Споделена история от Секс и интимност

Въпрос главно към мъжете
Здравейте, мисля че видях такава подобна тема, но тя беше дооста стара, и ми е интересно сега как мислите. Въпроса ми е главно към момчетата и по-зрелите мъже, нямам проблем и жени да коментират. Та интересно ми е, когато едно момиче ви каже, че е девствена, това по някакъв начин отблъсква ли ви, става ли ви смешно, че един вид е задръстена, отщява ли ви се да продължите да излизате с нея? Говоря за момичета над 18.
Благодаря предварително за отговорите, ще ми е много интересно да прочета вашите мнения :)))

Коментари

1.   За мен това значи че е стойностен и почтен човек който си заслужава,и за такъв бих се оженил,а не за някоя която се е раздавала,раздавала,раздавала....!!!

2.   Аз ако намеря такова момиче ще го ценя, ще се опитам по всякакъв начин да го задържа при мен и ще и показвам постоянно че я искам за винаги

3.   Девствеността е като златна мина за мъжа! Няма мъж, който да не си мечтае да попадне на девствено момиче. Девственото момиче е като кристален планински извор. Кой не би искал да пие от такъв извор, а обикновено животът му сервира да пие от мръсен гьол! Днешните момичета се превръщат в гьолове още като непълнолетни.

4.   Това звучи страхотно в днешно време, но като цяло не е и гаранция колко стойностен е човека номер 1. Има случаи, в които след време такива жени започват да наваксват пропуснатото и до преди да си бил с тях не са били с никой, започват да се питат какво ли е с някой друг и се изреждат 4-5 човека докато сте заедно (познавам такива двойки !!! )

5.   На мен ако ми си падне такова момиче много бих си радвал, а не някаква си давала, давала, давала.

7.   Не е никакъв проблем. Не е нито смешно, нито срамно. Напротив - говори за това, че момичето най-вероятно е стойностно и сериозно.

10.   Не виждам причина да ме отблъсне.
Не го считам нито за нито за -. Просто ще имам едно на ум да внимавам повече, когато нещата придобият креватни измерения.

11.   Цитат: 1. За мен това значи че е стойностен и почтен човек който си заслужава,и за такъв бих се оженил,а не за някоя която се е раздавала,раздавала,раздавала....!!! :Край на цитата

Аз съм на същото мнение.

12.   До Модератора:
Моля ви, позволете мнението ми да бъде четено. Знам, че не е в синхрон с нарежданията на Шайката, но все пак...

Та, ето:

Ако мъжът не е обратен, може само да изпитва отвращение към жена "втора" употреба, камо ли с повече "опит". Да си там, дето са били гнусотиите на друг мъж... безумна ОТВРАТ!

Ако видя някога девица, на колене бих стоял пред нея!!!

Истински МЪЖ

P.S. Просто днес гей пропагандата е такава, че дори фини момичета са принудени да се "влюбват" в травестизма, разврата, копрофилията и всички други мерзости, издигнати в култ от Религията на Запада, чиито химни са рапът и другите видове чалга, а символите - изкуствени циреи и проказа като татуировките и пиърсинга, и т.н., и т.н...

Как 7000 години човечеството е моногамно и мъж се гнусил от мъж, като е избирал само недокосната девойка за своя съпруга докато Смъртта ги раздели, а сега отвъд-атлантическият фанатизъм обърна за 20-30 години всичко наопаки?!

Но всичко това е друга тема и който не вижда и сам Истината, нищо не може да излекува очите му...

13.   Мъж на 40
От около 5 години не съм бил с жена. Не, не съм нередовен, гей или 6.30. Напротив, много ми тежи, че отивам към виаграта. Обожавам женското тяло без значение на каква възраст е. Стига да не е над 60 . Избягвал съм девствени момичета, поради причината от силно привързване от нейна страна. На 20-25 бях див и гледах да закача нещо женско за леглото. Имал съм над 20 момичета , но веднъж попаднах на такова девойче на което и бях втори. Оказа се, че първият и мъж не е успял да скъса химена и. И като се започна едно преследване. Плачеше винаги когато се видим. Два пъти и отказах брак. Тя ми предложи. Мина почти година докато спре да се надява за "нас". Ако пак се излъжа да легна с девствена жена, ще е сложно. Живея с майката на детето ми, нямам отношения с нея/просто като съквартиранти/. Как би се отнесла и реагира една девствена жена? Ще развали връзката с детето ми? Или ще реши да пробва следващия мъж дали е по-добър в леглото? Дори да реши, че аз ще бъда мъжът за нея, ще си паснат ли характерите ни? В случая няма ли да попадна на такава жена която е по-зла от тази с която живея? За това предпочитам да ходя на "шантонерка". А жена за любовница май има само в приказките.

