Споделена история от Секс и интимност

Бихте ли се съгласили само на анален секс
Здравейте. Аз съм момиче на 16 години. Досега не съм си имала гадже и както може би се досещате съм девствена. Работата е там, че съм много объркана и имам нужда от съвет. Според някои хора девствеността не е толкова важна и е нормално на тези години да правя секс, но според други сексът е за след брака. Аз още не съм оформила своята гледна точка, но може би бих предпочела да остана девствена до сватбата си. Но това не е най-добрият вариант, тъй като няма да имам никакъв сексуален опит. И тогава си помислих, че пак бих могла да водя сексуален живот, но да правя само орален и анален секс. По този начин ще си доставя удоволствие, а също и на партньора си, като същевременно ще натрупам опит и ще остана девствена. Но се чудя дали мъжете биха се съгласили на този вариант. Моля ви, кажете ми мнението си по въпроса, това като компромис ли бихте го приели или ще сте удовлетворени от такава връзка. Ако имате някакви въпроси ги задайте в коментарите и ще ви отговоря. Благодаря много на всеки коментирал, тъй като темата е наистина важна за мен.

Коментари

51-64 от 64

68.   Интересна тема.... аз също бих предпочел само анален ако ми се предостави тази възможност от жената до мен, но уви не ми се предоставя. Така, че искрено завиждам на мъжете чиито жени често им дават само анален.

69.   Аз съм в такава ситуация с жена ми от около 22 години. Но все пак успявам да я склоня и на вагинален от време на време.

70.   Браво!

71.   Жената, с която живея от две години и с нея мисля да създам семейство, също харесва такъв секс. Но не го правим само отзад. Започваме вагинално и завършваме анално. Рядко е искала само анален секс. На нея щом и харесва, на мен не ми пречи.

72.   Аз бях като авторката, но съм мюсюлманка, от малък град. Следвах в София и имах голяма любов с българин. Родителите ми бяха избрали мъж от нашя град и след завършването, трябваше да се омъжа за него девствена. С гаджето ми в София много се криехме и правех само анален секс. Това продължи повече от три години. В края на краищата, се омъжих на 23 г. за избрания турчин девствена. Той не заподозря, че съм имала връзка. Имаме едно дете и на 32 г. се разведох. Тъжна история.

73.   72, наистина тъжна история. За какво всъщност най-много тъгуваш: че не си се отдала пълноценно на гаджето си, въпреки проблемите, които щяха да те сполетят; че си се пазила и омъжила изобщо за избраника на родителите ти или че изобщо сега си разведена? Друго?
Какви спомени имаш от "онзи" секс - изпитвала ли си поне по някога удоволствие от него или само си търпяла заради любовта?
С мъжа ти после правила ли си го? С някакво желание или по принуда?
След развода свободна ли си (да го правиш, с когото си пожелаеш) или някой пак "бди" над теб?

74.   М 30
На мен ми беше казано в ранните ми сексуални години от една мадама че можем да правим секс с нея само анално, защото щяла да се пази. И аз като глупак я чуках 2 години анално защото я уважавах и не съм правил проверка дали е девствена. А то се оказа че преди мен имала партньор и не искала повече да прави секс вагинално.. не и харесало

75.   Аз съм гей на 31 г и правя само анален секс. Мъжете са луди да чукат отзад. Имал съм отношения с мн хетеро мъже на който жените им не искат анален секс.
Свирки и анален това са 2 те неща който мъжете искат в секса. Вагиналният вече не е на мода.

76.   Тика са все някакви курви дето дават съвети на млади момичета как да не се пазят, сакън да не остане някоя читса за да може мъжете да свикват с курвенското им поведение и да ги търсят и тях.
Иначе угасват. Усещат весе по намаляващият интерес към тях. Така е било от как свят светува. Позора и извращения и унищожения.
Чистота и бъдеще.

77.   Аз съм от малкото жени, на които отзад им харесва повече. Правим го и отпред понякога, не често, само заради мъжа ми. Мисля, че сме нормално семейство, две деца големи, мъжът ми ме задоволява в леглото, не се оплаквам. Ж46

78.   Абе, жена дето го прави анално е далеч от представата ми за невинност, ама това е по-дълбока тема и трябва да изпиша поне 20 реда. Много грешна представа за морал и въздържание. Дали е вагинално или анално, значение няма.

80.   До 78
Да... знаем за теб и за лекците ти за морала и омразата ти на аналното, абе престани бе бабо, ставаш банална и скучна вече наистина, най силните ми оргазми съм получила от анален секс а изживяването е уникално с мъжа ми, а съм имала само един преди него, с мъжа ми го правих преди 12 години и го правим постоянно и се чувствам прекрасно.

81.   до 80. Аз също правя по-често анален, отколкото вагинален секс, повече ми харесва. Плахо го споделм, покрай теб, защото веднага ще ме анатемост, като развратница и перверзница. Тук има много силно анти-анално лоби. (ж37)

82.   В истинската любов няма място за анален секс, природата е определила място за това.

51-64 от 64