Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми иска секс
Здравейте на всички. Аз съм нормално момче с голямо сърце. Обичам момичето до себе си, безвъзвратно много. Вече сме от две години заедно и всичко си вървеше супер, но вчера, (20. 09. 2018) тя ми сервира новината, че иска да правим секс. За две години заедно, аз дори не съм и споменавал нищо, по - тази тема, защото имам проблем и няма да и хареса.
Члена ми е дълъг 11 см, което според мен няма да я задоволи и ще остане недоволна от акта.
Обичам си я много и не искам да оставям, но мисля, че нямам избор.
Проблема е, че ако и откажа, сигурно ще си намери друг, да го правят, което е изневяра и няма как да го простя. Има ли някакви варианти, да го уголемя.. 3-4 см. поне?
До жените в сайта, споделете опита си с мъже с подобни размери, ще ми е от ползва. Благодаря! :)

Коментари

1.   2 години и не си докоснал приятелката си? И след 2 години тя се сеща, че й се прави секс??? Не сте ли говорили за това до сега - сватбата ли чакаш, асексуален ли си, какъв е проблема между вас? Тва е абсурдна история...

2.   Историята ми се струва, че е измислена. Все пак да кажа, по-недоволна ще остане, ако изобщо няма секс и със сигурност ще те напусне. Ако започнете да го правите има вероятност да се усъвършенстваш и да станете стабилна двойка.

4.   Ами според мен беше малка за секс и за това не съм повдигал темата. Също така имам и проблем, който описах.
Беше на 14 като се запознахме, а сега на 16.

5.   Любимият ми мъж е с такъв размер. От 10 години няма сила която да ме накара да го разлюбя. Била съм с големи. Но каква е ползата от големия х.... когато мъжът е путьо. Жена на 39 съм. Не бих го заменила. Пожелавам ти успех. И последно нещо , което скоро прочетох- когато веднъж правиш любов, сексът никога вече не ти е достатъчен.

6.   Ползвай ръце и език. Като се повъзбуди, започни да я лижеш и нека да свърши така. Общо-взето като ти е малък члена ползвай другите методи като компенсация. А като се стигне до секса с проникване изгледай някое от клипчетата в ютуб на тема "Sexual Positions For Small Penis" - има пози, при които дори по-малък член като прониква се чувства приятно от жената.

7.   Благодаря Ви за отговорите. От както пуснах темата до днес, вече 3 или 4 пъти си говорим за секс само.
Чудя се.. да се престраша ли да опитам.. :(

8.   Авторе, като мъж мога да ти кажа, че най-малкия ти проблем е в размера!!! Остави сега на страни порното и това, което може да си виждал там! Много важно за задоволяването на една жена е да имаш опит, а той се трупа с много практика! Второто много важно условие да имаш самочувствие и упоритост, а ако има и чувства става перфектно! :)

П. С. - Първия път на нея може и да не и хареса, но това си е напълно нормално. Трябва да опознаете телата си, на кой какво му харесва и какво не и т. н. Тук пак опираме до много практика!!! Успех и смело напред, няма от какво да се притесняваш.

9.   Направих си труда да пиша само заради но5! Евала Ви правя госпожо, с написаното доказвате, че няма по- силна връзка от истинската любов и че размерът наистина не е от значение.

10.   Авторе, не се чуди а действай момче! Ако си свършиш добре работата може и да остане доволна и от тези 11мс. Пък и предполагам е някое младо момиче не някоя кофа и може и да не разбере че ти е малък дето се вика. Не се чуди, защото може да е късно после. Успех!!!

11.   Френска секс! С пръстите трябва да си доста опитин и внимателен, за да и е приятно! Не трябва да имаш нокти или ръбчета, когато си ги изрязал иначе боли и надира!

12.   След 2 год "суша" и 5 см х-й ще и хареса. ;)