Споделена история от Секс и интимност

Защо предпочитат чернокожи?
Живея в Холандия от много години и поради някаква причина белите жени масово ходят с черни мъже имигранти от Африка, държат се надменно с белите, имат куп изисквания към нас (пари, външност, отношение), а на черните им се хвърлят само защото са черни, ходят в квартирите им където живеят по 10 човека в апартамент, раждат им деца и после ги отглеждат сами, защото 99% от черните не се занимават с отглеждане на деца, но това не ги спира. Като изляза на среща сякаш под лупа следят всяка приказка която кажа, а ония ги оставят да дрънкат всякакви глупости и обиди. Нямам право нито думичка да кажа против някой черен, защото веднага ме обвиняват в расизъм, а те имат право да плющят всякакви тъпотии. Защо? Разбирам, че е модерно да си с черен, но на човек му писва да бъде пренебрегван и третиран като втора категория от хора които уж трябва да са му по-близки, и в крайна сметка се отказах от срещите и реших да живея сам, само на себе си мога да вярвам и разчитам. Обкръжението ми е от холандци и те споделят същото, не е само в мен проблема.

Коментари

51-76 от 76

62.   Жена съм. Отвращава ме черен мъж. Отблъсква ме и голям член. Двете на куп са ми антисекс. Мисълта да ме сондира чернокож ми е супер гнусна. Все едно да се чукам с маймуна.

63.   н62
И аз така мислих и направо ги мразих докато в една студентска бригада на един купон един такъв ме сваляше цяла вечер докато не знам как се навих да си легна с него, и да ти кажа ей тогава разбрах какво значи секс.. какво значи истински интензивен оргазм.. какво значи да те пълни изцяло един пенис твърд от долу.. на него му беше с едри габарити но изживях една незабравима нощ с него и бях много задоволена.

64.   В порното го има този сценарий - че негъра е някакъв изрод който чука като машина и е надарен като кон. Но как се постига това? С много виагра и с операции за уголемяване на пениса, също както жените си слагат силикон, за да си уголемят гърдите. А самите жени с какви болки поемат големите парчета, може лесно да видите като им погледнете физиономията. Но това не ви го казват защото не е никак секси. Напишете в Гугъл отзиви на порно актриси и актьори, за да разберете каква е истината - много наркотици и виагра, за да може пред камерата да ви представят това което вие виждате и се чудите как е възможно мъж да е толкова надарен, а жена да поема такова нещо.

65.   Номер 63 е представителка на Хелзинския комитет или там какво беше, познавам я по глупостите, тази история и друг път я е разказвала.

67.   N50 Не те разбрах? . "Средно на белите мъже 15-17 см. Поне тези, с които съм била. На нигериеца му беше около 19 см. Просто на око го казвам, не съм го мерила. Бившия ми, който е с баща африканец и майка европейка, има 21 см. Мерила съм го и определено това е най-дългия, който съм виждала. Просто исках да пробвам с чернокож и не съжалявам, но има момичета, които наистина се влюбват в чернокожи. Смятам, че причината е да не просъществуват дълго такива връзки е по-скоро (в голямото различие, между култури и т. н. ) в нежеланието (Не! ) на мъжете(не! . На жените, да търсят това което искат тук в БГ). Имала съм връзка и с мъж с азиатски черти, така че не бих казала, че за мен най-важното (кое? "Просто на око го казвам", без да си го мерила, ама знаеш размерите на различните етноси.? ) е определена раса. "
За теб вероятно, най-важен е размера, или фетиша.. (Човешкото око е ненаситно. Но желанието за всичко над 7 сантиметра, е алчност (научно доказано). Границата за повечето е тънка, или изпуснат края и..
Живея на запад от дълго време. И проблема е в свободата(свободията) или демокрацията(анархията) и тукашните, (западняците) са съгласни.
Колко от вас се замислиха, къде е границата, между свобода и свободия, между демокрация и анархия?
Къде е проблемът...?
През последните години на демокрация(анархия).. ние отворихме (врати) поглед на запад... (Вятъра на промяната, Wind of change... ) но както всички знаем, с вятъра идват, и настинки и грипове и др. болести..
За желания и изневери... За добро или зло...
Ние поемаме жадно западният пример.. (Западния вятър.. барабар с.. настинките.. ) Но ние също така и доста се разминаваме от така нареченият запад...
Западът не е бил под влиянието(принудително, поробително или по съвременно му, присъствено) на източни култури...
Западът се е борил между фамилии, кой коя република народ, племе, или държава и територия да оглави.. докато ние сме се борили как да опазим Цивилизацията си.. която ние вече сме имали докато тя на Запад.. е.. абе я нямало, цивилизацията там още не е съществувала..

