Споделена история от Секс и интимност

Може ли да имам интимна болест причинена от червей ?
Здравейте хора историята ми е реална и моля за съвет

Бях на рожден ден преди два дни и едно от момичетата там ми се натискаше. Не беше точно моя тип но си беше лесна плячка. Беше много слаба и имаше болнав вид както и да е бяхме сами на 3ет тя беше пила много и си я усетих че ще стане работата.. Та първо целувки а после като тръгнах да я пипам каза че е в цикъл и ако искам може отзад много се учудих щото попринцип много трудно жена се навива за анален но си викам айде тя плюс това беше много неадекватна. Влезна много лесно за мое учудване но усетих че вътре е някво мазно и като го изкарах целия беше в изпражнения и някакви като бели червейчета много малки и се движеха и аз се изплаших и веднага го изтърках в одеалото. Тя не знаеше какво се случва даже сега като се замисля тая с беше голям батал.

Има ли вариант да ми е лепнала нещо? За сега нямам оплаквания но се чуда дали да не отида да се прегледам. Не мога да си избия тая гледка от главата ми как тея малки бели животни леко се движиха по пакета ми. Много ми е гадно. Моля за съвет?

Коментари

1.   Споко, тези червеи са безобидни, но как можеш да правиш секс и то анален без кондом? Наблюдавай се все пак, но няма проблем по принцип.
Най-малкото заради хигиената се ползват кондоми при ВСЯКАКЪВ секс с непознати хора. Освен това при анален секс можеш и ХИВ да хванеш много по-бързо.
Тази е правила анален, защото може би е „девствена“. Има такива мюсюлманки, които си пазят ципата. Може и да се е пазила от бременност, знаеш ли я. Не се занимавай

П.П. Има жени, които нарочно се заразяват с такива червеи, за да са по-слаби. Поръчват се яйцата по интернет. ЧистиТУ

2.   Че хелминти от анален няма да хванеш - няма. Но бактериална инфекция - гаранция! И дори при теб да няма симптоми, следващата мацка, с която правиш вагинален секс без презерватив, най-вероятно ще си има проблеми.

И не пиши по сайтовете, а посети андролог и уролог!
Ж31

3.   Уау... за първи път чувам за подобно нещо, да не са някакви глисти или някакъв друг вид паразити, на твое място бих се прегледала за всеки случай...

4.   Бляяяяя, как може да правите анален, толкова е гнусно! Толкова ли си евтин да оправяш случайно момиче, и при това отзад, и при това в неадекватно състояние! Съжалявам, че звуча хейтърски, но просто не се сдържах.

5.   И аз мисля като н.3, че си видял глисти. Но как можеш да пожелаеш анален секс се питам. Анален се прави в домашна обстановка след като тя си е направила много добра клизма. Тогава можеш да набиваш до дъно, дори да й целуваш ануса, а ти........,хлапашка работа. Гледал ли си порно да видиш какво правят някои мъже? Хигиена,хигиена и пак хигиена

6.   "усетих че вътре е някво мазно и като го изкарах целия беше в изпражнения и някакви като бели червейчета много малки и се движеха и аз се изплаших"

Брат, това беше най-гнусното нещо, което съм чел в този сайт. Съжалявам, че влязох изобщо тук, едва не се издрайфах.

Ако бях на твое място, щях да се чувствам най-евтиния човек на света и нямаше да мога да се погледна в огледалото.

7.   Кажи на това момиче да иде на паразитолог и да се лекува за острици. Чудно не си ли е погледнала лайната като сере?!

11.   Пич, режи го направо.... Майтапа на страна, ама все пак като бъркаш в задници някой път може да го изкараш омацан. Ама това със червейчетата вече и на мен ми идва в повече само като го чета. Недей да правиш анален секс със случайни жени и без подготовка. Това е готино занимание, но си иска нужната подготовка от жената. Какво ли ти разправям, и без това като те гледам скоро едва ли ще се навиеш да го правиш с която и да е.

12.   До номер 6... Е добре де кофти е да ама пък да не е убил човек толкова че да не се поглежда в огледалото... Той кво е виновен и откъде да знае че така ще стане?

13.   Венерическо заболяване може и да нямаш, но глисти вече може и да си хванал. Прегледай се задължително.