Споделена история от Секс и интимност

Френската любов е много важна за брака
Бих желал да засегна за кратко темата за свирките. Мисля, че те са доста важен елемент за една стабилна връзка и особено за брака. Аз от позицията на женен мъж мога да кажа, че винаги си личи когато една омъжена жена си получава и се любува на пенис в чист вид редовно. Тя е доста по-доволна от живота и нейното поведение е по-присъщо за улегнала жена. Искам да попитам дали женените мъже съзнават важността на това да предоставят мъжкото си достойнство редовно и в подходящи моменти на половинките си. Защото жената определено има нужда от това от време на време да си пипне пениса, да си го обхване с нежната си ръка хубаво, да му дръпне кожата надолу за да му се оголи главичката добре, да му помирише миризмата (действа на жената супер възбуждащо), да си го налапа добре и накрая да си го изпразни тя самата. Този ритуал не е от особено значение за един мъж особено когато е женен, но според мен за зрялата жена е от голямо значение. Особено жените след 35 год. умират за едно такова преживяване. За жалост обаче доста жени са незадоволени откъм това естество и това се вижда с просто око. Имам чувството, че малко жени са склонни да си поискат директно пенис от половинката си в чист вид. А точно способността на жената да изпразни мъжа посредством една хубава свирка влияе доста положително на нейното самочувствие.
С жена ми сме заедно от 11 год. , тя е сега на 45, аз съм на 42. Откакто се познаваме и го подавам редовно през 2-3 седмици. Въпреки че е учителка по химия и трябва да спазва поведение и принципи, като и го подам си го лапа и пипа и прави такива минати с такова желание и кеф, че на мен ми се обръщат очите направо, а оргазмите накрая са потресаващи. Направо си викам.
Та искам да наблегна колко важна е френската в брака и да попитам мъжете дали си го предоставят на половинките си редовно. Ако НЕ, да запознат. Незабавно :)

Коментари

1.   Отново тема на някой загорял чичка ... модератори, къде спите, ставайте от масите, че на някого го сърби някъде ...
До авторчето, аз щях да ти кажа нещо за слагането, тургането и поемането, ама няма да ми публикуват коментара ...

2.   Специално моят мъж, не си пада по френската любов за съжаление. Иначе си прав.

8.   Не си прав. Аз съм жена и правя на мъжа ми френска , защото си мисля че на него му е хубаво и го желае всеки път , а не че аз се чувствам щастлива от това. Сещаш ли се не че го правя по задължение , а с мисълта че на него ще му е хубаво и ще му доставя удоволствие както той на мен. защото съм с мисълта че той го желае и му е хубаво . Ти туко -що ми уби желанието и самочувствието че правя нещо хубаво за мъжа ми ,с това че на мъжете им е все едно със свирка или не:-(

9.   " жената определено има нужда от това от време на време да си пипне пениса " ..щом има да си го пипа ве брато, нас ко ни дреме ?

10.   Да, да и на мен като ми се спи или съм уморена, а мъжът ми си иска му казвам колко много имам желание за една ренка и колко ми е хубаво. Той доволен, аз набързо свършила работа и сряща! Хи- и- хи.

11.   Доста просташко написано...

12.   "да си го обхване с нежната си ръка хубаво, да му дръпне кожата надолу за да му се оголи главичката добре, да му помирише миризмата (действа на жената супер възбуждащо)"

Kой те излъга?

13.   Първо, защо тази тема не е в раздел фантазии, и друго, от къде разбра, че жените умират за заспалият ти пенис? Ето какво си писал -" да му дръпне кожата надолу за да му се оголи главичката добре, да му помирише миризмата (действа на жената супер възбуждащо),"!? Да направим разбор. Щом чакаш жена да ти оголва главичката, значи не можеш да вдигаш самолета. На баш мъжете самолета се вдига още като види женско, вдига палатката още докато е в гащите! По нататък - щом чакаш от там да се излъчва миризма, значи си нечистоплътен, още малко и сирене ще й предложиш!? При такава ситуация е съмнително, дали жената ще остане при тебе изобщо, а камо ли да иска да стане музикант!? Мечти на мамини синчета!

14.   Някакъв чикибоец, вероятно с (не)осъзнати гей наклонности си фантазира. Кажи сега, че те възбуждат жени с 5-10 години по-стари, че да ни стане ясно що за мъжага си.

15.   Защо темата не беше - Френската любов за мъжете окрепва брака?
Не е вярно, че жените над 30-35год го правят с желание и кеф.
Не зависи от възраст, а до човек, авторе/ке.
Както мъжете искат френски ласки, така и жените - не бъдете егоисти.
Според мен темата е фалшива, за да изникне спор между възрастни и млади, както и между мъже и жени.

17.   Понякога се чудя що за човек и в какво ментално състояние сяда и решава да изгуби половин час или там колкото отнема за да напише нещо такова. Само се надявам заради автора, че тези неща не ги мисли сериозно ами е просто трол, който се забавлява.

18.   Въпрос на вкус. Не мисля че е толкова важно, непременно да го лапа и смуче. Аз не обичам да ми го смучат, но от време на време с кеф лижа "голямата косматка" на моята сладурана.

19.   Голяма тъпня. Ха сега авторът да пусне и една тема за близането на женски полови органи с кеф, нежност, масажи на клитора и пр. на двете седмици и поемане на аромата им, че на мъжете също им е нужно забавление, любуване на вагини и това дава стабилност на брака.

20.   Ти пък ако знаеш извън брака колко е важна - идея си нямаш!
Абе не успееш ли да направиш така, че на партньора ти да му е добре с тебе, то нито в брак, нито извън брак нещото ще продължи дълго време...

21.   От автора: Хей ама затова няма да се оправим скоро българите. Много хейтърски сме настроени, много сме злобни и завистливи за жалост. От 20 коментара само 1-2 дадоха нормални позиции по темата. Да, има различни типове хора. На някои не им стига секса та си търсят любовници, други са фригидни и не само свирки ами и секс не искат, някои мъже си падат повече по по-възрастни жени (като мен), други - не. Но защо този негативизъм за едно изразено мнение. Хайде да се опитаме да се променим.

22.   Една приятелка има дълга връзка. Като я питам как го задържа този мъж, тя ми отговаря, къде на шега, къде на истина, че с френска любов и анален секс. Но не се оплаквала, харесвало и.

23.   "Доста жени са незадоволени откъм това естество". Ти въобще видял ли си какво пишеш? Как една жена ще бъде сексуално задоволена, като прави свирка. Сигурно получава оргазъм с устата си... И не се филмирай, че жените харесват орален и анален секс... това са им някакви техники, за да задържат мъжа, поставяйки себе си в унизителна позиция. Е, разбира се, част от тези жени, понеже се държат като проститутки, точно като такива получават в замяна нещо от мъжа. Но най-зле са тези, които чрез такъв вид секс се опитват да задържат мъжа до себе си - такъв по-добре да го изриташ. Ама автора да си вярва, щом иска...

24.   В най -качествената връзка която съм имал, момичето се навлажняваше докато ми прави свирка. Обичаше да се радва на пениса ми, ближе, смуче и т. н