Относно жените на запад. Който като мен е бил в доста Европейски (Западни) държави, щеше да види разликата. Че сме много далеч от Европейските държави, и то най вече, по манталитет и просперитет, тоест финансов стандарт. Да, признавам, а и много които са пътували ще се съгласят, че нашите жени са най красиви. Но се обиждам когато Българка каже... нашите мъже са...
Скъпи жени... Не гледайте на запад, или на юг..
Ние българите сме уникални...
С красотата си, както и вие. Както щете го разбирайте, с манталитета си( в положителният смисъл, с ритмите в нашата музика, с природата на тази шепа земя...
Не се мразете и не търсете това което не ви трябва и ви е чуждо.
Търсете го у нас в България, няма да го намерите другаде.
До тук...
А сега за запада...
Стандарта и демокрацията(разпада) ни се вижда като рай...
Защото гледаме все на запад...
Чудим се защо нашите жени не раждат...?
Защото чакат на стандарт... западен... (в "белия" свят са най много милионери и милиардери, нищо, че в арабските страни, Африка и другаде има, петрол диаманти и какво ли не.
Докато нашите роми не се оплакват от стандарт и социални.. а раждат, без западен стандарт, на тях немотията не им пречи.. за което ги уважавам, че намират начин без пари да раждат, друг е въпроса защо и как.. ами и ние трябва да намерим начин как.. а не да се оправдаваме, че някой ни е крив.

Тук на запад на нас гледат като на просяци...
Че чакаме едва ли не на социални... (кой ли е виновен? )
Питам ги, как ме виждаш след 5 години заедно работим. Не си ли плащам наравно с теб данъците, колко просяка докарах на вашата социална система. С колко деца са Българите и Румънците в Европа на социални, и с колко Афро и Азиатците. Не могат да отговорят освен със Sorry. Тук има термин който аз ще преведа на Български(нарицателно, "бели Цигани", нищо лично към нашите Роми). Тоест майки с по 5-6 деца, кое бяло, кое полу азиатче, кое полу мулатче, кой е бащата не е важно, има кой.. (социалната система). И целият проблем е в "стандарта", докато има система която да храни родител (безотговорен, защото нито се знае, нито се търси бащата) но има парички и кой да плаща, по 700-800 евро или паунда на дете, плюс още куп неоправдани разходи за жилище и какво ли не, ще има безотговорност. Демокрация или анархия? Къде е границата?
Жал ми е само, че нашите красиви жени, се дават само за "стандарт", в който не се знае кой бащата.
Някои жени пишат, че "нашите" мъже много избирали, можело жената да не е толкова красива или сексуална, ами търсете, то за.. един.. и в нашата родина може да се намери.. , че за жена е по лесно за "единия" и за без пари.
Моля модераторите да публикуват, отговора ми. Дори и ако преценят, да редактират мнението ми ако излиза извън приетите норми. Нямам нищо против градивна критика.
Благодаря за вниманието...

68.   63, Остани в държавата където си била на бригада, и не се връщай в България. Моля те! Пожелавам ти щастливо семейство с десет мулатчета. Не питай защо, ще е нахално от твоя страна, като представителка на демокрацията. И феминизма. И унизително за твоите разбирания.
Чудим се защо, старите по-мъдри от нас хора ни забраняват това или онова? Защо има забранен "плод", ами просто... Защо не бихме желали, децата ни да опитват наркотици примерно...?
"направо ги "мразих"(колко ги мрази? ) докато в една студентска бригада на един купон "един такъв"(какъв? ) ме сваляше цяла вечер(и мен много са ме сваляли, ама.. ) докато "не знам как се навих"(кой знае? Мен не са успявали да ме навият на нещо против принципите ми. ) да си "легна"(лягал съм си много пъти и аз с някого, по хижи, поради липса на легла и т. н. ) с него/я. " "тогава разбрах какво значи секс.. какво значи истински интензивен оргазм" (е не помня да съм изпитвал оргазъм или секс от лягане до някого, пък и било от другия или същия пол. ) Това зависи от норми на себе уважение и принципи. Та ми е любопитно, как се нави против принципите си, да легнеш до някого когото мразиш, че и да те навие, че и да разбереш какво е секс, че и оргазъм?
Всичко което описваш е, анти принципно и анти логично. За мен не понятно.?

