Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми е тих в леглото
Здравейте! Аз съм момиче на 17, имам приятел, който е с 2 години по-голям и за щастие (или поне за моя радост), вече е доста опитен в леглото, докато на мен той ми беше (пък и засега все още ми е) първият. Не мога дори да го нарека проблем, но няма как да не ми прави впечатление, че в леглото е тих, за разлика от мен. Аз наистина не мога да бъда тиха, дори когато се старая да не пъшкам или пък да издавам каквито и да е звуци, отново дишам тежко и не мога да прикрия колко ми е хубаво с него. Той ми е споделял, че това му доставя допълнително удоволствие, но въпреки това аз никога не съм се насилвала, защото прекалените викове винаги са ми били противни и неестествени, просто не мога да прикрия стоновете, идват ми от вътре. Той за сметка на това е тих и като за мен - дори като свършва. Единственото, което мога да доловя, е тежко дишане. Далеч съм от мисълта, че не му харесва, тъй като винаги си го търси. Наясно съм също, че всеки мъж отговаря индивидуално за себе си, но има ли и други момичета/жени, чиито партньори са тихи в леглото?

Коментари

1.   Ами то звуците, които издава човек в леглото са информация за другия, един вид невербална комуникация за това доколко му е добре, дали нещата отиват в правилната посока и т. н.
Понякога на човек не му идва отвътре да издава някакви звуци, друг път му идва да крещи, а понякога му трябва време (примерно 10-15 срещи) за да се отпусне.
Не се спирайте, не се и насилвайте - на когото както му е добре.
Има хора, които като малки са спали с родителите си в една стая и съответно са свикнали (неволно) да се потискат, и не издават никакви звуци.
Но каквото и да е - не е фатално. С времето ще си напипате вярната формула. Не го мисли!

2.   Аз съм момиче и съм много тиха. Не ми идва отвътре, а не мога да се насилвам да поставям представления в стил "порно звезда". Просто звучи фалшиво и смешно, когато не е искрено.
Предполагам и на приятелят ти не му идва отвътре. Знам, гадно е, и за мен като жена мъжките звуци са много възбуждащи, както за повечето от тях нашите са възбуждащи, но...
При мен най-много като свършвам се изплъзва по някое едва доловимo "ммммм" или въздишка, и това е обшо взето. :D

3.   В абсолютно същата ситуация съм-до най-малката подробност, с изключение на това, че не ми пречи приятелят ми да е тих. Не се чувствам неудобно да си пъшкам колкото искам. Когато свършва, също не издава нито звук, но пък в очите му чета удоволствието. Като цяло явно сме си паснали-аз стена, той обича да ме слуша. Той мълчи-на мен дори не ми прави впечатление, а и не ми е важно. Важното е да знаеш, че му е приятно с теб! Няма за какво да се притесняваш според мен.

4.   По порно филмите може и да е нормално да реват като магарета докато свършват, но както ти показа практиката, реалността е различна. Това че е тих не бива да те притеснява изобщо, важното е сексът да е добър, да си доставяте удоволствие и да се обичате по възможност ;)

5.   Тих, Шумен... важното е да си върши работата :)

6.   Това е риторичен въпрос, моят мъж не е тих, но има много други които са, това зависи индивидуално от човека.
Както има жени, които не пъшкат и не издават звуци, така и мъже.
Не търси проблем, там където го няма!

8.   Аз съм много шумна, той се чува рядко. И по-добре, че ако бяхме и двамата толкова шумни...
Не, не преигравам или нещо такова, хапала съм възглавница за да подтисна вик или по-шумно пъшкане, но се секвам и някой път се задушавам.
Включително веднъж само правих секс в дома на родителите ми и бях захапала ръката на момчето, стискала съм зъби до откъсване на парченце кожа. Никога повече не съм правила в домът на родителите ми, че при мисълта, че можеше баща ми да ме чуе умирах от срам. Не е нещо което мога да контролирам.
А иначе момчето в някои редки случаи изръмжава по-силно, пъшкал е, но най-ми е хубаво (рядко за съжаление го чувам) като викне/изреве като животно :) Доставя ми огромно удоволствие да чувам удоволствието му.

9.   С мъжете, с които съм била не са крещели, като в порното, но пък за сметка на това бяха надарени. Аз съм като теб, пълната тишина по време на секс е кофти. Сякаш приспиваш бебе.

Вики

10.   Аз съм мъж, който е тих в секса. Не пъшкам, не викам. Въпреки това много се кефя. Самият секс го изпълвам с целувки по устните и тялото на партньорката и не ми остава време и да пъшкам нещо даже (не че искам). Просто различни хора има.

11.   Винаги съм била с тихи мъже и само такива харесвам!
Учестено дишане и тих стон в сюблимния момент, това е!
Нямам нужда от повече, за да знам, че му е хубаво с мен и в мен!
Докато аз определено съм по стенанията, идвало ми е и да викам, но не винаги!
Всеки е индивидуален, нека приемем човека до себе си такъв, какъвто е!

12.   По-добре тих, отколкото да реве като див глиган и да пръхти като хипопотам...