Споделена история от Секс и интимност

Какво трябва да направя за да не съм дърво
Здравейте ще ви разкажа една нестандартна история и ако може на, който не му харесва нека не коментира моля. Бях чула за това момче, че ми бил навит и в край на сметка за мой късмет попаднахме с него и нашите приятели на едно място и честно казано вече мислих, че съм готова и го исках (да добавя бяхме се разбрали за приятели с привилегии, който има нужда от секс звъни на другия), но по време на половия акт не ми достигна смелост за свирка не успях да се отпусна и както и предположих той каза на неговия приятел, че съм пълно дърва. За съжаление не успяхме да се видим втори път, защото той трябваше да замине, но сега като се върне съм решила да го посрещна с едно фелацио, но от там нататък е проблемът също да добавя, че той има уникално тяло, а аз съм пълничка това също до някъде влошава ситуацията при това доста. Ще се радвам ако ми дадете някой друг съвет понеже нямам никакъв опит, буквално съм го правила един път, а свирка дори не съм правила.

Коментари

1.   Така , предполагам, че си на възраст около 16-18 г.Едно запомни от мен, истинския джентълмен , никога не би си позволил да говори с друг човек за вашите сексуални въпроси.Второ жена дърво няма, има жена без опит.Като станеш на 30 год , като мен повярвай ми няма да си "дърво".Другото , което е ,че твоя човек също е без кой знае , какъв опит от моя гледна точка, нали така?Разкарай го тоя и си намери мъж с който да правите секс , без да се чувстваш на изпит.В секса няма точкова система за оценяване , има страст , възбуда и удоволствие.И последно, не позволявай да се вкарваш в разни филми, гледай си живота и тоя аут.

4.   Въпросът беше, че аз го помолих да го пита какво мисли и като цяло не искам да правя бройки и искам да го правя или с него или със серйозен приятел, а в скоро време не ми се занимава със серйозни връзки (няма да имам време за човека до мен) и това момче просто ме привлича, но явно аз съм прекалено притеснителна, а много искам да го впечатля по някакъв начин.

5.   В сексаа няма опит, има усет.

8.   Не те привлича дистатъчно, иначе щеше да ти идва отвътре и на теб, и на него. Поне зрелите хора си разсъждаваме така.

9.   Другият път пийни малко да паднат задръжките
Но те съветвам да няма 2 път с този грубиян.

10.   Взимаш една краставица за предпочитане средна дължина. Започваш от малката част на краставицата и докъдето стигнеш. Взимаш една линия, измерваш колко си погълнала и ако е около 15 см си дълбоко гърло. Доколкото свирката взимаш една близалка и си ти!!!

11.   Дръж се свободно. Покажи си какво искаш. Бъди мръсница, и се пипай. Духай му и му прави каквото ти се иска без задръжки.

Ще останеш изненадано-очарована от резултата