69.   Ето. Хайде да видим колко жени биха се закачили на 21см? Имал съм не малко жени, някой останаха доволни, други обърнати. Като съм с над 20 см. да не са накацали на опашка за него? Повечето като разберат, и бегат. Не съм пробвал да се мажа само с паста "щъркел". /за тен/.
Ето тук не се обменят контакти. Няма как да огрее госпожиците. Да кажат коя би си легнала с 21 см.
М 40.

71.   Признавам аз лично винаги съм имала голям афинитет към чернокожите мъже! Но това, което описваш е безумие. :D Пълна лудост! Ама едно е да прилича на Dr Dre, съвсем друго на дивак от пигмейско племе. В Италия е пълно с такива двойки и смея да твърдя, че са си съвсем нормални двойки, много интелигентни и нищо общо с това, което ти описваш. Била съм с чернокож мъж и беше страхотно, но не мисля, че се отличава с нещо кой знае колко от белия. Някои жени твърдят, че е заради размера (много по-големи им били, отколкото на белите), но не е така. :D Порното лъже мноооого! Има и такива и такива. Въпрос на вкус.

72.   Обаче е много забавно да гледаш как българските мъже се навиват и плюят по на жените, които имат интерес към черни. Просто от километри им личи, че избиват комплекси. Не казвам, че всички негри стават, но и сред тях има много секси мъже, които вярвам никоя жена не би отказала. Още повече я има тръпката от това нещо забранено, отхвърлено от обществото, екзотично и така нататък.
Но просто повечето мъже така са устроени. Ако разберат, че приятелката им е имала опит с чернокож, няма да си намерят място...

73.   Но 72 , ние просто изказваме мнение. Мнението за черните е негативно , навсякъде по света и не е базирано на завист от членовете им . Ако беше казала че си спала с азиатец с 21 см член , нямаше да има негативна реакция. Защото всеобщото мнение е, че азиатците са културни възпитани хора с глава на раменете.

Следователно ако една жена си пада по примати , няма как мнението към нея да не е негативно също .

74.   България няма този опит, който имат хората в чужбина. Там жените не възприемат различния по цвят, раса така както го възприема един българин. Там още в яслата децата са всякакви. Растат в такава среда. Българите са расисти масово. И да ходят в общежитията, квартирите им, дори и 10 човека да живеят там. Просто тези мъже някак омайват жените, бурни връзки, завършващи със жени, които след това сами си гледат децата факт. Но проблемът при теб ки ги самият, има всякакви жени и на теб ти трябва просто една, какво те интересуват другите. Масово българските мъже са сами, факт. В чужбина трудно си намират партньорка чужденка. Аз съм също в чужбина, масово са от смесени бракове и се женят пак да чужденци и всъщност нямат нищо общо с корените на държавата, независимо, че имат гражданства и не говорят езикът на майката или бащата. Много мулти култа стана света и няма връщане назад. Да има любов и разбирателство.

75.   Било модерно да се чукаш с маймуна..... ХАХАХА
Авторке ако беше обърнала малко повече внимание, щеше да видиш че 99% от белите жени които ходят негрите са източно европейки, и най-вече БЪЛГАРКИ! Тях не ги притеснява нито смръднята им, нито големите им подути джуки ката задник на бабун, нито накървените им малки свински очички, нито пък големине им сплескани като на шимпанзета носове.
Българките в авангарда на "модата" секс с безопашати макаци.
След това се чудят защо европейците се подиграват с тях.

76.   Ми лъжи ги, че си испанец, португалец, грък или арабин докато хлътнат. Ние нито сме западняци, нито чак толкова диви като изброените, че да сме екзотични.

77.   74, имаш известно право, но ти описваш само социалната утайка. Моят мъж е чернокож и никога не е живял в общежитие. Ето това са стереотипите - дори и да сме доброжелателни, пак им робуваме. Наистина много мъже се изказват лошо за черните, но всъщност така се изказват и всички останали мъже, все намират кусури. Има и доброжелателни, които не виждат първо цвета на кожата, а човека. Аз предпочитам да контактувам с такива хора, но не ми пречи да общувам и с останалите. Имало е груби изказвания, но никой не ми е попречил на живота.