14.   Ами същото е , ако някое момче каже, че е девствено, а момичето не е. За мен не би имало проблем да съм първата, даже ще ми е по-добре , ако е така. За предпочитане е , отколкото да съм десетата, примерно. А пък възрастта си е чиста глупост. Не мисля,че заради някакви измислени вярвания, трябваше да си легна с някой на 13-14, само да съм яка и в крак с времето. Направих го ,когато бях готова и обичах човека. Всеки някога е бил за някого пръв, така че не виждам какво срамно и смешно има. Тези, които се смеят, забравят, че и те са били някога неопитни.

15.   Кото - такоз

16.   Не ми се отщява. Напротив.

17.   Питала съм мъжа ми - каззва, че не му харесва една жена да е девствена, но не му харесва и да е била с много. Да има там някакъв опит и да не е спала с повече от пръстите на едната ръка. На мен също не ми харесва девствен мъж. Но и мъж с много бройки е отвратително за мен самата.

18.   Аз миналата година го направих на 20 години с момче, колкото мен и още съм с него. Като му казах, той каза, че се радва и, че не са останали много такива вече. Аз даже съм му 2-ра, а е момче. И ми каза, че тези, които не искат девствени, не ги искат, защото искат само за 1 вечер и да не се занимават повече с нея, а някоя може още да върви по него, защото той и е бил първия.

20.   Все едно да те питам дали искаш нови обувки или втора употреба или чиста кърпичка ли искаш или използвана. Няма как човек да не иска девствена, а наебана. Аз мисля че е адски гнусно и гейско да си го слагаш там където е вилнял друг х*й.
Тази тема е безсмислена и най-вероятно провокация.

21.   Има една будистка приказка. В една жена били ли са повече от 3 к*а вече за нищо не става

23.   От авторката: Номер 20, каква провокация, питам като нормален човек :D :D Как така само на теб ти се стори провокативна темата, и ако за теб е безсмислена за някои хора не е.
Благодаря на всички други, които дадоха адекватни отговори :)))

24.   Бил съм с две момичета девствени. Като опит имам около 24 - 25 бройки. И при двете секса премина нормално но без кръв, и при двете се получи така че постфактум ми казаха че са били девствени и че съм им бил пръв. Не сме ходили дълго време заедно. А дали е било така не знам защото нямаше кръв. Така че те си знаят най-добре, но не виждам причина да са ме излъгали, ама знае ли човек на другия какво му се мота в главата.

25.   Зависи от намеренията и целите на момчето/ мъжа!

-Ако е сериозен и свестен мъж, който търси дълготрайна връзка, разбира се, че ще се зарадва на девствена. (Или например, да й бъде втори!)
-Ако не търси сериозна връзка, а момиче просто за секс- може да избегне девствена, за да не се привърже или влюби тя в него и да няма излишни филми после!

The Little Donut

26.   Аха, жената да е девствена, а мъжа не? Аз бях доскоро девствена, но приятеля ми е имал други. Въпроса е, защо искате девствена при положение, че вие не сте...... Не е ли дискриминация това, значи ние сме длъжни да ви приемаме, а вие не? Извинете, но е малко смешно при всичкия този разврат да претендирате за девица. Аз приех приятеля си въпреки, че е имал други, но е кофи да се приемат жените, които са имали други за втора употреба и дори ку*ви, защото не забравяйте, че заради вас мъже, те са такива, не е честно, нали?.....

27.   Подкрепям мнението на номер 12 - може би е малко крайно, но като се замисля, доближава се силно до истината.

Идеята за "независима" и "свободна" жена, която има минимум няколко връзки, преминава през различни партньори, докато намери подходящия, а това е нормално и дори желателно, е наложена изкуствено през последните стотина години. Всъщност това няма общо нито със свободата, нито с независимостта.
Преди жените са прекарвали с един партньор целия си живот и са били щастливи с него, създавали са стабилни семейства и са възпитавали стойностни индивиди.

Уви, сега ценностите са съвсем различни. Смята се, че една жена трябва да е опитна, обиграна, да "знае какво иска" (сякаш преди жените не са знаели какво искат. Напротив, сега не знаят).
Знам, че за някои това би прозвучало твърде старомодно, но мисля, че си заслужава да се замислим.

