Споделена история от Секс и интимност

Няма желание за секс
Здравейте, момиче съм на 21г. Имам сериозен приятел от година и 5 месеца, той е на 22г. Писала съм тук и преди за същия проблем, та проблема е следния не бяхме правили секс 1 година, освен фелацио аз на него, нищо друго не бяхме правили. След тази една година той се прежали и ме покани в тях, тогава и за първи път се запознах с родителите му, бяхме пияни и двамата явно за това и така лесно реши да ме покани, след като бяхме на дискотека. Тогава за първи път правихме секс, след тази случка от тогава вече правиме секс, но 1/2 пъти на две седмици. Според мен не е нормално толкова рядко, за една млада двойка, лошото е и че секса не върви..
Свърша много бързо в повечето случай, чака аз да взимам инициативата за пози, предпочита на задна, и е доста груб, не че имам против но само това прави и не влага много старание за това на мен да ми е хубаво. Тъпото е, че последния път в който правихме секс, аз бях отгоре и той ме обвини, че не зная какво правя и че не мога да правя секс. Естествено аз се обидих и приключих секса, защото веднага ми се уби желанието след тези думи, не мисля, че не се спрявам добре, но той ми втълпява такива мисли с времето. Вчера спах в тях и не искаше да правиме секс, не ми го каза а си измисли оправдание и предпочете да му правя орална любов. Вече нямам такова желание да сме интимни, защото ме е страх, че няма да му хареса, и като виждам, че няма и желание за секс, още повече ме отблъсква това. Не знам на какво се дължи всичко това, факта, че толкова време му трябваше за да сме интимни говори, че има някакъв проблем, не знам какъв обаче.. Винаги го предразполагам и знае, че мога постоянно да правя секс, държа се мило с него и никога не съм казала, нещо което може да го комплексира. Не мисля, че ми изневерява, защото по-скоро щеше да прави секс с мен за да нямам съмнения, че ми изневерява. Найстина ще се радвам да ми даде някакъв съвет, държа на него и много го обичам, той мен също показва ми го и нямам други проблеми с него, освен това, че не иска да правиме секс.

Извинявам се за правописни грешки ако има!

Коментари

1.   Не сте един за друг. На него му стига една свирка, защото не издържа дълго. Не може да прави секс и ти насажда вина на теб. Гледа само себе си. Доста егоистично подхожда като не те задоволява и не го интересува дали на теб ти е добре.

Затова когато тръгваш с ново момче, прави секс с него възможно най-скоро, за да знаеш дали ще си паснете в леглото. А сега 1 година сте били заедно и чак тогава сте разбрали, че не си пасвате в леглото. Сигурно вече се обичате и ще ви е много трудно да се разделите. Еми, грешката е само ваша. Загубили сте си времето. Разделяйте се и си търсете нови половинки, защото сексът е много голяма част от една връзка.

3.   Как си го търпяла тоя търтей цяла година? Любов, любов, ама такова поведение не е нормално. Предполагам е пристрастен към порното и лъска по цял ден, а с жива жена го мързи. З

4.   Просто различно либидо... Или проведи болезнения разговор, че не ти стига секса, което да се надяваме, че ще го жегне леко, за да се усети, че егото му няма да е много нависоко, ако не задоволява гаджето си и че не трябва да се отказва на жена секс или си помисли дали искаш да си във връзка и да си незадоволена. Нищо не намеквам, някои хора виждат връзката като очевидния приоритет, други не могат така. Реши си.
S. A. D.

5.   Това е пълен абсурд. Приятелят ти няма никакъв опит в леглото, супер зле е в секса и отгоре на всичкото си избива комплекса на теб. Моментално си избий от главата, че не можеш да правиш секс. То с опит става. Като те потиска така някой, как ще се отпуснеш. Никога не ми се е случвало някой да ми каже, че не знам какво правя в леглото. Може нещо да не е наред, но той трябва да си поиска от теб това, което му харесва. Една година без секс е пълен абсурд. Сменяй гаджето.

6.   Пълна загуба на време.

7.   Ще ти го кажа по най-прекия начин - този не става за нищо. Щом на 22 толкова може, не чакай нищо на 32, 42 и т. н. Зарежи го и си хвани МЪЖ, а не някакъв левак.

8.   Сподели ни, за себе си.

Опиши външността си. Бъди искрена.

Истината е, че не го привличаш сексуално.