78.   На емоционална основа е. Красивите мъже с пари също често се хващат с грозна или дебела за да натрият носа на хубавите жени и да им смачкат самочувствието. Това им носи от връзката по-голямо удоволствие от самата връзка. Даже много известни личности са обратни точно заради това.

79.   Ужас... Вече не съм расист, но все още смятам подобно поведение за нередно. В университета в спортната зала черни са ме питали нещо един - два пъти, но това е. Не всички жени припадаме по чернокожи. Някои харесваме само бели мъже.

Black Sabbath

80.   Темата не е от скоро,но все пак ще коментирам.Не си расист ,така ли? Тогава защо въобще си пуснал тази тема? Защо сме тичали само при чернокожи,А те какво ,не са хора ли ? Да не са някакви изроди? И не всички са диваци само да вметна,и то щото пък ние белите сме върха на цивилизацията да знаеш ахххххахахахаха убивате ме ей

81.   Аз като жена никога не бих правила секс с черен. Пълен отврат, не съм расист, това ми е мнението. Не ми пука за размера, колкото и странно да звучи в мъжките главици, повечето мъже тук гледам сте много комплексирани относно това. Аз да съм негърка случайно..? Не, искам си бял мъж.

82.   Като чета коментарите, наистина разбирм защо в цяла Европа се смеят и подиграват на българките, и защо ги наричат негърски подлоги. Манталитета им е на ниво ПРИМАТИ! Какво друго можеш да очакваш от умственно и културно ограничени глупачки с килийно "образование"?

83.   Не мога да си представя да съм с негър...Мириса, големия им член, което ме отблъсква, по принцип не харесвам големи пениси, като цяло чертите им не харесвам, не ме привличат просто. Аз лично не познавам жени с черни.

84.   Мъж към 30те съм. Живея в Западна Европа.
Висок съм 192см. едър, тренирал съм силов трибой няколко години. Все още ходя на фитнес, поддържам някаква форма.
Падам си малко непукист и ходя космат. Космати гърди, подмишници, ръце и крака. Ходя леко брадясъл но с гола глава, защото съм плешив.
На фона на феминизираните западни мъже по улиците се откроявам доста. Имам успех с тукашните жени. Харесван съм, правя редовен секс.
Джордър Питърсън говори доста за феминизирането на мъжете на Запад. Не само физическото но и психическото феминизиране. Има такава тенденция, която се подпомага от лявата феминистка адженда на Запад.
Според Питърсън има биологични и еволюционни неща които не се променят. Тоест въпреки феминизацията, жените си искат тестостеронени мъжкари, с широки рамене и силни ръце, които са готови на мъжки работи.

86.   Напълно подкрепям номер 36!

Браво!!!

87.   Номер 40

Много си зле!

Защо не се замислиш дали ти пречи някой африканец да оп*ва майка ти?

Сега защо не се замислиш, ако някой над*рвен, необуздан индивид от Африка, в близко бъдеще лашка за кеф дъщеря ти (или на твой/я роднина) вечерно време, на някое затънтено място, както в момента се случва в Германия и Швеция, и не само...

На мен лично ми пречи!

89.   до 84

Браво за познанията. Правилно слушаш Peterson :)

Едно допълнение към широките рамене. В тях има най-много концетрация на адрогенни рецептори и това не е случайно. Широките рамене имат "peacocking" функция, демонстрация на сила, без прилагане на сила.

Биологията никога няма да се промени, жените са привлечени към мъжествена енергия... Аз се радвам на феминизараните мъже, по-лесно го правят за другите.

90.   Моля, редакторите на сайта да не се поддават на провокации от страна на някои коментиращи и да не цензурират коментари, които олицетворяват нагласите и разбиранията на широк кръг хора, макар и изразени с по-груб език!!!

Наблюдавам, че 2 от моите коментара не са публикувани.

Смело мога да твърдя, че те биха били полезни за всички читатели и представили по добър начин разбиранията на българина относно темата...

92.   84 ако беше толкова успешен щеше ли да висиш в нета при смотаняците по цял ден?!

51-76 от 76