Споделена история от Секс и интимност

Чувствам се супер нежелан.
Здравейте, знам че има много подобни теми относно това. Но в тази тема за да ви е по лесно да ми помогнете и дадете съвет, ще се опитам да ви изградя психо профил на половинката ми, за да ви е по лесно да предполагате защо се държи така. Аз съм момче на 21 години, с приятелката ми която е на 19, сме заедно от една година. Приятелката ми е девствена. Никога не съм я притискал и натяквал да правим нещо защото перфектно зная, че за някой момичета това е голяма стъпка. Проблема ми е не, че не правим секс. А че при нея липсва тотално желание и почвам да се комплексирам. Пипал съм я, правил съм и френска любов на няколко пъти, видимо доста и харесваше, навлажняваше се супер много, даже прекалено много. Но това беше преди няколко месеца, от тогава изобщо отказва дори и това да правя с нея, както и каквото или да е друго. И почвам да си мисля, че аз не я привличам. Искам да поговоря с нея по темата, но когато започна, тя се ядосва и казва, че отказва да говори по тази тема и, че просто се притеснявала и проблема не е в мен. Склонен съм да и вярвам, ако не се бяха случили някой различия между нас преди няколко месеца, а именно. Разделихме се, скарахме се за глупост и за довиждане, тя ми каза, че не съм я бил привличал достатъчно сексуално. Както и да е, мина се време и се събрахме отново, като тези и думи бяха първото нещо за което исках да говоря с нея. Тя ми каза, че го е казала защото е била ядосана и не го е мислила, и че ако найстина го е мислила защо и е да се събира отново с мен. От този момент на повторното ни събиране, липсва тотално желание за каквито или да е ласки. Има 3 главни оправдания. 1-во Уморена съм и супер напрегната и стресирана искам да си почина. 2-ро не съм се бръснала и ми е неудобно. 3-ти В цикъл съм. Тъй вече 3-ти месец, е вечно уморена, се няма време да се обръсне, и когато тези фактори ги няма, тя е в цикъл. Повярвайте ми, от все сърце аз искам да и вярвам, но не мога. Нека ви споделя факти за нея и нейния живот, който може да ви помогнат да изградите представа що за характер има, и дали наистина тези оправдания са сносни. Като за начало, тя е огромен инат и човек който мисли главно за себе си, с течение на времето се промени малко в това отношение. Има постоянни семейни проблеми, тяхните са супер нервни хора и от най малкото правят проблем и секарат постоянно. Работата и, не е кой знае какво, но много трудно я понася тъй като работи през нощта и спи през деня и постоянно е сънена уморена и нервна, хората с който работи също не са цветя и също и всяват доста стрес. И главното, тя много се влияе от родителите и, който са я гледали супер разлигавено но и в същия момент супер стресиращо. На 2, 3 пъти когато е уморена, започвам да я пипам и масажирам по интимно да я целувам и я виждам, че направо си обръща очите и казва, че супер добре и действа това като е уморена, и в същия момент това се случва веднъж в месеца. Искам да се опитам да я разбера. И отбягвам факта, че проблема е в мен, смисъл, че не я привличам. Защото ако наблегна на този факт трябва да се разделя с нея. Не ми е важен секса, а желанието за него. И друго, виждам я, че с приятелките и, понякога като стане въпрос за секс или някаква шега свързана с него тя е доста активна и и е доста интересно, а в същия момент с мен не се държи така, като стане въпрос за нещо такова сменя темата и изобщо не иска да и да чуе, като започна да говоря аз по тази тема, се ядосва и казва, че не и се говори. Мислих си, че ме лъже, че е девствена, но на няколко пъти я пипам по нахално и подскача цялата и си личи видимо, че си я боли доста. Болката е нещото за което я разбирам също, че може да я е страх. Но тя няма желание дори да ме пипне или фелацио. Пипала ме е 2, 3 пъти като само на един от тях, тях сама си сложи ръката там без да я бутам и направо се очаровах. Целия проблем е, че аз искам да и вярвам, че онези и думи за сексуалното привличане, тя найстина не ги е мислила. Ще се радвам да чуя вашето мнение и съвети :)

Коментари

1.   Бил ли си с девствена?
Това че подскача не е индикация че я боли, може да иска да прикрие че не е девствена.
Опитай се да проникнеш с 1 пръст, ако влезе навътре без проблем - не е девствена.
Ако проникнеш с 1 пръст в нея и усетиш преграда, че не може повече - девствена е.
За момиче с никакъв опит е странно, да ти каже че не я привличаш сексуално, като реално голи мъже не е виждала, нито еректирали пениси.

