Споделена история от Секс и интимност

Болки при опит за сексуален контакт
Здравейте. На 19 години съм, от град София. Имам приятел от Варна, на 25. Заедно сме от 4 години. Виждаме се през месец или два. От както правим секс имам всеки път много силни болки на входа на влагалището. Болките са нетърпими, болки има дори при интимни ласки и при докосванв с пръст. Проникването е невъзможно поради болката, но дори като пенисът влезне има болка във входа на влагалището. Нямам проблеми с овалжняването, даже съм много овлажнена винаги. Ходих на гинеколог прегледа ме и казва, че проблема идва от девствената ципа(водим полов живот от 9 месеца). Каза че се налага една оперативна намеса, да се "клъцне" на няколко места ципата и така ще се ликвидира проблена, нямало друг начин за решение на този проблем. Искам да попитам някой сблъсквал ли се е с подобно нещо, понеже много се тревожа.

Коментари

1.   Хименът ,на практика,не е ципа ,която стои на входа на влагалището,а повече или по малко стеснение на входа ,което при първите актове се разкъсва достатъчно ,за да влиза членът.При теб това ,по една или друга причина ,не се е случило.И за това,на всеки полов акт болката ти е ,все едно е за пръв път.Можеш да вземеш едно огледало и ще видиш,че отворът не е разкъсан настрани на едно или две места.Точно това ти е казал лекарят-че трябва да се среже леко настрани и да се разшири отворът.Не трябва да се страхуваш,ще ти сложат местна упойка,ще има малко кървене и бързо ще зарасне.

2.   Иди при друг лекар! Много лекари се правят, че разбират ама не разбират! Една лекарка каза, че една приятелка НЕ МОЖЕ да има деца! И не след дълго забременя! Искай мнение на друг лекар вземи си направление и отивай. Може да имаш някаква инфекция? Може да е някаква болест отивай и го оправяй докато е време. Не заради секса а заради самата теб. А онова момче... да не би той има някакъв проблем а мълчи? Защото мъжете трудно признават ако им има нещо. Кажи му да се изследва за болести - знам, егото му ще се обиди. Може да ти е мил, мил ама най-си, си мила ти. Както ти казвам, иди на друг лекар и той да се изследва.

= Свален ангел

4.   Авторката:Благодаря Ви. Притеснена съм понеже операцията се извърша с пълна упойкс и след операцията се налага да излезна болнични.

5.   От авторката до номер 2 : и при мен, и при него всичко е наред. Нямам сз, нито той някакви инфекции. Болките при секс, и гинекологичен преглед са ужасни. Не мога да изтърпя гинекологичен преглед, дори и тампон не мога да си сложа. Правили сме секс около 20 път, и, а по нищо ме си личи, отдолу съм като зашита. Ходих при един от най-доброте лекари в България-проф. Милко Сираков.

6.   Ха ха! Авторката ни взема за зелен хайвер. Трябвало да излиза в болничен след операция за "разкъсване" на химена.... Дори няма да коментирам повече...
Ж30 - раждала!

7.   Каква ще да е тази невероятна операция, та даже и с пълна упойка? Тази работа по обездевственяване можеш да си я свършиш и ти сама с пръсти, с по-дебел вибратор и тн. Чак пък операция заради недоразкъсан химен и то на 19 години - да не е вкаменелост този химен! Жени след раждани и сума разкъсвания ги шият на местна упойка. Ходи при друг лекар. Този вероятно те лъже, за да ти вземе парите.

8.   Това не е за лекар в поликлиниката, отиди в болница и се консулгирай със специалисти.

9.   От авторката: Операцията се извършва с пълна упойка в Майчин дом. Правили се 5-6 разреза. Няколко дни ще бъда в болница и след това ще ми дадат 7 дни болничен.