Споделена история от Секс и интимност

Секс с жена на 39
Здравейте приятели на сподели. нет! Аз съм си едно нормално момче на 20 години от град Добрич. В тиндър се запознах с една жена, която е на 39 години също така и тя е от град Добрич. Всички знаете, че приложението се използва само за секс. Така тя следователно ми зададе въпроси от рода на кога си свободен? и кога ще можем да се видим? Най-накрая другата седмица се разбрахме да се срещем за една нощ. Тя ми каза, че има брат и брат й имал апартамент във Варна, но той е бил във чужбина и във момента апартамента е бил свободен и ми каза, че една вечер може да прекараме там на спокойствие и аз именно се съгласих. Каза ми, че до сега е била само с двама момчета, от които и те са били най-много на 22=24 години. Аз и казах, че съм девствен и досега не съм си имал приятелка, а тя ми каза, че предишният и приятел е бил девствен и ми каза, че няма да и е за първи път и след това ми каза, че да не се притеснявам за това, че ще ми е за първи път. Ето ми и и въпросите
Вие, ако сте на моето място какво вихте направили? Как е секса със опитна жена? Благодаря ви предварително за отделното време :)

Коментари

1.   Ако бях момче не бих била с лелка на 39 години, второто което е не бих била с отракани каки, които целта им е да подбират млади момчета и то девствени. :)
Нищо против лелките, но тази жена си има мания по девствени явно, за това бих била с някое момиче на моите години, дори и да е малко по-голяма.

2.   Не мисля, че първият път трябва да е с човек когото не познаваш. Секс по любов е много по хубаво, отколкото секс само и само да не съм девствен вече..

3.   Ужас, моята разлика със сина ми е почти колкото твоята с тази жена. Не го приемам, наречете ме задръстенячка, не ми пука. Не знам защо се решаваш на подобно нещо. 1. Да се срещнеш на непознато място, с непознат човек. Човекът до мен също е връзка, която започна в интернет и то в подобен сайт, но първите няколко пъти се срещнахме на обществено място, не бих рискувала да ида в апартамент с непознат от раз. 2- може би това, че си девствен те подтиква към решението, което пак не е много правилно. В случая ти ще бъдеш използвания.
Търси си момиче на твоята възраст, не се занимавай с жени, на възрастта на майка си.

5.   На тази не и е читава работата. Като жена с опит и по-голяма от теб, не бих се впечатлила от малко момче без опит. Представям си как ще те учи едва ли не на това онова и как се слага презерватив дори.

6.   На твое място щеше да ми е жал, първият ми път да е с някаква продънена дърта чанта. Тази явно иначе няма как да я огрее и затова примамва неопитни и неуверени като теб, ама те след като я минат веднъж-два им идва апетита да боцнат нещо младичко, а не да се хабят вечно с нея и така идва ред на следващия. В случая ти си на ред.

7.   Ако аз бях на твоето място, авторе, нямаше да отида! Не бива първият ти път да е така! По описанията ти става дума за напълно изкукала жена, която е стигнала дотам да примамва млади момчета по интернет. Не ме разбирай погрешно. Малко над нейната възраст съм, изключително разкрепостена жена, без предразсъдъци, но да си уреждам срещи за секс с 20-годишен девствен хлапак - никога! Защо? Защото това момче за първи път ще се докосне до една от най-ценните човешки емоции - споделената интимност. Защото това изживяване трябва да е наистина специално за него, да остави трайни спомени, да зареди с желание и за по-нататъшни романтични преживявания, да отключи мъжествеността у момчето. А какво мога да му предложа аз? Да, добър (според моите разбирания!) секс, който той дори няма да разбере, че е добър, защото са му нужни още много опит и време. Мога да му предложа още вкусна вечеря (предполагам, че майка му също няма да го остави гладен). Също и прилична визия, но като си гледам снимките от студентските години, не мога да не отчета, че разликата е огромна. Мога да му дам съвет относно работата или образованието. И съм дотук! Така че, авторе, моето мнение е поне първия път да бъде с момиче, с което имаш емоционална обвързаност. Дори тя също да е девствена, дори да не ви се получи особено добре, но и двамата да откриете един свят, в който вулгарността не е водеща.

8.   Като бях на 19 години се запознах с едно момиче на 27. Не бях девствен, но не бях и опитен.
Та, първият път с тази отракана кака беше невероятен. Опитна, разкрепостена и тн. Но преди това се бяхме срещали на публични места, разговаряхме и се познавахме.
Мисълта ми е, че няма нищо лошо да се пробваш с някоя възрастна дама, но е малко рисковано да се впускаш в някакви апартаменти и прочие.
Оговорете се първо да се видите на някое публично място, да пийнете някое кафе някъде. Ама сигурно тя се притеснява да не я види мъжът й, хаха.
Между другото от доста време живея в Добрич, покани я на Уното :D.