2.   Много пишеш бе момко, но все пък аз да те питам ти от къде си сигурен че е девствена? и само неми казвай че си сигурен в това моля те :) жените сме опасна работа и можем да въртим наивните мъже на малкия пръст.
За мен тя има друг дето я възбужда повече от теб, не е нормално да не иска секс или интимност от гаджето и да е на 19!! сега трябва да вулкан от страсти и желания.
провери и тел. и facebook и пощата ако можеш много деликатно сигурен съм че ще откриеш големи изненади.

3.   Аз също съм мъж, Извинявай прияател, Но лично моето мнение е следното, . (За което ти не си длъжен да се съобразяваш. ) Първо това момиче, Не те обича, Неможе да си заедно с едно момиче, и дори да не те докосне по интимнити части. Второ. Съмнява ме че не е девственна, и затова не ти и дава. Трето. Щом то се влия е от семейството си, Ти защо не си зададеш - Следният въпрос, - След време ако реши, да ти даде и ви се родят деца, Утре майка и нямали да и каже ама я си вземаъ децата, и го остави Този. Разбирам те ти си лудо влюбен в тази, но тя не те заслужава. Според мен оставяй докато е време, Намири си момиче, което да те обича, да те люби, и постепенно, ще стигнете до полов контакт, и ще си създаде те едно здраво и стабилно семейство. Но в момента с това момиче дето си дори и да я склониш да правите секс, и да ви се родят деца. Мисля че само ти ще страдаш от цялата работа, А и един ден и децата ще страдат, ако последват разводи. Тя сега е на 19г. Няма желание за секс, , А да стане на 40г. Сигурно ще спите и по отделни легла. Решението си е твое, но аз ако съм на твое място, зарязвам я и до някъв месец ще си намеря, добро и свястно момиче, което любовта ни да бъде взаимна.

4.   Не си губи времето, намери си свястно момиче!

5.   До коментар 2.

Казваш 'ние жените', после пишеш в мъжки род 'сигурен съм'. За последно... какво си? Жена или мъж. Да речем, че си жена, че ми е по-удобно да те хвана и за следното. За наивните мъже.. които можете да въртите на малкият си пръст. Искам да те открехна малко, тъй като явно си от жените, които въртят мъжете... това, че някой ти играе по свирката, не винаги е наивен, а е влюбен и истински влюбените хора биха направили повече за другия от колкото за себе си. От там и идва вашето криво разбиране за това, от там идва и това, че мъжете, които не ви играят по свирката ви привличат повече и от там идва и това, че си оставате мъжете, които са готови на всичко за вас ( твоето наивно ) за хора, които не са толкова отдадени на вас и там вече е разковничето за несполучливите връзки в които повечето жени се впускат и после реват, че мъжете не биват. Другото е, че ако вас ви въртят на малкият си пръст, ревете, че чак и в космоса се чувате. До тук с неприязънта към теб и жените като теб. Само не ми вади това, че имаш мъж, деца, щастлива си и тнт. Абсолютно съм сигурен, че дори и да ги имаш физически... то на емоционално ниво ( ако имаш дълбока мисъл ест. а не повърхностна ), но едва ли имаш такава мисъл, най-вероятно само се заблуждаваш, та... то едва ли имате нещо истинско. Човек, който мисли по този начин... няма нищо истинско като любов. Точка и факт :)

Тааа.... за човечеца по-горе, извинявам се, но номер 2 леко ме издразни. За теб на кратко... бий си камшика, млад си още. Ще се съвземеш след няколко месеца. Спри да мислиш за нея. Този човек, определено не е за теб. Девствена, недетствена... това няма никакво значение. Няма как толкова време да няма нищо сексуално. Пак много си издържал и не, не е заради самият секс, а както някои знаят... секса, особено емоционалният - сближава и кара хората да се чувстват един към друг отворени. Повече си споделят, изобщо нещата са доста по-различни. Саможертвата не си струва, а и не каза нищо за себе си. Какъв си, що си? Работа, с какво се занимаваш и тнт. Може да има интерес някакъв от теб, било то дори и да живее безплатно, за да не дава пари. Колкото и смешно звучи... има ги и такива. В този свят не трябва да се учудваш на нищо. Всичко се случва, дори и немислимото.