28.   Стойността и качествата на жената не се определят от целостта на една ципа. Мисленето на повечето тук ми напомня манталитета на потребителите от цигански пазар за булки. Да искаш девствена жена може ако самият ти си девствен. И тези, които се гнусят да го слагат на някоя, в която вече бил влизал друг, наѝ-добре да си купят надуваема приятелка. Иначе всяка жена някога е била девствена, но след това? Мисля, че не е толкова важно да си първият, а да си последният, този, с когото жената не иска да се раздели никога.

29.   Аз бих се изненадал в днешно време ако момиче ми каже, че е девствена. Иначе това не ме отвръща по никакъв начин, даже по ще я харесвам. За мен не е отблъскващо, по ми е отблъскващо ако някоя ми каже как го е правила до сега ( и тя не знае бройката ).

Момче на 18

30.   Ами зависи колко над 18г.
Ако е до 24-25 добре,но по-нагоре има нещо подозрително,а и всеки знае,че момичетата ги избират момчетата,а не обратното,ако не е привлекателна,секси, може и така да остане девствена,и ако е задръстена,стои си вкъщи,няма социални контакти и т.н

31.   21, където са 3, там са и трийсет, каква е разликата? Друго е, ти да си първият! А и жената запомня завинаги първият, другите са само гарнитура!

33.   Номер 20, изключително грубо изказване. Била съм интимна с един човек, не беше за една вечер, дори още имаме хубава връзка, защото първият ми път не беше на 14 години. Вече не съм девствена, не може да се каже, че 1 човек е завидна бройка, но при всички положения съм правила секс. Съжалявам, но не се чувствам на*бана, не се чувствам втора употреба обувка, използвана кърпичка и в никакъв случай не бих казала, че в мен е вилнял х*й. Все едно аз да бях върнала приятеля ми, защото неговите атрибути някога са киснали в чужди женски сокове и така нататък цинизми.

Авторке, девствеността не е заболяване и всеки нормален мъж, който има добри намерения към теб, няма да те върне. Всеки един човек, водещ активен полов живот към днешна дата, някога е бил неопитен. Не е срамно, няма определена възраст, на която да си длъжна да загубиш девствеността си. Ако попаднеш на средностатистичеки псевдо моралист, ще ти издигне паметник и ще изкара девствеността ти злато. Ако попаднеш на "играч", може да получиш присмех или грубо отношение. Погледнато реално девствеността е девственост, просто липса на сексуален опит, нищо особено. Нито хименът прави жената светица, нито отсъствието му я прави лош човек. Ако някой се отнесе лошо с теб, защото нямаш опит, то определено е по-добре, че няма да спиш с този човек, защото такива не ти трябват нито в леглото, нито на масата за вечеря.

34.   всичките постове са емоционални
ето ви прагматично мнение
дали една жена е девствена не я прави автоматично идеален партньор за съжителство примери много
дори и да е девствена тя след колко години според вас ще почне да се чуди дали нещо не пропуска , дали нещо не и се изплъзва , защото ако хората се задоволяваха с елементарното нямаше да има еволюция и прогрес
и каква е дефиницията за девственост , никой да не е прониквал вагинално , защото нали не се заблуждавате , че момичето което е девствено ще е целувано само от вас ....
истината е като слънцето , всеки иска да задържа погледа си , но не успява за дълго
китайска поговорка

35.   Бях девствена като се запознах с приятеля ми, като цяло не му пукаше защото ме харесваше заради мен, а не защото не съм спала с никого.

36.   Аз съм имал 3 девствени момичета когато бях по-млад. Първите две бяха малко над 14 годишни и с тях отношенията ми не продължиха дълго, вероятно не им се видя кой знае колко хубаво. Но третата беше на 18 години и много красива. Аз се влюбих до побъркване в нея и близо 3 месеца не съм настоявал за секс. След трите месеца започнахме да правим секс и скоро тя също се влюби в мен. Бяхме много щастливи повече от една година след което тя ми призна, че ми е изневерила. Макар, че ме заболя аз й простих защото много я обичах. Но не минаха два месеца и тя пак ми изневери, изглежда от любопитство какви са другите мъже. Този път вече не можех да й простя и се разделихме завинаги. Вие мъже които си мислите, че девствената жена е стойностен и почтен човек помислете си малко. По-добре да е била с 3,4 мъже преди да е с вас, защото тя вече има представа, долу-горе, какви са мъжете и има по-малка вероятност после да ви изневерява. За изневярата няма гаранция никога, но поне ще знаете, че тя малко или много си има представа какво значи мъж. А жена която е девствена след 18, 19, 20 години може нарочно да е чакала докато намери някой балама, който ще си мисли, че е ударил джакпата, а тя си крои други планове за след женитбата. И тогава като започне да изневерява да видиш какво става. И ще ти се кълне, че тя само с теб е била. Само не на мен тези номера како Сийке. Знайте, че една жена никога не умира с един х.й в днешно време-21 век.

