Споделена история от Секс и интимност

Изложих се.
Здравейте! Аз съм момиче на 18 години. Имам приятел, който е изключителен човек, заедно сме от 3 години. Имаме силна връзка по между си, която се крепи на любов и уважение. Разбира се, нормално е да се достигне до по-интимни отношения. Не мисля, че има нещо срамно или нередно в това. И двамата го искаме. Преди няколко дни, когато бяхме в нас всичко беше супер, прегръщахме се, целувахме се и се разгорещихме покрай емоциите. Започнахме бавно да се събличаме. Това беше момента. Да, но не!! Прецаках всичко.
От много години имам един проблем, който е свързан с гърдите ми.
Страшно се срамувам, защото искам да имам хубави гърди, но моите не са такива. Проблема е, че имам различни ареоли. Това намалява сексуалното ми самочувствие. Знам, че той ще ме разбере, но пак се притеснявам. Това ми е комплекс. Искам да попитам ( главно мъжете ), ако дамата до вас има такъв дефект, това пречи ли Ви?

Коментари

1.   Спокойно, няма от какво да се притесняваш, всички имаме някакви дефекти, ако човека до теб е готин и те обича дори ще им се радва още повече!

2.   Разбирам те. И аз имам подобен проблем, моите са еднакви, но много големи aреоли и за това изглеждат зле. Аз нямам приятел и не съм правила секс, но един ден и на мен ще ми е гадно и този комплекс ще ме спира.

Момиче на 18

5.   Жена съм, но искам да ти кажа, че нищо в човешкото тяло не е 100% симетрично и това е напълно естествено. Аз например съм с големи гърди и са ми леко различни. Не знам доколко се забелязва, а и вече не ми пука. Напълно естествено е. Ако някой мъж не го разбира, значи просто не е дорасъл за секс. И на мъжете единият им тестис виси по-ниско от другия, но не съм чула мъж да се оплаква и да се притеснява от това, защото точно като с моите гърди и твоите ареоли е напълно нормално и естествено. Изобщо не се притеснявай. Щом се е стигнало до секс, надали изобщо ще му направи впечатление. Мъжете не обръщат внимание на такива детайли обикновено.

6.   Абе знаеш ли колко му дреме на мъжа като е надървен дали едната ти ареола е с 2мм по-голям диаметър или нещо друго си там... На мен единия ми тестис е по-голям от другия, никоя жена не ми е казвала "оо тестисите ти не са симетрични, вече не съм мокра". Всъщност подозирам, че никога не са обръщали внимание и въобще не знаят. Така че ако на теб не ти е комплекс, и за него няма да е.

8.   Невежество Невежество!!! Няма еднакви гърди, няма понятие хубави гърци, защото за мейтката Х ако гърдите са хубави, за мен не са. Хубаво е относително понятие. Разликите в гърдите са и във вида и формата и в големината, и в какво ли не. Чети, просто чети. Във време на Интернет живеете в саксия и невежество и сами се филмирате. Ако това е проблем, да знаеш само живота какво поднася.

9.   Mъжете са слепи и глухи в този момент, имат само една цел, тя е на друго място.

10.   Повярвай ми , това с ареолите е що годе често срещано, не е никакъв проблем.

11.   Много момичета имат проблеми с бюста си. Малко са тези с перфектните естествени гърди. Това трябва и момчетата да фо знаят. Ако не е ореола, ще е разположението на зърното, ще е формата (по-големите са провиснали естествено, дори и силиконовите провисват без подръжка), ще са стрии (това по-страшно особенно в началните етапи , все едно котки са драскали-червени линии и после остава ОНЗИ белег), ще е размера.
Да не ти пука, гарантирам ти, че щом се обичате, той ще обича и бюста ти.
М38

12.   3 години да държиш човека на сухо, понеже се притесняваш от вида на ареолите си? А може би и от формата на матката, и от големината на куперовите си жлези?!
Ти не си наред!...

14.   Казвам ти го като мъж! Когато един мъж е възбуден, последното нещо, което ще направи е да вади линийка, за да мери големината на ареолите на гърдите. Та, това са гърди за Бога! И всички мъже ги обичаме. ВСички гърди са различни. Няма идеална симетрия в природата. И пак казвам, когато съм възбуден, изобщо не забелязвам телесни дефекти, искам само да ми е хубаво и да доставя удоволствие на жената, с която съм!

15.   Дефект!
Момиче, ти не си в ред! За 39 години грозни гърди не съм видял! Това, че ареолите са ти различни, огромни, малки ако ще и различен цвят да имат, това не е никакъв проблем. Харесвам всякакъв тип женски гърди, но предпочитам ареолите да по големи. Все още имам този фетиш към женски гърди и ако можех щях да запиша да стана гинеколог илу такъв който работи на мамограф. Изобщо не трябва да се притесняваш от гърдите си. Напротив. Гордей се, че си различна! Мразя човека който е измислил сутиена! Скрива толкова прекрасни неща.

16.   В такъв момент на възбуда, даже и гърди да нямаш, мъжът няма да забележи, всичко му е черно, че и две не вижда. Всичко е съсредоточено там долу, той спира да мисли с горната глава, а действа само с долната. Да не ти пука, щом той не е реагирал по някакъв начин, значи всичко е ОК, а ако това за него е проблем, значи не е мъж, а лигльо. Предназначението на мъжа не е да е жури и да оценява ареолите на жената, а да чука и прави деца!

17.   понякога женското мислене направо ме изумява.

имах едно гадже, която много обичах, но след около година заедно спря да ми пуска. мина ми какво ли не през главата, какви ли не разговори проведохме - разделихме се.

след няколко години друг човек ми каза каква била причината - едната й гърда пораснала с 1 см повече от другата и момичето много се притеснявало да не й се присмея.

вече бяха минали години, всеки по пътя си, но ми стана безкрайно обидно що за тъпотия може да да катурне една връзка.

тялото си е твое, радвай му се и не търси несъвършенства (всеки ги има), а ги приемай като признак за твоята уникалност!