Това е от мен на кратко. Млад човек с много житейски и горчив опит. Реалист и здраво стъпил на земята.

М на 31 - Бургас.

6.   Някои жени са толкова неосъзнати, че чак мен ме хваща срам от тяхното поведение.
Карала съм се десетки пъти с партньорите си, но никога, дори в най-големия си яд не съм и не бих казала, че не ме привличат сексуално, защото в крайна сметка щом съм с този човек се предполага, че го харесвам всякак. Не бих го казала дори с цел просто да го уязвя, защото едни такива думи биха нанесли такъв удар по егото на почти всеки мъж, а на по-чувствителните да оставят и някакъв комплекс.
Когато аз бях девствена, наравно със страха и притеснението, изпитвах и страхотно желание да стигнем до по-далеч с човека, с когото бях тогава. Все пак навлизайки в такива отношения, се предполага, че този човек ти харесва, а какво по-естествено може да се случи между двама души, които се харесват, освен да си станат интимни в даден момент.
Да не говорим, че вие сте почти в началото на връзката си. Обикновено страстта, желанието и т. н. са най-силни точно тогава. Предполагам си е изтощително да работиш нощем, но не е единствената жена, която работи така. И ако има желание, може за 10 минути да е, но ще обърне внимание на човека до нея.
Според мен има нещо, което ти (съответно и ние) не знаеш, но какво и с каква цел се крие...

7.   Брат. Жените от този тип не искат да пипаш леко, а да им къртиш сливата грубо и до откат! Ти в началото не си я къртил, когато е трябвало, и сега седиш и се чудиш що не ти хваща хуя. Ми как да ти го хване, бе пич? Тя е с тебе най-вероятно или заради кинти, или за параван.

8.   Има и такива жени. Имах такова гадже точно като бях на 19-20. Възбуждаше се, но не искаше да се стига до проникване. Сега, почти 10 години по-късно тя е на 28 и ходи с един 55 годишен и ми обяснва, че никога не ѝ е вървял секса. Само с едно момче била правила секс, а този 55-годишния не я възбуждал, но много го харесвала като човек. Подобно на твоята приятелка и моята беше от супер разглезено, но същевременно стресиращо семейство. Тя казва, че не знае каква е причината за това ѝ поведение. Аз понеже обичам психологията прочетох, че страхът от проникване е проявление типично за комплекса на Електра и ригидните характери. Тя е точно такъв типаж - като малко момиченце, много примерна перфекционистка. Такива хора по някакъв начин несъзнателно свързват сексуалното удоволствие с нещо, което е табу и понеже са "перфектни", не могат да прекрачат табуто (което е нереално). Тоест, всичко тръгва от детството...

Ще ти кажа какво бих направил аз в ситуация като твоята, но вече от моята гледна точка като 30 годишен. Понеже аз не бих могъл да съм във връзка и да не правя секс (за какво ми е такава връзка само да ме надървя и да си стоя незадоволен? ), бих подходил малко по-"грубо", да речем. Не баш да я изнасиля, но определено бих тръгнал да я събличам колкото и да се дърпа, после бих проникнал с пръст и като усетя, че е добре навлажнена вече ще ѝ го вкарам. Друг вариант би било просто да ѝ кажа, че такава несексуална връзка не ме устройва и да я зарежа. По-добре сам на чикии отколкото някаква лигла да ме разиграва.

А до това, че ти била казала, че си нежелан да ти е все тая, жените едно мислят, второт говорят, трето правят... Вероятно е опитала да те жегне, защото ти сам си демонстрирал, че това те наранява.

9.   Фригидна е. Не ти трябва. По-зле стават.

10.   Вероятно е заминала тая връзка, от опит ти казвам. И да няма друг, тое се появи, защото тя не е с теб като партньор. Вие сте като брат и сестра.

