обаче, баща му е съвсем сам. Малкият не ходи на училище, не се прибира и не казва на никой какво прави. Класната му постоянно звъни да го търси. Една вечер не се прибрал изобщо и баща му звъня да попита дали е с нас. Излъгахме го, че е при нас и започнахме да му звъним. Не ни вдигна и приятелят ми цяла нощ не се успокои докато накрая не му вдигна да му каже, че ще спи при приятел. Почти всеки ден приятелят ми ходи по болниците с баща си. Общо взето много проблеми и притеснения и сега основната тема. Опитахме се няколко пъти да правим секс, но на него не му става. Опитах с орално и ръчно стимулиране, но ефект никакъв. Много целувки и докосване, но той просто "не вдига самолета". Той очевидно се чувства зле, опитах да поговоря с него, но той няма желание да го обсъжда, само ми се извинява и казва, че не е в мен проблемът, че и той не знае какво му става. Никога до сега не е имал такъв проблем и не мога да разбера аз ли не го възбуждам или е прекалено стресиран?

Коментари

1.   Абе какъв секс бе, я го остави на мира. Не ти стига акъла обаче, изобщо.

2.   На човека главата ще му гръмне от напрежение, тя за чукане мисли. Приоритети.

3.   На 23 си, а си толкова глупава. Ти само за секс ли мислиш?

4.   Прекалено много неща са му се струпали на главата, на твоя приятел. За това е така. Всичко е на психическа основа и проблема наистина не е в теб, а в него и това предполагам, ще е само временно, докато има някакво развитие на ситуацията с брат му и баща му.

>М.31г<

5.   Няма как да му е до секс след всичко това повярвай ми, дай му време

6.   Недейте да обвинявате момичето, тя иска да помогне на приятеля си - той е претоварен от негативни емоции и сексуалният контакт може да му подейства добре като намали нивото на стрес. За жалост обаче явно е много афектиран от проблемите и това се отразява на потентността му. Това обаче не означава, че приятелката му не го възбужда, нито тя е виновна, нито пък той е виновен, ситуацията е трудна. Нека приятелката му да е до него и да го подкрепя - това е най-важното в една връзка - а сексът ще дойде постепенно, нужно му е малко време.

7.   Oстави го на мира-след толкова проблеми, яко се е спекъл. А и не виждам кога ще си оправи проблемите. Подкрепяй го, така както и ти би искала, ако имаш проблеми.

9.   E очевидно е, че е стресиран. Не му казвай нищо за "невдигането", просто като си легнете вечер, ако не сте уморени, целувайте се, галете се, задоволявайте се с ръце и език, не го пришпорвай за секс, подхождайте като тийнейджъри. Просто се наслади на ласките без да настояваш за друго, така хем ще се отпуснете и ще се сте интимни, хем няма да го караш да се чувства зле. Дай му време, сигурна съм, че ще се оправи проблемът, а натискането и докосването без напрежението, че трябва непременно да го вдигне, ще ми се отрази добре и току виж случайно станала работата.

10.   Номер 1 и 2, ама и Вие сте... Точно един хубав секс би дал на момчето да забрави поне за малко за проблемите си и той е човек все пак, и той трябва да се отпуска. Ама, че тесногърди хора.. До авторката: определено ние няма с какво да помогнем, освен да му създадеш романтична ситуация до такава степен, че да го накара да се отпусне максимално по друг начин няма да Ви се получи, определено е от стреса му, нямаш си и надпредстава как се чувства в момента момчето, сигурно е объркано, постарай се да го освободиш от мъките му щом го обичаш.

11.   Стресиран е. Подкрепяй го и толкова, ще се налоби временно да преустановите секса...до негова нужда да "изригне" и успокояване на ситуацията в семейството.

12.   Моля те се постави на негово място. Майка ти е починала, баща ти е на път да почине, не знаеш къде ходи най-близкия ти роднина, когато е непълнолетен. Ако го обичаш - подкрепи го, за да може заедно да преминете през този момент. А на малкия му трябва психолог, за да осъзнае как седят нещата. Но и на него не му е лесно да загуби майка си на 16...

14.   Извинявай, че те обиждам, но ти мозък и сърце нямаш!
Ако твоите родители починат един след друг, ще искаш ли да правиш секс?
Ще ти е кеф ли, когато знаеш че създателите ти, не са до теб, няма и да бъдат никога?
Влезни му в положение, и не му натяквай, секса може да почака.
Ако създадеш семейство, ще разбереш тревогите на момчето, но с това разсъждение едва ли.
Без здраве не можем, без щастие не можем, без семейство не можем, това са основите които ни крепят, а не някакъв си секс.
И ако ти не може да го подкрепиш, да го обичаш още повече и да почакаш, тогава моЙто момиче не си за него, редно е да го освободиш от присъствието си.

15.   На 23 си, но съдейки по акъла ти, ти си за психиатър. Ти освен за секс за друго можеш ли да мислиш! На човека главата му гори, а ти само за секс мислиш. След като на приятеля ти не му става от проблемите му със семейството му, ами мастурбирай тогава или грабвай най-големия вибратор и проблеми няма да имаш. Сигурен съм, че си много фамилиарна с изкуствените "приятели".

16.   Абе на него може и да му гърми главата,ама жена без к*р не седи

18.   "Известно време не му беше изобщо до секс и аз се съобразявах с това." - сякаш някакъв огромен, уникален жест си направила за него, а изобщо не е било необходимо да го правиш...
Ти наред ли си изобщо?!
СЕКС!!!
Що не го накараш и да се облече като палячо и хуморески да ти прави?
Я остави човека на мира! Ако не помагаш, поне не пречи!
Не е истина колко лишени от разум и елементарна съобразителност, да не говорим изобщо за съпреживяване и емпатия, са съвременните жени!

20.   Просто е стресиран, може и да е депресиран. Ясно е, че тялото ти си иска своето, но не притискайки приятелят си и бъде до него. В момента той преминава през изключително тежък период от живота си.
И затегнете "кранчето" на по- малкият му брат, защото може да тръгне по лош път.

Black Sabbath