Споделена история от Секс и интимност

Бихте ли се съгласили само на анален секс
Здравейте. Аз съм момиче на 16 години. Досега не съм си имала гадже и както може би се досещате съм девствена. Работата е там, че съм много объркана и имам нужда от съвет. Според някои хора девствеността не е толкова важна и е нормално на тези години да правя секс, но според други сексът е за след брака. Аз още не съм оформила своята гледна точка, но може би бих предпочела да остана девствена до сватбата си. Но това не е най-добрият вариант, тъй като няма да имам никакъв сексуален опит. И тогава си помислих, че пак бих могла да водя сексуален живот, но да правя само орален и анален секс. По този начин ще си доставя удоволствие, а също и на партньора си, като същевременно ще натрупам опит и ще остана девствена. Но се чудя дали мъжете биха се съгласили на този вариант. Моля ви, кажете ми мнението си по въпроса, това като компромис ли бихте го приели или ще сте удовлетворени от такава връзка. Ако имате някакви въпроси ги задайте в коментарите и ще ви отговоря. Благодаря много на всеки коментирал, тъй като темата е наистина важна за мен.

Коментари

1-50 от 64

1.   Аз не зная кой от вашето село ти е внушил, че мъжете си припадат по девственици. Жена на 47 години съм, не съм някоя тийнеджърка, мога да съм ти майка. Повечето мъже доста се стряскат, ако момичето е девствено, и тази физиологична особеност отдавна е загубила своята стойност. На никой не му пука девствена ли си или не. Бъдещият ти съпруг ще търси съвсем други качества у теб. И да, по-приятно ще му бъде да е с жена, която вече е открила своята чувственост, опознала е тялото си и знае как да достави удоволствие на себе си и на партньора си. Много ме е срам да си го призная, обаче... първият ми съпруг беше девствен. На 30 години. Честна дума! С кой акъл се омъжих за него и аз не знам; все си виках: ще се научи, ще натрупа опит, но не - пълно дърво в леглото! И най-вероятно затова е бил девствен, защото просто не е проявявал интерес. Така или иначе се разделихме и това беше основната причина. След като нямаш никакъв опит, авторке, ти как може да си сигурна, че с бъдещия ти мъж ще си паснете в интимен план? А ако му е прекалено малък или пък прекалено голям и изпитваш болка? И какво като си била девствена, след като и двамата ще се чувствате неудовлетворени? (Всъщност, говоря глупости, защото никой нормален мъж няма да се ожени за жена, с която не е имал интимни отношения, освен ако не е някой талибан). А най-безумното от всичко е, че си готова на анален секс и орална любов, за да си запазиш непокътната някаква си там ципа. Не че в тези сексуални практики виждам нещо лошо, но въпросната ципа не е важна за никого, разбираш ли? Сега! Не зная от какъв етнос си и как е прието при вас. Допускам, че си мюсюлманка. Но дори и младите мюсюлмани, поне тези, които живеят в Европа, не робуват на тези идиотски традиции. Виж, аз не те подтиквам към разврат, пази Боже! Само се опитвам да ти обясня, че сексът е нормална човешка функция, в него няма нищо срамно, нищо безнравствено, нищо грозно и че със своята девственост на едно 23 години по-скоро би отблъснала един мъж, защото ще си помисли, че нещо не си в ред. Ти и за мен не си в ред: значи, ще правите с твоя човек анален секс една година, ще му гълташ спермата, с извинение, а после - бялата рокля, сватбените камбани и през нощта -великият миг, разкъсваме ципата! Защото си "девствена"! И кому е нужно всичко това?

2.   Не бързай с това. Обмисли добре какво наистина искаш, без да се влияеш от останалите. Не се чувствай длъжна да правиш секс, под каквато и да било форма. Това е нещо, което трябва да обсъдиш с бъдещия ти партнъор, но като момиче минало през същото, силно те съветвам да решиш лично за себе си кое е най-добре. Преди да си правила такъв тип секс, не знаеш дали ще ти достави удоволствие, така че реално не можеш да прецениш това дали ще бъде правилното за теб, поне на този етап.