11.   Много си заспал момко... Но има време - животът ще ти отвори очите по един или друг начин.

13.   Не я възбуждаш. Трябва да се разделите. Няма сексуално привличане.

14.   Бий ѝ шута и намирай друга. Животът е кратък за да го хабиш с някакви заблудени.

15.   Поне плаща ли си половината от наема - нали сте съквартиранти!

16.   Ами след като се чувстваш нежелан, какво правиш още в тази 'връзка'?

18.   Аз съм автора.
Девствена е опитвал съм да проникна с пръст и да има преграда (боже колко глупаво звучи)
И второ едва ли има друг, работим на едно място и сме нон стоп заедно, спим заедно всичко, ровил съм и в телефона не веднъж, имам и достъп до всички профили в социалните мрежи, не съм и ги искал сама ми ги е давала.

19.   Това момиче е супер странно. Или не е девствена или е асексуална, мисля, че е второто... За какво си с нея... И аз съм на 19 и наскоро загубих девствеността си, но не мисля, че цялата работа идвам оттам, че я е "страх" или нещо.. Ненормална работа :D

20.   Според мен тя има проблем със сексуалността и вина за това имат родителите ѝ. Ако са ѝ внушили, че сексът е нещо лошо или срамно, тя никога няма да има нормална сексуална връзка. Проблемът не е в теб, жалко за момичето, а ти си намери нормално момиче. Изглеждаш свестен, успех, момко!

21.   Това което имаш не е истинска връзка. Ако е фригидна няма да стане по-добре. Мен ми изглежда като удобно изчакване от нейна страна за по-добър партньор. На твое място не биххси губил времето.

22.   Аз като момиче ще пробвам да ти дам един съвет. Ако наистина искаш да бъдеш с нея, опитай например да я заведеш някъде, примерно на кино, на вечеря, на дискотека, зависи какво обича и къде й се ходи. Разнообразявай. Направи й масаж примерно по гърба, ръцете, раменете, не я докосвай интимно. Накарай я да се отпусне физически и психически, масажа е страхотен начин, при мен например винаги действа. Работи по собствения си външен вид, ако не се чувстваш сигурен, примерно дрехите, тренирай, слагай парфюми... но ако вече и тези неща не проработят, значи не я привличаш и не виждам смисъл да се тормозиш...

23.   Хората, които са ти казали, че връзката е чао са прави. На тая възраст толкова време.. но аз се чудя дали не ти е изневерила и сега няма как да го прикрие, понеже ти си мислиш, че е девствена..

24.   Да иде в някой манастир. Защо да измъчва такива добри момчета като теб. Като цяло много странно се държи твоето момиче, аз като бях девствена на 19 не ми е хрумвало да хвана инструмента на приятеля ми камо ли да му позволя да ме лиже, притеснявах се от това, което следва после. Някък не ми се вижда адекватно, тя да мисли, че е чесно да позволява да се разгорещявате и да оставяте емоцията наполовина. Мисля, че тя си е наясно, че те прави на глупак. Да си намери някой импотентен, не е ли наясно за какво са връзките да се подкрепяте, да се забавлявате, да се обичате, да сте интимни тоест да правите секс рано или късно. Не може само детски истории и пеперуди, трябва си и хубав секс!

25.   Има само два варианта пич ;). И двата не са хубави. Първия е, че те прави на тотален идиот и се ебе с друг под носа ти, което го вярвам на 95 %.

Втория вариант, е че не я възбуждаш достатъчно, щото си прекалено нежен и внимателен. Пич жените обичат нежност и да си внимателен, но в определени моменти. Ако постоянно си някъв целуващ и пипащ само ще те сметне за някоя пендарка или приятелка и няма да гледа с такива очи на тебе. Разбирам, обичаш я, искаш я, ама и ти брат си много зле. Цяла година и не си я чукал? ! Е и аз да съм ти гадже и на мен ще ми е смешно и жалко дори.

