Споделена история от Секс и интимност

За грубия секс
Здравейте на всички!
Никога не ми се е вярвало, че ще прибегна до услугите на анонимен сайт, но вече наистина се плаша за себе си...
Обичам грубия секс... Дотук абсолютно нормално звучи. Лошото е, че с всеки изминал път искам да е по-груб и по-груб. Карам мъжете да ме бият и то сериозно. Ходя със синини по лицето, по тялото. Никога не ми стига... А не се ли изпълни моето желание, не се чувствам задоволена.
До скоро имах приятел, който беше доста перверзен, но когато нещата започнаха да ескалират и го карах да ме бие, чашата му преля...
А аз продължавам да имам нужда сексът да става все по-груб и да го правя постоянно.
Не знам какво да правя, на когото и да споделя, никой не може да възприеме толкова сериозно проблема ми, дори и виждайки ме синя и подута. Всички мъже се плашат от това. Дори и аз го осъзнавам вече като проблем...
Моля, дайте ми съвети.

Коментари

3.   Хех, ами то все трябва да се спреш някъде... Ако нямаш спирачка, това може да продължава до пълното ти самоунищожение!
На повечето хора им трябва да почувстват грубост, колкото да усетят, че играта е достатъчно автентична, за да могат напълно да се вживеят в нея - но не повече! Примерно едно силно дръпване на косата, или не много силен шамар, силно и грубо стискане или ощипване по лакътя, но не повече... Чак пък със синини да ходиш? ! Колко такива човека си видяла по улиците? Следователно не е нормално.
Твоето граничи с мазохизъм някакъв, но едва ли е конструктивно, още по-малко пък привлекателно.

5.   Садо мазохизъм?

6.   Здравей! Аз познавам една жена, с подобни на твоите "проблеми". Но при нея е малко по друго: тя иска едновременно да бъде с до 6 мъже, да я бият, но сериозен бой, иска особено с юмруци по корема и по интимния триъгълник. И още: да бъде притискана главата и и дори блъскана в стената. Когато не и стига, си нанася жестоки ранички с едно стъргало за плодове и зеленчуци. Засега е под самоконтрол, надяваме се. А ти потърси помощ от приятели и от психолог.

8.   Да не си прекалила с 50 нюанса тъпня?

Ако искаш да се оправиш - спираш секса за половин година. След този период ще се възбуждаш и от най-нежните ласки.

10.   Върви на психиатър, не е ли очевидно? Знам, че живеем във време в което на жените всичко им е разрешено, и всичко се счита за "нормално", но все пак имай някакъв инстинкт за самосъхранение и самокритика...

Иначе е напълно естествен прогресът за който говориш. Химията която произвежда мозъка ни е като под действието на наркотик, така че трябва постоянно да увеличаваш дозата.

13.   Винаги съм искал такава жена!

16.   Може да ти помогне само човек, който е изпитал същото и го е преодолял сам, а такъв трудно ще намериш. Всичките му там психоаналитици и прочие в 99 % от случаите прилагат чужди теории четени по книгите, а 1 % се считат за велики и съставят собствени теории с цел научна кариера, без оглед дали помагат или влошават някакъв конкретен казус на даден пациент.
Заради такива тъпанари с големи амбиции е имало случаи родители да осакатяват децата си, т.е от момчета да ги правят момичета, защото теорията е била, че полът се определя от средата и на детето щяло да бъде по-леко да израстне като момиче. 20 години по-късно природата си казва своето и се налага трансформацията да се повтори в обратна посока. Цял един съсипан живот заради кариерата на някакъв плъх, от който вече няма и следа.
А психиатрите освен да ти предпишат един тон химия от която да се сгърчиш като препарина жаба, друго не могат да направят.
Само този който познава проблема от първо лице, има и опита и мотивацията да помогне на друг човек в същата ситуация.
Аз имам фантазии за груб секс, които подтискам, защото няма с кого да ги осъществя. Бих искал да ти бия шамари, да те скубя и плюя, а и да те изпитам колко удара с пръчка и камшик можеш да издържиш. Но това не е чак толкова важно за мен, че да ме обсеби напълно и да ми пречи в живота. Приел съм че никога няма да го бъде и това е.