9.   Айде, айде то щото първия път е страхотен, та жените тука се скъсвате да му давате съвети. Ходи батко, виж я дали е нормална, като визия и дали не е луда, като поведение, ако няма червени лампи, които да мигат, като се видите и дай да те отрака. Няма да се жениш с нея, я! Само дръж на това да е с презерватив задължително. Първо не знаеш с кой е правила секс и второ, току виж те излъже с едно детенце и после те търси за издръжка. На жена вяра нямай. Иначе не ги слушай жените, отивай виж я и и дай да ти покаже какво може. 1-2 пъти, после се махай и търси млади девеойки около твойта възраст.
Скъсали се майките тука да му дават съвети. След време ще съжаляваш за моментите, когато не си правил секс. Отивай да ти мине севетето, че ако нещо се заблееш няколко години само ще ти тежи. Няма да е проблем, но на теб ще ти тежи, че още не си правил секс. На твойта възраст се чудят как да спят с такива жени.

Мъж на 26

10.   И двамата са загорели и искат само секс,пък в Техеран/ТХ/няма кой знае какъв избор на мадами,затова и човека ще мушка там,където му дадат !!!

11.   Пази се, как така ще ходиш с непознат/а в друг град. Всеки може да се крие зад нечий профил. Бъди по-критичен и предпазлив.
Първи срещи от сайтове и приложения за запознанство се правят на оживени места, за да прецениш една идея по-добре човека.

12.   Давай брат, като можеш да правиш секс прави. Нормално е да те е страх преди първия път, но сега ти се е паднало.

13.   Никога не бих, ако бях мъж! Първото това е жена е на 39, тоест ще се е женила, развеждала, ще има деца. А ти си хлапак, девствен или не. С какъв акъл ще се юрнеш до Варна, за да преспиш с тази жена, като хич не я знаеш каква е? ! Знаеш ли колко и е акъла, или дали няма нещо съмнително? Може да те оберат, може всичко да стане. Друго- защо да не го правите у тях, ами в апартамента на брат и във Варна? Защото е женена! Дори и да не е, пак си е съмнително това разкарване до друг град, при все че има хотели бол във вашия град. Общо взето по интернет, човек трябва много да внимава.
Просто се насочи към момичета на твоята възраст, но не от такива пошли приложения. Толкова има свободни, ти се ровиш в такива сайтове.

14.   Имаш два избора - да ходиш до Варна да я чукаш тази жена един час или нали е криза с 50те лева които минимум ще похарчиш върви пий две бири и ходи в Добрич за 20 лева да ти направят една свирка . Ако бях аз щях да пийна две и на платено щастие

15.   Бъде внимателен,но го направи,ще ти хареса и няма за какво да чакаш мечтаната. На тази възраст жените са в силата си! Не са като студентките като младост,но са опитни,отпуснати като поведение и разберете женската анатомия е гъвкава няма огромна разлика във вагината на 39 г. и 19г.

16.   Хвани си кака да те отрака. Може да научиш туй-онуй.

17.   Човек. Давай смело... впускай се в тая авантюра с главата надолу.
Тая "кака" ще ти покаже и ще те научи на неща, които 19 годишните пикли дори не са ги сънували.
После ще добиеш и самочувствие и опит.
Аз от това освен ползи, друго не виждам.
Моя първи път беше с гоялма любов, три години заедно и после изневери, а-у.
То реално след време не се помни как се е чувствал човек, с човекът, с който го е направил за сефте. Така че... да не ти дреме.
Наспаждавай се!

Братан.

18.   Мой човек направо ще те скъса от секс цяла нощ, щастливец браво мъжки.

19.   Ти си щастливец! Не се притеснявай, остави се нагона да та води, и опитната кака също и ще бъдеш доволен!

20.   А ти откъде знаеш, че стои жена зад този профил и защо точно в друг град, като си имате хотели? Много съмнително ми изглежда. Среща от сайт само на оживено място, първо да се видите кой какъв е, да поговорите, а не да биеш път до другия град, защото си разгонен. Мисли за сигурността си, а не само с долната глава.
А колко ще е опитна, само тя си знае. Може и да те залъгва, и да вземе да те обере, или пък да си имаш проблеми с мъжа и. Да не вземе от единият кеф да стане голям проблем.