3.   Ти в кой век живееш и защо си го причиняваш. Извратено разбиране за "честност", защото нали това означава девствеността честност и непорочно сте. Много криви остарели, изпратени представи за млад човек.

4.   Уважаема авторке,

В това което си намислила няма нищо лошо, даже аз самият наскоро препоръчах нещо подобно в друга тема, но все пак ще откроя няколко възможни проблема:

1. Известен (мисля неголям) процршент мъже биха ти отказали. Все пак за повечето не би трябвало да е проблем. С малко изобретателност, аналният секс позволява практически целия репертоар от пози и техники, както и вагиналния, та не вярвам да има много недоволни.

2. Наясно ли си дали това е "твоето нещо" - или иначе казано, дали аналната стимулация ти доставя удоволствие (допускам идеята да ти е дошла покрай порното, а то е недостоверно). Наблюденията ми показват, че болшинството жени все пак имат нужда от допълнителна стимулация (разбирай клиторна), за да си получат своето, а при други - аналното проникване не позволява никакъв оргазъм, без значение с каква стимулация е комбинирано.
Можеш да пробваш мастурбирайки да установиш в коя група попадаш (ако вече не си). Ако си в късметлийската групичка, които могат да свършат анлно без помощ - джакпот, можеш да се наслаждаваш на пълноценен сексуален живот и без да си даваш девствеността, но ако се окаже че си от тези, които не могат даже и с "помощ" - по-добре се ориентирай към нещо друго.

3. Аналният секс не отнема. девственост и няма опасност да забременееш, иначе си е секс като секс, затова ако решиш да караш така -подбирай си партньорите и не забравай мерките за безопасност (презервативи! ).

4. Ако срещнеш достстъчно подходящ. човек, замисли се дали все пак да не жертваш девствеността и преди сватбата (не пречи после и да се омъжиш за него), вместо да налагаш изкуствени ограничения.

Това е от мен по въпроса,

Успех!

5.   Най добре се пази за сватбаата. На 16 си малка още. Никакъв опит не ти трябва. Не е хубаво да си с много хора зашото после ще сравняваш единия с другия.

6.   Тц, Тц, колко хитро! Как не съм се сетила! Още нямаш приятел и вече мислиш как да го мамиш!
Но не се притеснявай-ти си мечтата на всеки мъж-анален с френска!

7.   Мъж на 28.

Да, аз бих приел този вариант, особено в предвид, че не малко жени не са навити на анален секс изобщо, а аз като много мъже искам И такъв секс.

НО държа да отбележа, че това за липса на секс преди брак е пълна глупост... В кой век живееш? За кой го правиш? Искаш да се омъжиш за някой супер религиозен тип, който да те третира като боклук след брака защото това мъжа да е господар е също толкова традиционно колкото липса на секс преди брака? Ти самата си религиозна и вярваш, че бог това иска, само защото го пише в някаква антична книга?

И освен това, думата "девствена" има различни дефиниции, и според някои дефиниции ("не правила нищо, което да е вид секс"), това с аналния и оралния секс също те прави не девствена. Сега ще кажеш "химена", но това също не е идеална дефиниция - химен се къса не само при секс, но може и при разтягане около краката, например при шпагат ако направиш.

9.   Ти жена ли си или момче? Сексът се е секс, без значение къде го правиш. За една ципа заслужава ли си да изпиташ неудобствата на аналния секс? Прочети малко информация относно практикуването му и си помисли дали е за неопитни хора. Много ти е рано да мислиш за бракове и т. н.