37.   Питах мъжа ми. Каза, че никога не би спал с девствена (на 24 години е). Доста е добър в леглото, харесва секса, имал е партньорки. Моят опит също не му пречи, дори го предпочита. Явно сме извратени и двамата...

38.   Прави ми впечатление изключителната незрялост на мъжете, които пишат тук. Виждат жената като някакъв предмет, който подлежи на "употреба", а недокоснатият такъв е повод за боготворене. Доста болно мислене, вероятно в следствие на това, че тези мъже самите са или девствени или нежелани, или пък някоя много им го е набила и си мислят, че с девствена жена са в безопастност.

Една жена, както и един мъж, е нормално да са девствени до даден момент, но после вече става проблемно. С времето се натрупват нереалистични очаквания и изкривени критерии. Липсата на опит в отношенията с хора от другия пол създава проблеми за успешното развитие на сериозна връзка. Самият факт, че това нещо не се е случило може да говори за дефицити в самочувствието, уменията за общуване и други. И никога не се знае един човек, правейки секс за първи път, дали няма да му се прииска да си компенсира изгубените години, да пробва как е и с други и т.н. А може и другата крайност, да не му хареса, да не си паснете и да си стоите недоволни и на сухо и двамата.

Разбира се, тука не говорим за хора, които навъртат нови бройки постоянно, а за най-нормално, умерено количество партньори. Но много малко са хората, които стоят девствени, защото знаят точно какво искат и чакат да го срещнат, пък и са готови за него във всяко отношение. Така че, авторке, не ги слушай тези. Не знам на колко години си, но колкото повече отлагаш, толкова повече проблеми трупаш. А тези дето се прехласват по девствеността ти вероятно имат сериозни проблем,и и със себе си и с жените.

Ж30

39.   Номер 21 казал си пълна глупост. Аз съм жена и на 21 загубих девствеността си, не мисля че бях с нещо специална за тогавашния ми партньор. Щом толкова много цените това в една жена драги коментиращи, защо тогава искате жената да е нръсница в леглото да знае какво да прави и как да ви задоволи. Опита не е бил важен. Глупости на търкалета. Авторке не ги слушай тия, че щели били да го оценят. Ебе една жена каквато и да е вечно ще и намирате кусури. Важното е ти да си добре и да си намериш подходящия човек който да те предразположи.

41.   37, то ти ако носиш чашка Б, сигурно ще ти каже, че никога не би спал с едрогърда красавица. Естествено, в такъв случай бих се усъмнил в сексуалността му. Но разбираш какво намеквам ;)

42.   Интересно, темата е отправена към мъжете, а жени(разработени), веднага се включват като експерти!? От къде знаят жените, какво мислят мъжете за девствените жени, че бързат да се застраховат? Има поговорка, гузен негонен бяга, та и тук някои жени това правят! Да, не е най важно кожичката(химена) да е цял, това лесно се възстановява чрез операция, по важно е какво има в главата на девственото момиче, а не как е между краката! Философии колкото искате, всеки гледа от своята камбанария, но никой не може да сравнява стойността на едно непорочно момиче, с една разработена жена, преминала на последен шлайф. Да, втората ще има голям опит, но ще прилича на вече дълго употребяван плювалник, който едва ли ще бъде докосван от някого. Някои се опасяват, че девственицата, след като се омъжи, щяла да изневерява!? Дали ще изневерява една жена не зависи от това, дали се е омъжила девствена, а от много други фактори. А нима е по добре, на жената да й е втръснало от чукане и тогава да се омъжи, нима мъжът ще усети наслада от такава жена, даже и да му е вярна завинаги? Доколкото разбирам, за жените не е толкова важно дали са девствени, искат да бъдат приемани за сериозни, но всички които искат да направят семейство, искат да се видят булки. А какво символизира булката, именно непорочността, бялата рокля е символ на чистота и невинност. Защо мъжете не искат вече да сключват брак, а предпочитат да живеят на семейни начала? Какво мислят жените? Не искат, защото непорочните жени са вече рядкост, а никой не иска трайно да се обвързва със съмнителни жени! Затова подобни форуми са пълни със самотни майки, защото непорочността за тях е била маловажна, и са започнали да се подлагат още като непълнолетни! Това стана мода, а модата иска жертви!

