Споделена история от Секс и интимност

Не желая да правя секс с мъжа си
Здравейте. Жена съм на 25, отскоро и съпруга.
Мъжа ми не е лош, не ме бие или тормози, но... аз не го желая изобщо, а в последно време и като цяло не ми се прави секс. Дори не знам как да го обясня, спрях даже да мастурбирам, всякакво желание в мен се изпари. Не се караме с мъжа ми, той не си и иска секс, но на мен ми липсва, после се сещам какво трябва да направя за да правя секс и че надали ще получа и оргазъм и всичко си заминава. Докато бяхме гаджета пак съм била аз агресора щом стане дума за секс, но той поне се сещаше, че и аз трябва да получа оргазъм и той да е поне малко секси сега е забравил за това. А мен ме плаши дори идеята да си легна с него отново и така вече 8 месеца! На него изглежда не му пречи особенно, не си иска, не ме закача, като го попитам по този въпрос казва, че му се иска, но чака аз да си поискам, но това няма да се случи скоро, защото аз не искам. Пък и откакто се оженихме той стана по... мързелив. Вечер си ляга, ако има дрехи на леглото пребутва ги от моята страна на леглото и си ляга. Никога не готви, а може просто в последните месеци твърди, че не може. Не се доближава до пералня, простор или нещо подобно. Преди месеци ми заяви "Че ние имаме ли пералня, тя не остана ли в старата квартира? "
Разболях се и 4 дни не станах да чистя и вкъщи буквално смърдеше, защото няма кой дори да хвърли развалената храна от хладилника и тя си стои там в чинийки...
И на мен ми идва да го смачкам от бой не да спя с него!
Когато се скараме (което е много рядко и е скарване, не скандал ) той почна да се държи ужастно... преди не беше така сега казва нещо гадно и почва да си седи на телефона и не ми говори, ако номера не мине и не му се извиня той почва с драмите- самосъжаление, рев, обяснения и т. н.
Не знам какво да правя вече! Знам, че всички казват така, но той настина не беше такъв преди брака! Сега е станал търтей и зле в леглото... и не знам как да събудя него и сексуалността си

Коментари

1.   Интересно колко време сте ходили преди да се ожените. На раздяла ми мирише. И двамата сте си изпълнявали "родовите заръки" да се ожените, ама никой не е мислил в перспектива достатъчно. Кажи му какво мислиш, все пак сте се врекли и е нормално да говорите! Важното е да има доверие, дори и нещата да не са приятни.

2.   С диалог, разбирателство и много любов по между ви може да събиди сексуалността си. Иначе, ако единия е темерут нищо не става. Тогава събираш багажа и който откъдето е.

4.   С такъв мъж няма как да я събудиш. И търтей не ти трябва. Той се нуждае от теб, не ти от него. Той е бреме, което по никакъв начин не си длъжна да носиш, а тепърва ти предстои цял един живот с него. Ако няма споделеност, партньорство и подкрепа, не е връзка, нито семейство, а паразитиране на единия на гърба на другия. Ако имаш инстинкт за самосъхранение, тръгни си без угризения, разведи се и си намери мъж, който наистина ще те цени и уважава.

5.   Доколкото ми е известно, в един нормален случай, секс се прави от двама. Има и голямо значение в какви отношения си с човека, с когото правиш секс. Нормално е, ако той се държи като търтей, ти да нямаш желание да го докосваш. Може да те води нагон и да не ти пука за неговите действия, да нямаш против сама да свършиш цялата работа, но ако не си в такъв период, трябва и той да стори нещо, че да ти напомни какво е желание. И аз не винаги стигам до оргазъм, но приятелят ми се старае и не ми липсва желание да спа с него. Ти се чувстваш пренатоварена, усещаш, че цялото домакинство интимния ви живот зависи изцяло от теб. Как се очаква да ти се иска? В една нормална ситуация, никой не чака другия да си поиска, а директно го казва/показва и се старае да пробуди чуждото желание. Това трябва да е двупосочно. Вярвам, че хубавия секс води до силно желание и че е резултат от опитите за взаимно доставяне на удоволствие. Можеш да се възбуждаш сама по някакъв начин и да правиш секс заради възбудата, но не вярвам да си много впечатлена, щом е по-вероятно сама да се справиш по-добре, отколкото с него. Сигурно ще се възбудиш и ще предпочетеш да се самозадоволиш, защото приятелят ти те отблъсква и емоционално и физически. Той може да реши проблема ви, не ти, ти правила достатъчно за тези години и виждаш резултата.