18.   Доколкото съм запозната, във връзките си (неосъзнатите като тези в твоя случай), търсим нещо, което подтискаме в себе си. В случая бих помислила, че подтискаш агресията си към хората и я ориентираш към себе си. Насилниците пък подтискат възможността те да се почувстват уязвими. Посоката, в която си задълбала е опасна и е по-добре да спреш да правиш секс, докато не си изясниш нещата за себе си. Най-вероятно като малка си имала някакъв подобен случай, където насилие към жена те е възбудило и се е запечатало като схема в психиката ти. Припомни си тези случки, които са те маркирали и си дай сметка, че са само конструкции в твоята психика. Можеш да си запазиш подобни фантазии за моментите на самотни задоволявания, но не всяка фантазия е нужно да бъде сбъдната, а твоите преминавания на граници са сериозни за психиката и физиката ти, доста самоунищожителни са. Може в момента да си се самозаблудила, че си такава и това е нужно за теб, но това е илюзия. Имах приятел, който беше повярвал, че трябва да избира между нагона си, удовлетворяването на мазохистичната си природа и самопричиняването на болка. Мислеше, че се нуждае от тази болка. Затова не харесвам Фройд. Ние не сме нашите перверзии. Сама си осъзнала, че перверзията е една спирала, която изисква винаги повече, номер 10 също ти го е написал, това за допамина. Поради подобни причини някои хора карат мотори, скачат от мостове, катерят пещери... Просто в момента много си 'навила' и ти трябва постепенно да 'развиеш'. Като за начало спри всякакъв секс, мастурбирай си по колкото пъти имаш нужда дневно и се постарай постепенно да сваляш степента на извратеност на фантазиите ти. Все пак, както номер 1 ти е писал, едно рязко дръпване на косата, съчетано с доминантен поглед е не по-малко възбуждащо от това да те ритат 10 човека на паркинг, пробвай да помислиш за по-леки неща, които те възбуждат и постепенно преминавай към още по-леки. Междувременно можеш да четеш в българските бдсм портали, за да добиеш повече представа за различните видове фантазии, за различните хора, за различните перспективи на мислене, трябва да си изградиш собствени морални ценности, те като цяло се припокриват с християнските такива, но за един мислещ човек е важно сам да стигне до този извод. Помисли върху евентуалния ти блокаж на агресия към другите (или е някаква компенсация? ), агресията не винаги е лоша, понякога е нужна, понякога - ненужна, всеки случай е индивидуален, трябва да се мисли, по-сложно е, отколкото да си само агресивен или да си само мил, но е здравословно. Имам една приятелка, считаше се за подчинена, гореше се по едно време с цигари (не е същата като тази с рендето на номер 6, не й е хрумвало най-вероятно, защото не е веган), тя не можеше да е агресивна към мъже, които я привличат. Но в един момент се запозна с някакъв суич (на половина доминантен, на половина роб), в тази връзка, макар и кратка, я видях наистина окрилена, беше си позволила в моменти на интимност да го нагрубява и тя, защото на него му харесваше. След тази връзка тя пробва няколко виртуални писания с роби, нещо което не я палеше по никакъв начин, но я поставяше в диаметрално различна позиция от нейната 'същност', защото тя смяташе, че тази й роля е нейната 'същност', а както сме чували - "гониш естественото, а се връща в галоп". После се влюби в съвсем нормален мъж, без девиации от това естество, но достатъчно сексуален, сега са щастливи и се смее над предните й опитности.
За психотерапевт не знам какво да ти кажа, мнението ми съвпада доста с написаното от номер 16. Представи си, че имаш дъщеря и нея така я бият, това си ти, малкото дете, което родителите ти са създали. Намери някоя твоя снимка като дете, това ли заслужава то?