43.   39, курсове за шофьори има, курсове за танцьорки има, ама курсове за чукане не съм чувал, къде ги провеждате? Ако двама се обичат, не им трябват курсове за чукате, то си идва от главата. По твоята логика, проститутките са най качествените жени, защото са най опитни!?

44.   Ето извадка от образа на днешните момичета, ако това е по добро от девствеността, сполай ви мъже! "Здравейте, направо не знам какво да кажа и ще си излея мъката тук. Днес дъщеря ми (на 16год) ми съобщи, че е била диагностицирана с хламидия. Последвалата история за сексуалния и живот направо ме вцепени и не знаех как да реагирам. Зад гърба ми е спала с 8 момчета още преди да стане на 15. Аз знаех, че си имаше сериозен приятел за почти 2 години. Но, тя е почнала да прави секс на 13 и приятелят ѝ вече и е бил 4тият. Изневерила му е 4 пъти като единия път дори е бил навън в парк. " Ще е супер квалифицирана и истинска съвременна лейди!?

45.   Жената помнела първия... това е пълна глупост. Жена на почти 40 съм. До сега съм била с 4 мъже и съпругът ми. И не не помня номер 1... въпреки че имахме връзка почти 2 години. Помня номер 4. И въпреки че не бях девствена физически.... в много отношения именно този мъж ме направи истинска жена. Не казвам, че трябва безразборно да се сменят партньори.... казвам само, че е много важно двама души да си пасват в секса. И ако това не е така е много по-редно да смениш партньор.... отколкото да се мъчите взаимно, само защото вече не си девствена. Или защото някой ще каже, че си употребена... или по-ниско качество човек. Който и каквото да каже.... секса е много важна част от едно партньорство.... и ако той куца... рано или късно всичко се разпада. За това мило момиче.... никак не е беда, че си девствена, но помни че компромиси за това не се правят, заради това, че вече няма да си девствена.

46.   45, а какво ще стане когато поредният №4 не може да вдига самолета? Секса е преходен, после ставаш пчеличката Мая ли? Как навремето са се женели девствени и са живели с един човек докато смъртта ги раздели? А сега първо се разработват, добиват добра квалификация, а не се харчат на пазара, правят семейства от ден, до пладне!? Нима това е по доброто?

47.   Номер 43, не съм споменавала за курсове, казвам само, че с годините и с опита човек се променя и опознава себе си. Разбира какво харесва и не харесва в секса. Следователно знае какво и как да го прави. Разбирам колко повърхностно мислиш щом мнението ти за една жена зависи от това с колко мъже е спала. Ти сигурно само с девственички си си лягал

48.   №46- Ти по-добре мисли за твоя самолет, какво те брига чуждия? Сравненията с едно време са напълно излишни, то и баба ти не е писала на компютър, нито се е возила в метро... Тогава хората са се женели много по-млади, по селата са учели до 4-5 отделение (клас по сегашному) и айде на нивата. Как ги виждаш девственици по на 25-30 години, че и нагоре? А кой с колко е бил, не можеш да знаеш, не си му светил. И високите ти изисквания само за жените ли се отнасят или и за мъжете?

49.   Не би било никакъв проблем. Даже бих я уважил, че не си е дала девствеността на втория случайно срещнат. Но не съм сигурен момичетата как биха реагирали на момче, което е девствено, на 18 . Аз съм на 20 и още не съм правил секс. Уча в университет. Да каже човек, че не съм социален - не би било вярно. Излизам си доста, с колегите си правим събирания и т. н. Но, естествено те не знаят, че съм девствен, защото ме е срам, че ако разберат ще се подиграват с мен жестоко. Мисля си, че и момичетата биха се подигравали или поне би им станало тъпо, защото очакват, че повечето момчета до 20 са придобили някакъв опит в леглото. На проститутка не ми се ходи, но може би вече е време, поне за да видя какво представлява секса и да не се изложа пред някоя мацка, ако я забия.