10.   Ще направиш огромна грешка ако се пазиш девствена до сватбата и ще ти кажа защо.Аз съм доста по-голяма от теб и имах същото мнение като твоето.но като бях на 18 имах сериозен приятел и исках да правя секс с него и беше много хубаво.но се разделихме.След това съм си имала други гаджета. Следващото ми гадже много го обичах и исках да се омъжа за него и смятах.че той е подходящ за мен и като правихме секс беше ужасно.Той си нямаше никаква идея какво да прави и пенисът му беше супер малък.Много се разочаровах и се разделихме.За това ти казвам.че не е хубаво да се пазиш за брака.Ако този за когото се омъжиш не прави нищо в леглото ще бъдеш нещастна цял живот и няма да имаш удоволствие и ще трябва или да се разделите.или да ми изневеряваш.По-добре си прави нормален секс.

12.   Мъжете няма да ти откажат, бъди сигурна... Но представата ти за девственост е сбъркана. Не е въпросът да си пазиш химена цял, а да си непокътната, недокосвана от мъж - на това се вика девственост. Не, че за мен има значение, де. Ама ти искаш хем вълкът да е сит, хем агнето - цяло, не става така.

13.   Аз, като жена, не бих го направила. Няма лошо в оралния и аналния секс, когато човек го желае, но ти нямаш опит в тези неща и не можеш да си оформиш мнението все още. Искам да кажа, че предприемаш нещо доста смело в момента, а не знам дали си наясно. Съветвам те да помислиш малко над тази тема, казвам го, защото според мен няма нищо, което да доближава вагиналния секс и да носи същото удоволствие от акта. Самата близост е различна, преживяването не е съвсем същото, не съм сигурна, че аналният секс ще ти даде тази практика, която желаеш. Мисля, че ще ти даде друг вид опит. Разбира се, можеш да опиташ, защото няма как да знаеш иначе, но е добре да се запознаеш обстойно с темата преди това. Не на всички им харесва.

14.   Малко е странно, но един мъж няма да има против да има хубаво момиче с анален и орална, отколкото нищо. Може да натежи в един момент, но партньори ще си намериш!

16.   Здравей мило момиче! Да, бих се навил само за анален секс. Това което мога да ти дам като съвети е:прави анален секс и орален секс щом искаш, когато правиш специално анален секс е хубаво да си направиш клизма преди това. Изакваш се и с маркуча от душа си промиваш дупето. И използвай голямо количество лубрикант. Каквото и да ти вкарат в дупето- истински кур или дори вибратор дупето трябва да е смазано. Без смазка не става. Отначало ще боли и ще влиза трудно но после дупето се разширява и се свиква. Помни болката отминава, удоволствието остава!! За оралния секс ако си ОК с него няма проблем. Щом не ти пречи да правиш свирки, добре. Сега най-важното според мен. Можеш да правиш и нормален вагинален секс, ако не сега след някоя и друга година. Страхувам се че ако не правиш секс до сватбата си - първо нямаш да имаш сексуален опит както казваш ти и второ може да имаш психични проблеми след време. Прекалено късното започване на полов живот може да отключи депресия или друго психично заболяване. Секс за първи път на 20, 22 години ОК, но на 30-40 не е добре! Това не означава сега да почнеш да го правиш с всеки срещнат и да станеш някое курве, без да те обидя! Но всичко си има граници! Ще те питам:Имаш ли сега с кого да правиш секс сега и искаш ли? Ами родителите ти? Ако сега започнеш да го правиш твойте родители ще ти направят ли проблем и как ще реагират? Трудно би издържала без секс до сватбата. Впрочем откъде си сигурна че ще правиш сватба ако нямаш възможност и живееш на семейни начала с съпруга ти? Друг вариант е да мастурбираш, дори и анално. Като си вкарваш и изкарваш вибратор или други предмети с формата на кур в дупето ти. Само дано това не ти звучи педерастко! Възможностите са много, избери най-добрите и подходящи за теб! Гледаш ли порно и ако да, какво? Искрено ти желая здраве и успехи! От мъж.

18.   Мъж на 30 съм. Идеята на девствеността е да не си правила НИКАКЪВ секс, не просто ципата да е цяла. Просто по целостта на ципата се е познавало преди време, но дори тогава са лъгали. Освен това, в днешно време на нито един нормален мъж няма да му пука дали си девствена или не. Говорим за нормален мъж, израсъл в секулярния свят, а не религиозен фанатик или някой от племе в Папуа Нова Гвинея.

