Споделена история от Секс и интимност

Как да се отпусна по време на секс?
Здравейте, момиче съм на 20 години. От 3 месеца си имам нов приятел, който е на 27 години. С него все още не сме правили секс, нищо че съм спала доста пъти при него. Преди него съм имала само 1 сериозен приятел, който ми беше и първият сексуален партньор. Бяхме заедно 2 години, но бих казала, че в секса бях пълно дърво. Никога не ме е било срам от него, не съм се притеснявала, но дойде ли моментът да правим секс, започвам да се притеснявам и изключвам. Никога не съм поемала аз инициативата, никога не съм му казала, че ми се прави секс и никога не съм била отгоре. Дори не знам как ме е търпял, защото бях буквално като дърво. Винаги съм искала да променя това нещо в себе си, но уви...След като се разделихме имах още един сексуален партньор, който ми беше просто ,,приятел за секс''. С него не знам защо, но се отпусках напълно. Никога не съм имала задръжки, може би защото изобщо не ми пукаше за него и се виждахме само и единствено за секс. Не ме е предразполагал, ако това ще си помислите, просто отивах в тях и веднага се награбвахме, и след секса - кой от където дошъл. Спряхме контакт и сега вече, както споменах, си имам нов приятел. Той е добър, търпелив, грижи се за мен, виждам, че държи на мен. Аз също съм хлътнала доста по него. Заедно сме от началото на ноември месец, като в последния 1 месец оставам у тях. Оставала съм при него около 9-10 пъти, но никога нищо не се случва. Първият път, когато отидох в тях, той ме ,,натисна'' така да го кажа, но аз се дърпах, защото не исках да ме помисли за лесна, въпреки че много исках да го направим. Следващите пъти, когато оставам в тях само лежим, гушкаме се, гледаме телевизор и заспиваме. От тогава не ми е посягал нито веднъж, може би чака аз да му дам знак ли, не знам...На мен вече ми се иска, последните 3 пъти отивам с нагласата, че ще го направим, но когато отида при него, смелостта ми се изпарява и отново нищо не се случва. Говорили сме си много за секс, наистина е много разбран, пита ме кое ми харесва и кое не. Казва ми, че за него е най-важното да достави удоволствие на партньорката си, затова ме пита такива неща. Аз наистина много го искам, полудявам само като го видя, но до там...Сега съм извън града по работа, но след 10 дни ми предстои да се прибера и предполагам, че нещата ще се случат. Нямам търпение да се прибера и да си го видя, но и ужасно много се притеснявам от това, че ще дойде момента, в който ще трябва да правим секс. Притеснявам се от това как ще изглеждам в неговите очи. Имам закръглено дупе..не, не съм дебела, просто дупето ми е по-голямо, но явно на него му харесва, защото и той е луд по мен. Все пак ако не му харесвах, нямаше да е с мен. Но мен този факт ме притеснява. Идват ми мисли от сорта на ,,ами дали няма да изглеждам дебела в тази поза'' или ,,дали го правя правилно''. Също така напредстава си нямам какво да правя, когато съм отгоре. Бих се чувствала доста неловко той да гледа напълно тялото ми...ужасявам се направо. С бившият ми приятел съм пробвала да пия алкохол преди да правим секс, и да ви кажа честно се получаваше доста по-добре. Пия 2 големи и се отпускам малко или много, но не знам дали това е решението. Все пак не мисля, че е удачно да пия всеки път преди секс...Наистина искам да променя тази моя черта, той ме обожава, виждам го, постоянно ми прави комплименти, обожава ми и тялото, но аз си набивам в главата, че ,,дупето ми е голямо'' и това е ужасно. Мисля, че ми е голям комплекс...Моля ви, дайте ми някакъв съвет. Той е доста по-опитен от мен, имал е много партньорки и не искам да го разочаровам.

Коментари

1.   Щом не харесваш тялото си и себе си, за какво ти е този приятел? Сама се смачкваш и огорчаваш. Когато ти дойде самочувствието относно това как изглеждаш, тогава си търси и гадже. Просто е.

2.   Мило момомиче, притесненията ти са напълно неоснователни. Щом толлкова се жалаете, просто се отдайте един на друг. Спри да мисллиш какво, как и защо. Не си ли се замисляла, че точно тези твои притеснения са довели до вдървеността ти в леглото. Мъжете предпочитат пухкавите дупета, пред допира с кокалестите части. Бъди по уверена в себе си и се оттърси от тези предрасъдъци, така ще можеш да дадеш максимума от себе си на своя партньор.

3.   Няма как да правиш хубав секс с голямото дупе. Това е факт!! Свали!

4.   Той е с теб, значи те харесва такава, каквато си. Без повече обяснения :)
Съвет: можеш да почнеш да тренираш. Не казвам с цел да отслабваш, защото си мислиш, че " дупето ти е дебело", а защото след тренировка ще си много по- отпусната.
Аз примерно си имам социална фобия- направо си ме е страх да говоря с непознати, дори не обичам да вървя сама по улицата. Обаче, когато успея да надвия страха и отида на фитнес ( защото и там е пълно с непознати- и то все хубави момчета), след тренировка се чувствам като най- спокойния и невероятен човек на света. Всяко напрежение пада, говоря си с хората по опашките на магазините, с хора по улицата, а бе друг човек ставам. Ефектът влияе около 2-3 часа, но си заслужава, дори и за толкова кратко време.

6.   Щом желаеш нещо - го и правиш. Не е като да не си правила секс въобще..защо се притесняваш чак толкова. Да ..дупето ти...Ами виж, казваш , че ти не си го харесваш..само , че на него пък, може да му харесва и то много.А и нали не си мислиш, че като си с дънки изглежда по малко и едва ли не , той да не вижда че е по закръглено. Той е с теб , обича те , показва ти го , желае те ..луд е по теб...значи те харесва такава каквато си и външно и вътрешно. Съветвам те да не губиш време..отдай му се, правете любов..изживей го най накрая ..наслади му се. Престраши се..след като го направиш веднъж, повече няма и да ти идва на ума това за дупето ти.

8.   Моята приятелка също казва че не се харесва, пълничка е, обаче мен ме побърква. Много я харесвам такава каквато е и не ми пука за някви слаби със стегнати дупета. Така, че отпусни се щом е с теб значи те харесва. По-смело!
М20

9.   Мале мъж на 27 и да те чака за секс, ужас. Проблемът ти е че ни гледаш порно, сексът е удоволствие няма нищо срамно в това.

10.   От авторката:
Здравейте, хора. Пиша ви с добри новини. Нещата се случиха още когато се прибрах в моя град и всичко мина като по вода. Той ме обожава наистина, виждам, че съм се притеснявала относно тялото си напразно. И все пак - благодаря на всички за съветите. :)