6.   Хм... чак аз се отвратих от твоя мъж докато четях.
Ти не го обичаш вече (и нормално ) защо го траеш?

7.   Жена която се чувства много работлива щото е пуснала пералня. То голяма работа да събереш парцалите да натиснеш 2 копчета. Мазоли ли си хванала от толкова работа, кво? Или тоя охлюв, кво толкова е направил, та да реве? И защо през цялото време говориш за ебане? Аз доколкото разбирам проблема е, че скоро не си имала оргазъм. кво да напраим ся? да викнем телевизия, че да отрази проблема? ти кво предлагаш?

Но ме кефи как някой трябва да е "агресор", че да правите секс. Ба тоа секс :)

То и аз съм правил такъв секс, но аз си го наричам мръснишки секс, без значение кой е инициатора. Чак "агресор". не се е случвало да си чупим зъбите :) Или може би е проблем на терминология :) Ако ли не, земи си бокс следващия път, от тия металните :)

8.   Намери си любовник. Сега разбирам, защо толкова много хора си хващат любовници, то при такива темерути в къщи какво да правят.

9.   Добре де, защо стоите във връзки или се жените /още по-лошо/ за хора, с които сте установили, че НЕ СИ пасвате сексуално. Това не се променя с времето, нито с разговори, нито с на баба ви хвърчилото /семейни консултанти и прочие ала-кобилкина измамници/. Или сте ок в леглото и ли не сте. Сексът в една връзка е нейната основа. Толкова ли е трудно да се разбере? !

10.   Съжалявам, че ще го кажа, ама като се жените на 20-25 години в повечето случаи така става. Мислете за бъдещето бе, хора! И да, във всичко трябва взаимност. Ако я няма в домакинството, започва да изчезва и в интимността, в желанието за такава. Това не е човекът! Преди да имате деца и нещата да се проточат, защо просто не сложиш край? Можеш да се опиташ и да говориш с него, защото явно досега не си го правила. Комуникацията също е много важна, защо не му каза какво те дразни в него? Ако си му казала и той продължава - има един нормален изход от ситуацията и знаеш кой е!

Julian

12.   Мъж на 43. От известно време в нашето семейство има същия проблем. Жена ми не и се иска да правим секс, винаги и показвам, че я желая, грижа се добре за семейство, помагам в домакинството, но положението е все по зле. Няма любовник, и аз не искам за сега да имам, но все пак човек почва да мисли за всичко. При теб предполагам, че проблемът е, че той е безразличен към всичко, и така му е добре да мързелува. Говори с него, без да пестиш от нищо. Аз го направих преди два три дни, и се надявам да има развитие, само да видим в каква посока, и след колко време. Ако си от София пиши да поговорим.

13.   Има основни неща, без която нито една връзка не може да просъществува - доверие, секс, разбирателство, компромиси и т. н. Не виждам нищо такова във вашата. Докато нямате деца - бийте си шута и кой - от където е. Не си губете времето.

14.   Типичен български комплексар мамино с(в)инче, мързи го даже и да ебе! Не ти трябва, разкарай го докато е време и нямате деца. Ти си на 25 и мъжа ти вече ти е противен, ами като станеш та 45 или 55 кака ще я караш, тогава на жените най-много им се прави секс и изживяват най-страстните си оргазми. С моята сладуранка сме заедно 22 години но я желая силно, и правим поне 2-3 пъти секс в седмицата.
мъж на 51 г.