Прави си нормален вагинален секс, но съветът ми е - да е в рамките на връзка, а не просто някой да те зариби, да те използва веднъж-дваж за секс и после да те хвърли. Намери си приятел, прекарай някакво време да се създаде доверие между вас. Работи над общуването с другия пол, защото има други също съществени неща в междуполовото общуване, освен секса. След като изградиш доверие с твоя човек, вече почни със секса лека-полека. Впрочем, когато започнеш да се възбуждаш, сама ще усетиш къде трябва да ти влезе... и то не е нито дупето, нито устата. Това са просто приятни допълнения.

19.   От авторката:Много благодаря за изчерпателните ви коментари. Наистина съм изненадана, че за толкова кратко време има токова много коментари и във всеки един има по нещо вярно. Бих искала да ви споделя още подробности за себе си, за да ви се доизясни ситуацията.
Към номер 1: Всъщност не съм от село, а от един от най-големите градове. И не съм мюсюлманка, нито съм кой знае колко набожна, вярвам, но не чак до такава степен, че да се поддавам на каквото и да е влияние от религията.
Към номер 4: Благодаря за структурирания отговор. Наистина съм се замисляла и смятам, че ако срещна човек, с когото наистина се чувствам комфортно и му вярвам на 100% може би бих му се отдала. Но още една причина да залагам на аналния секс е точно това, че няма риск от забременяване.
До номер 6: Не съм напълно сигурна как да приема коментара ти, но не бих го възприела като измама, защото това е последното нещо, което целя. Много държа на искреността и доверието в една връзка.
До номер 7 и 12: Както казах по-горе не съм набожна и не бих позволила това да определя начина, по който живея живота си. И наистина като се замисля има смисъл в това, което казвате. Девствеността не е просто ципа, а да си недокосната. Така че може би не съм била съвсем права в мислите си...
До номер 16: Наистина много ти благодаря за коментара. Много е съдържателен. Наясно съм с подготвителните процедури преди анален секс. Също съм чувала това за твърде късното почване на сексуален живот, знам, че никоя крайност не е хубава. И като спомена въпроса с родителите...
Значи принципно ме беше срам да говоря с майка си на тази тема, но един път се случи и според нея беше крайно грешно човек да стои девствен до сватбата си. Обясни ми, че дори и да не е най-важното нещо в една връзка, сексът има съществено значение. Каза ми, че човек има нужда от опит, да не е бил само с един партньор и да може да прецени сам за себе си кое е най-добре. Вече ви казах че не съм си имала приятел, но не защото са ми липсвали предложения, а просто не съм намерила свестен. Точно поради тази причина не знам как биха реагирали родителите ми, ако им изтърся някакво гадже(още повече защото най-вероятно ще е поне няколко години по-голям от мен, понеже връстниците ми са много несериозни и незрели, а аз не търся такъв човек) и не мисля че биха били окей с това да правя секс преди 17. Като цяло имаме добри отношения и знаят, че съм отговорна и не бих направила някаква глупост, но все пак са родители и е нормално да се притесняват.
Последното, което искам да кажа вмомента е, че може би настоящото ми мнение в някаква степен е повлияно от околните и ще ви обясня защо. Много съм самокритична и не мога да определя дали съм красива или не, но доста често ме заглеждат, подсвиркват ми и ме заговарят разни мъже. Хората от квартала ми(връстниците ми и тези до 20 г. ) не знам защо са си изградили мнение, че съм кифла и някаква надута принцеса. Чувала съм подмятания от сорта на “курва” и то от хора, които си имат гаджета, а го казват на мен, въпреки, че никога не съм имала. Като цяло съм свикнала със злобата, защото почти всички в класа ми ме мразят меко казано и страшно много ми завиждат. Но не само защото съм най- умната(надявам се не звучи самохвално) но и защото имам хубаво тяло и коса, семейството ми е прекрасно и най вече защото не съм от онези свитичка деца, които позволяват да ги тормозят. Аз отстоявам мястото си и никога не съм се влияела от завистта на хората, защото мама ми е казала, ме след като хората ти завиждат, значи има за какво. Извинявам се, че се отклоних от темата, но исках да споделя, идеята ми беше, че в някаква степен ми омръзна от тази негативна енергия от страна на хората и не искам ако започна да водя полов живот това в някаква степен да се превърне в основание за още “хейт”. Не искам да ме смятат за леко момиче, защото не съм и си мислех, че ако съм девствена, бъдещите ми гаджета биха могли Дан се убедят. Знам, че има и други фактори, по които си личи, но все пак, ако не съм девствена като че ли шансът опасенията ми да се случат е по-малък. Мога да ви кажа, че винаги (поне в малко пъти, когато се е случвало) когато някой започне разговор с мен си дава сметката в каква заблуда е бил и чак започва да се чуди защо не ме е харесвал преди. Искам отново да ви благодаря за коментарите и най-вече за това, ме не ми се нахвърлихте, а подходихте внимателно и адекватно. Много ще се радвам да развием темата още, а защо не и да обсъдим още неща. Наистина много се радвам, че срещнах такова разбиране от ваша страна. Ако имате още въпроси, питайте, с радост ще ви отговоря.

