Споделена история от Секс и интимност

Липса на секс и интимност
На 22 години съм и никога не съм имал някакъв момент с жена, дори нямам приятелка жена, няма жени в живота ми, не знам в коя графа да го постна. Никой не мие виновен и отдавна спрях да се виня за това, но съм обсебен, постоянно мисля за жени (не разбирайте само секс). През деня се чувствам като някаква машина постоянно съм по задачи, но вечер се прибирам и постоянно си представям, че съм в компанията на някакво хубаво момиче. Реших да го споделя за да чуя и друго мнение освен глупостите в главата ми и подигравките на приятелите ми.

Коментари

1.   Аз съм в подобна позиция като теб, с разликата че съм 1 година по-голям и съм имал приятелки, спал съм с 3 момичета, но последния ми интимен контакт с момиме беше преди 3 години - забравил съм изобщо какво е чувството, все едно никога не се е случвало и съм много отчаян. Не знам какво да правя, просто не се получава, не ме забелязват врче момичетата.

2.   Жените са човешки същества като теб. Общуват по същия начин. Не всички са картинки по порно списания. Не знам къде ти е проблема поне да си говориш с тях. После се нареждат и другите неща...

3.   Знаеш ли колко самотни хубави момичета има? Поогледай се, престраши се и скоро няма само да си представяш, а ще бъдеш в уютната й компания.
Истината е че добрите, скромни и стеснителни момичета почти не могат за се решат да направят първата крачка, а чакат мъжете.
За да ти се случат неща които не са ти се случили, трябва да правиш неща които никога не си правил. Твоите приятели вместо да се подиграват, да вземат да ти чукнат среща с приятелка на гаджето си.
По време на задачите си през деня седни в парка за обяд или кафе или се поразходи. Какви неща могат да ти се случат извън зоната на комфорт нямаш идея

4.   Батенце действай че да не станеш като мен на 30 още да си живееш с въображаемите гаджета и чекиджийството да ти е любимо хоби. Въпреки, че съм на 30 и отдавна съм пълнолетен и си нося отговорност за живота, аз виня до голяма степен родителите си за положението ми. Караха ме да се срамувам от интереса ми към момичета, майка ми ми обяснва как от мен се искало само да ям, да уча и да спя, а не да се занимавам с разни момичета. Баща ми въобще не му пука, че на синът му не му върви и не му е вървяло с момичетата. Важното беше да стоя вкъщи на компа... Оф, кво да кажа. Ще поръчвам булка от Китай май аз.

5.   Ами намери го това момиче и го спечели! Успех.