М 20

50.   Бях супер приятно изненадана от коментарите-особено на мъжете. Май че отново почват да се ценят тия непреходни ценности-чистотата, верността. Аз съм от много години омъжена, майка на две деца-и в най трудните моменти, и в най гадните битовизми не съм и помисляла за друг мъж. Браво, мъже, кажете искрено какво мислите та да се усетят тия жени, дето не могат да си държат гащите вдигнати

51.   №48, ако една игла се мушне през 100 дупки, следа по иглата не остава, но ако през една дупка минат 100 игли, следата е видима!

52.   До номер 46 от номер 45: Мисля че съвсем ясно съм написала.... според мен секса не е най-важното в една връзка, НО е много важен! Страшно много неща са се променили "навремето", но едно нещо не се е променило.... когато някой е недоволен в сексуално отношение си е намирал начин.... просто навремето е било доста по.... дискретно.... Това по-добре ли прави нещата. Запознай се малко с фолклорните ни песни и виж, в колко от тях се говори за тази "забранена любов"... ще се изненадаш колко много са и това не е случайно.
Пак да кажа... не съм привърженик на безразборните връзки, нито на "разработването"... звучи ми адски грозно, но твърдо смятам, че животът е достатъчно кратък, за да си позволим да сме неудовлетворени.... само защото така трябвало! А и ми се струва много удобно мъжете да твърдите, че е огромен проблем жената да сменя партньори.... така тя вашата жена си Ви е сигурна.... каквото и да става.... независимо дали вие полагате грижа за нея или не... тя трябва да Ви разбира, подкрепя, търпи.... А ако Вие, като мъж употребите друга жена.... е, какво да се прави.... Вие сте просто мъж и Ви е простено!

53.   "Той ме чакаше и искаше да правим секс.. Толкова много съжалявам за този момент. Той на страшно груб, искаше да правим секс на улицата, тичах по него като кученце. И така като се сетя и ми става толкова тъжно, че се унижих по този ужасен начин, тъжно ми е, много ми е тъжно, това не съм аз. Правих секс с него на улицата, зад една кола. Той не спираше да ме дърпа, скубеше косата ми.. Каза не ми харесва, искам орална, срам ме е, но клекнах и за това.. Повтаряше само докато не свърша няма да ходиш никъде, сто пъти повторих, че не мога повече, той продължаваше да ме натиска. Свърши, каза мерси и си тръгна, молейки ме да мина от другата страна да не ни видят заедно, а на сутринта ми беше написал" да си траеш".. Бяха ме предупредили за него, че е такъв, че е интригант, че той самият говори за това, което прави. На другият ден се събудих и плачех, чувствах се много унижена.. " Ехх мечта, това е съвременната жена, но еднодневка!

56.   Няма мъж, който да го отблъсне. Напротив! Вижда се и в коментарите. Звучи невероятно, красиво, чисто, обаче...

Това говори за сериозен личностен проблем. Да си девствена на 18 (или повече) не е нормално и естествено развитие. Сексът е необходимост и липсата му не говори добре. Но споко, хората обикновено не четат, а и са необразовани, така че въобще няма да стигнат до моето заключение. Все пак не е лошо да посетиш психолог или сексолог.

57.   От коментарите останах супер доволен.
Харесва ми че мъжете почват да мислят първо с горната глава, чак след това с долната.
Никой сериозен мъж не би се подиграл на девствено момиче, обратното ще е горд и много щастлив че има късмета да е с чисто момиче до себе си.
Има нещо друго, една девица като изгуби девствеността си все едно се преражда и променя, нещо се пречупва в нея. Започва да си мисли "Ами ако с онзи опитам как ще е ами с тоя" и почва да мисли развратно и по к*рвенския начин - ТОВА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕЧУПВА В ЕДНА ДЕВИЦА. Избира си 1 и е с него до края независимо какъв е той, прави избора си и взима решение.
Един мъж е напълно достатъчен за една жена и обратното, всичко друго е разврат и искушения.
Отношението, уважението, вярност, семейството са ценни качества които не се намират в евтини хора.
Най-доброто съчетание си остава да се съберат девствен и девствена, няма да има ощетени. И двамата са еднакво неопитни, и двамата ще опознават тепърва другия пол.
Християнството също много-добре обяснява нещата свързани с брака между мъж и жена и защо трябва да е така.
Р.

58.   Номер 56, за подобен личностен проблем говорят глупостите, които написа. Поредното доказателство че е по-добре да не четеш, отколкото да четеш глупости.