20.   Мисля, че малко ти се губи идеята за девственост :) Тя по-скоро се състои в чистотата и неопетнеността... Тъй че ако ти се прави секс, най-добре си прави, а не се занимавай с глупости.
Да не говорим, че аналният секс крие някои опасности, като това да ти се отпуснат мускулите там; има много бактерии и т. н. и е хубаво да си внимателна.

21.   Аз познай какво. Тази година ще ставам на двадесет и осем и.. Съм така и така. Чак ми е неудобно да кажа девствена. Това не е нещо с което се гордея, само майка ми го знае, и не съм го целяла нарочно, просто така се получи. Харесвам един по-специфичен тип мъже, а те всички се оказваха гейове... Като резултат в днешна дата си ходя самотна и неудовлетворена, тъй като не мога да съм интимна с хора които не ме привличат и не харесвам достатъчно, а само такива ми се лепят.. Много тъжно наистина, побърквам се направо! Имай в предвид, че в днешно време късната девственост е по-скоро сигнал, че нещо в живота ти не се е получило добре, не се е стекло както трябва, а не е нещо видиш ли страхотно и прекрасно! Казвам ти го аз, която съм такава! Тъй че не знам какъв вид секс ще правиш след време, тва си е твоя работа, но да знаеш няма абсолютно никакъв смисъл да се пазиш нарочно "девствена" до сватбата, тва е глупост. Слагам кавички защото като правиш друг вид секс, така или иначе няма да си такава.

23.   От номер 4

Изглеждаш много свястно момиче. Ако това не беше анонимен сайт, бих ти предложил.

Остава един въпрос - дали това е твоето нещо или иначе казано - харесва ли ти. Защото все пак защо да правиш нещо, ако не ти е приятно.
Силно ти препоръчвам да пробваш сама, преди да се пускаш в авантюри.

Ако искаш "технически" насоки - питай.
Но общо взето трябва да си изясниш следните въпроси по ред на номерата:
1. Възбужда ли те мисълта за анален секс понпринцип (фантазии, разкази, картинки, порно с анален секс и тн)
2. Самата анална стимулация доставя ли ти някакви приятни усещания (масаж на аналната област, проникване с пръсти, проникване с предмет)
3. Можеш ли да стигнеш до оргазъм при анално проникване (или иначе казано, можеш ли да стигнеш до оргазъм като мастурбираш по обичайния си начин и добавиш предмет или пръсти в ануса)
4. Можеш ли да стигнеш до оргазъм само от анална стимулация (като стимулираш единствено ануса, без да си помагаш по друг начин)

Ако на първите три въпроса си отговориш с "ДА", то струва си да опиташ.
Ако и на последния въпрос отговорът е положителен - то тогава изобщо няма какво да го мислиш. Явно си на прав път.
Ако обаче преобладават отрицателните отговори, няма смисъл да се мъчиш заради едната девственост. Най-важното нещо при правенето на секс все пак е да ти доставя удоволствие.