Първия случай е много гаден и ми се е случвал няколко пъти, но съм излизал с достойнство и мъжество от него. Все от сериозни връзки. Втория никога не ми се е случвал, защото аз съм си такъв по характер. Не ги бавя въобще и те го усещат това. 1, 2 срещи, хайде 3 и вече са в кревата. От опит ти казвам, че и те си го знаят, че ще стане на втория, третия път и ако не го направиш те слагат в графа - женчо и комплексиран тип. Жената не я ли спечелиш и не те ли харесва в началото, писан си бегал приятел. А ти вече имаш момиче година и си стоиш ей така.

Съветвам те да станеш МЪЖ, смени тактиката, изкарай я на вечеря, подари й нещо или цветя, направи й комплимент, възбуди я първо с ума си и после направо я хвани и я изчукай като хората. Дори да се бунтува, прояви характер и недей се отказва лесно. Ако и тогава те избута си събери багажа и без обяснения и кажи чао и си тръгни. Повярвай ми с това ще я шокираш. Не й вдигай тел, не й звъни. Жените искат тръпка и драма, братленце. Ако не си получават дозата МНОООГО бързо ставаш скучен и предвидим, а това убива желанието за секс. От опит ти го казвам. И ако не те потърси те съветвам още същата вечер отиваш с приятели или сам в бара или дискотеката и си хващаш едно яко маце и я оправяш. Ще видиш колко бързо ще ти мине с тая девствената, хаха. Успех

26.   Коментарите тук винаги цепят, така че не им обръщай внимание. Иначе така, както го казваш, може би наистина е притеснена и по-стресирана покрай работа и т. н. Според мен е хубаво все пак да проведеш един по-сериозен разговор с нея и да и споделиш всичките си притеснения. В крайна сметка е с теб, така че очевидно я привличаш по някакъв начин.

27.   Като жена предполагам, че има два варианта. Или не те желае достатъчно, или има някакъв проблем, може някаква случка да й е травмирала психиката. Ако е второто, трябва да седне и да ти разкаже, ти не можеш да гадаеш. И ако е така, да й помогнеш да преодолее проблема. По разказаното от теб обаче виждам, че достатъчно добре я предразполагаш и я възбуждаш... Но пък ако един мъж не ме привлича, не бих му дала и да ме ближе... Според мен просто седни и я питай, притисни я малко, ако трябва, за да ти каже къде е проблемът. Не е нормално на 19 години да няма желание.

28.   Ти си добро момче и си личи, а тази те е хванала за балък! Като жена ти казвам това момиче, има голям проблем! С момичетата е активна на сексуални теми, замислял ли си, се, че може да е ЛЕЗБИЙКА? Но го крие и те е хванала за параван. Колко време си с нея? Не е нормално 19 годишна да се отнася така с теб. Според мен остави това момиче, ясно е има някакъв проблем който пръстчето не си мърда да го реши! Ако проблема е работата, нека я смени, ако има проблемни родители вземи я да живее с теб. Да видим какви оправдания ще намери.... Търси истината не си губи времето и младостта с тази. Има хора цял живот се срамуват и крият реалната си сексуалност и си хващат партньори за паравани. Много е тъжно много... прегледай и чатовете с момичетата АКО можеш може и да прочетеш някоя изненада... :)

Парис.

29.   И какво лошо има във фригидността? Желанието за секс е голяма слабост, която ни прави на маймуни и половина. Сексът ни ебава майката на n-та степен, по параграф. Неоспорим факт!

30.   И аз като другите смятам, че има нещо скрито. Няколко варианта ми идват наум: 1. Срам я е от тялото ѝ. Но предвид, че си ѝ правил френска без проблем, е малко вероятно. Но може да се притеснява от друга част на тялото си, гърди или друго. 2. Иска да остане девствена. Може на някои хора да им звучи налудничево в 21 век, но има момичета, на които им е внушено(най-често от ранна детска възраст), че трябва да останат девствени до сватбата си. Даже според мен това е доста вероятен сценарий в твоя случай. 3. Страх я е, срам я е, или има някакъв друг комплекс или фобия от интимност. Но отново, факта, че сте стигнали до френска ме кара да се съмнявам. Щом ѝ е било приятно, значи има сексуално желание. Просто някаква друга бариера не ѝ позволява да стигне докрай. Според мен говори сериозно с нея по този въпрос.

31.   Зарежи я възможно най-скоро!Само ще се мъчиш с нея да знаеш.Нищо добро не те чака ако още я търпиш.