Успех!

26.   Здравей!

Осъзнай, че в днешно време не се гледа девствената ципа, нито пък родителите ти ще те набият, накажат и ще те намразят.
Те също са били на твоята възраст, не си мисли, че са се пазили за сватбата.
Безразборните сексуални контакти правят жената к.. а, а не когато е имала сериозни връзки и се е отдавала на "разврат".
Има два варианта: Или да намразиш коренно аналният секс, или да откриеш удоволствието от него.
Аз, като потърпевша от първият си в секса, ще кажа, че намразих всякакъв вид секс, а уж беше опитен, докато не се появи моят любим, той ми беше втори, аз на него първата, но с него преоткрих нови светове.
Той е причината да ме зариби по аналния секс!
Прави анален секс, само ако вътрешно го желаеш, ако си готова и с правилният човек, а не заради една ципа.
Първо се научи да се самозодоволяваш, не с порно, а с фантазийте ти в главата, подготви се психически и физически.
На думи е лесно, но практиката казва друго.

-Elizabeth, 20

27.   Привет, авторке!
Признавам, не съм прочела всички коментари, но ще те посъветвам едно.
Отношението ти към секса трябва да бъде продуктивно от теб самата и възприятието за него. Не прави секс и не се отказвай от него, заради социални условия. Не прави компромис със себе си и самоуважението си. За мен анален секс, та дори една свирка са нещо крайно интимно.
На 27 г. съм, загубих девствеността си на 19 г. и не съжалявам. Беше с човек, който ме уважаваше и обичаше - както и аз него.
Това е най- важното - да е по собствено желание и да бъде с човек, който цени теб.

28.   Аз орален и анален секс съм правила, но когато бях бременна. И в един период преди това, с един мъж, който ми вземаше акъла в леглото.
ж 44

30.   Да аз бих се съгласил.

31.   Направо ме убива как някой може да го поема в устата и в ануса и да си мисли, че остава девствен/а. Имах едно такова гадже американка, която на 27 години уж беше девствена, а иначе се скъсала да върти орална и анална любов. Много ми се нацупи, че не оцених когато ми се пусна отпред и ѝ казах, че според мен от доста години не е девствена.

Та нищо чудно и нашата 16 годишна мома да попадне на някой "дървеняк" като мен, който да не я признае за девствена.

32.   Какви са тези глупости !!! Ако обичаш някой прави какъвто секс искаш, използвай контрацептиви и си живей житота. Защо си мислиш, че аналният секс.е толкова полезен за всекидневна употреба? Той е само за подарък от време на време. Болестите най-лесно от там се хващат, защото масово не се използат предпазни средства при този вид секс. Виж историята на Фреди Меркюри от Куийн.

34.   Ако ми хареса, защо не. Опитваала съм два пъти, но нямам еднозначно мнение. Гаджето ми свърши за една минута и дори нямах време да се отпусна.

35.   Да, правил съм нещо такова с една съученичка. Уж ходехме, целувахме се, но секса се ограничаваше с взаимна френска и накрая свършвах на корема и. Не се съгласяваше на секс. После и хареса да си го търках в бузките на дупето и да свършва външно на ануса и. После я бъшех със салфетки. Един път сама го натисна и спермата влезе навътре. Каза, че е интересно усещане. И така, тя го държеше и вкарваше главичката и аз свършвах. Здраво го държеше и не успях да вляза навътре.

36.   Да.

М24

38.   Имах период в който правих много анален секс. Обичах един мъж и се примирих със слабоста му да ме чука отзад. Беше внимателен и ми хареса. Но за моя изненада, след няколко месеца постепенно загуби интерес към... задните ми части.

39.   Ами дали ще е анален, вагинален или орален секса си е секс и спираш да бъдеш девствена като го направиш. Това дали ципата я има или я няма не е от значение. И не това е идеята на девствеността. Дори ме учудва факта, че има хора, чийто критерий за девствеността е наличието на ципа. Ако става въпрос ципата може да се скъса и при падане например още в детска възраст. Това означава ли, че още като дете си спряла да си девствена?

Ако ти се прави секс, прави. Ако смяташ, че ти е по-важно да се пазиш, пази се. Но и едното, и другото си има цена. И е хубаво да осъзнаеш каква е предварително, за да не съжаляваш пост фактум, когато вече не можеш да върнеш времето назад.

41.   Може да го правиш, защо не! Въпросът е, че ти приемаш аналния секс като заместител на вагиналния. При мен аналния е черешката на тортата, специално преживяване.

42.   Смисълът на девственост до сватбата е да докажеш, че си непорочна или по-точно, че не си имала отношения с мъже и съпругът ти е първия. Ако планираш анален секс, значи все едно много държиш да лъжеш бъдещия си мъж. Той да си въобразява, че ти е първия, а ти изобщо не мислиш да е така. Глупава мания е и не е въпрос само на остарялост или модерни времена. Навремето като са държали на девствена булка, жените са се омъжвали на 16-17г. Все едно ти ей сега. Ако някоя е изкарала неомъжена до 25, много често не е била девствена дори "тогава". И поначало смисълът на девствеността е не само начин да се гарантира дълъг брак, а и сигурен начин да се гарантира, че детето не е чуждо, т. е. да се жени някой за бременна без да знае. Като осъзнаеш причините да се практикува това нещо и особеностите, ще стигнеш до правилния извод дали си струва и доколко е смислено.

43.   Аз бях хвърлил око на една колежка, но беше омъжена. Не много умна, но със срахотно тяло. Успях да я убедя, че ако го направим отзад, не се брои за изневяра. И го направихме.

44.   На 16 години не ти препоръчвам да правиш анален. Аз го харесвам и го правя с мъжа ми, но съм на 34.

45.   Пази се момиче, всеки нормален мъж би искал жена му да му е първата, както и колата а не юркана от още 20
А и с него ще си за цял живот така че

46.   Аналния секс за мен е повече от другия. Ти знаеш ли въобще какво представлява. Ако мъжа не ме е възбуди вагинално няма как да се отпусна анално ако ще и два тона лубрикант да слага. Мн специфична работа е Аналния секс. Прави нормален. Ако го искаш какво има да се пазиш. Не ти препоръчвам Аналния секс за първи в никакъв случай. Хубав е. Но различен.

48.   И аз мисля, че е добре да започнеш с вагинален секс. Трябва да имаш някакъв опит преди да минеш на анален. Мога да кажа за мен, аналния секс е нещо супер специално, висша лига. Никога не го правя на бързо или да го претупваме. Трябва да е бавно, супер чувствено и си изкарвам страхотно! Мисли за него като за черешката на тортата.
ж 42

50.   Приятелката ми ме накара да и вляза отзад, докато правим вагинален. Опитах веднъж, стегнато, не влиза. Продължих отпред. Тя обаче пак настоя "пробвай пак" и така три или четири пъти, докато влезе.

51.   До авторката

Говоря САМО от моя гледна точка - аз хиляда пъти бих предпочел някоя девствена, неопитна или спочти никакъв опит с която да израстваме заедно отколкото някоя, която са я опъвали 20 човека. И то отзад. И е въртяла свирки на сульо и пульо.

52.   Девствеността не означава вече нищо. И на 50 години могст да те направят девственица срещу 1500 лв, но с редивен анслен секс бе само че няма да стигнеш до оргазъм, а и вероятно ще получиш анално кървене, разхлабен ректум, изпускане, когато имаш разстройство, хемороиди, притисната опашка, ше изпитваш и болка при по-просълцителен ракъв и т. н. И аналният и оралният секс носят достатъчен риск от зарази предавани по полов път. Осибено рисков в това отношение е аналният секс.
За да получиш оргазъм при анален секс в необходима допълнителна клиторна стимулация, без нея оргазъм от анален секс е невъзможен. Вярно, че е по-бърз и по-интензиввн, но няма оргазъм, който да се сравни с вагиналния. Това е върхът на женската сексуалност и говоря за оргазъм от дълбоки вагинално проникване, а не от преекспониранара роля на плитката Г-точка.
Аналният секс е за ранообразие, а не за ежедневна употреба.
Не бързай да минаваш в роля на секс робиня. Мъжете бе уважават такива жени. Изобщо няма да разбереш какво е качествен секс, дори ноже да се отвратиш напълно.
Друга жена на 47

54.   Понякога правя само анален, без вагинален. Зависи от това какво искам.
ж41

55.   Ми то аналния и оралния пак си е секс.
Заблуда е че оставаш девствена, понеже пак спиш с мъже.
Пък и за какво ти е сексуален опит?
Такова нещо не съществува.
Секса да не е някакъв сложен занаят?
Научава се за секунди.
Или прави вагинален, или маструбирай и не прави никакъв.

57.   Според мен... ако ще се пазиш до брака, пази се изцяло. Ако ще правиш секс - прави го изцяло. Да запазиш едната ципа, но да си правила всичко останало е лъжа и заблуда спрямо бъдещия ти съпруг. Иначе мъжете ще се съгласят, защо не? !

58.   Да, правила съм само анален. ж44

59.   Анален секс започнах да правя на 5м след като забременях. до тогава не. А сега съм на 46г

60.   Правя го, да, но не за да се пазя от нещо, а защото ми харесва
Ж41

61.   Здравейте,
Аз съм Жена на 34 години и правя в продължение на много години главно Анален секс и много ми харесва и него предпочитам. Сама започнах като бях някъде на 15-16 години да си играя и в последствие момчето с което бях всеки път искаше, но аз се притеснявах, бях на 18-19 години. Сега като застана на задна и съм възбудена дупето ми седи леко отворено и винаги като така застана ми го вкарват. С практиката започва да става все по хубаво, но доста се разширява. В момента дупето ми остава толкова отворено, че може цяла ръка да влезне и свършвам със скуирт многократно. А до това което пишат повечето в коментарите, че има опасности и ще се изпускаш са абсолютни глупости. Нито се изпускам, нито съм имала проблем. Почти всеки ден правим анален секс с приятеля ми и той сега е решил, че иска да ми разшири още повече дупето и така се получава, че все повече искам да се разширява и не ми стига. Ако не ти пука с друг като си и види, че си даваш дупето прави каквото ти харесва.

62.   Аз започнах да правя анален секс на 16 г, а година по рано правех свирки на някой по голями момчета в училищните тоалетни. После се започнах връзка с момче на 25 г, което мн харесвах и той ме отвори анално. Не мога да кажа, че правя редовно анален секс, но ми харесва. Девствеността не означава нищо в днешно време.
Мъж на 41 г ( семеен)

63.   Жена съм на 42. Вие откачени ли сте или това порно от САЩ ви е взело акъла. Всяка жена си има вагина и това е мястото за полово сношение. Хем естествено овлажняване, хем когато трябва излизат и бибинца, а това е най-голямото щастие.
Вагиналния оргазъм е върха.

66.   Какво пък, понякога правя само анален секс. Не го правя по принуда, изпитвам удоволствие, дори по-силно от вагиналния секс. (ж38)

67.   Първата ми жена харесваше ма ме чука анално с нейният вибратор и това мн я възбуждаше. Използваше и колан с 3 вибратора Тя имаше по малък вибратор в ануса, друг по голям във вагината и 1 друг с които ме чакаше анално. Докато се движеше едновременно вибраторорите я чакаха и нея. Изпитваше такива оргазми, че крещеше от удоволствие. Аналният секс доставя удоволствие но само когато искаш да го правиш.

1-50 от 64