Споделена история от Секс и интимност

Десет пъти свършване на ден ?
Пише ви жена на 26 години. Много ме интересува вашето мнение. Според вас дали е нормално мъж на 31 да свършва по 10 пъти на ден? Не мога да разбера как така мъж на 31 година постоянно да се възбужда? Изглежда ми НЕ е нормално.
На първо впечатление добър, кротък, с обноски, с държание...
Първия месец от връзката ни получих рани по тялото, всичко много ме болеше. Втория месец ми мрънкаше, че нищо не правя за него и постоянно ми обяснява, че как трябвало една жена да му готви и да се грижи за един мъж. Аз още тогава въобще не мислех да му готвя, защото нямам енергия и след толкова секс направо заспивам. Третия месец искаше бебе. Този месец ще го помня цял живот. Тогава аз му казвах, че не мога повече и той ми вика тогава лапай, лапай, лапай. Направо ми идва да рева, чак намразих секса. Направо си тръгнах и го напуснах. Нямам енергия да правя секс маратон, да се грижа него и така нататък. От както се разделих с този пич, половин година не съм поглеждала друг.

Коментари

1.   Откъде толкова сперма, бе? Десет свършвания на ден за мъж... еха.
Моя на третия път вече практически си изцежда последния наличен материал, така да се каже. Не ти вярвам на историята, аз такова нещо нито съм виждала, нито съм чувала. Звучи ми нереално.

2.   На третият месец иска бебе?! Бая ще да е луд. Май е искал мама да го гледа и слугува. Пък секса е бонус. А за бебето на третият месец или е ненормален, или майка му го притиска да се задоми и да и направи внуче. Какви индивиди с психични отклонения има!

3.   Жените имат 2 основни проблема в секса:

1) Много им е
2) Малко им е

4.   Пффф пълен идиот е този. Ганьо.
Я се махай от него, от къде на къде ще му прислугваш ???
Б@си маминото синче, дето не може да си готви и да се оправя сам. Такива мъже никога не съм ги харесвала.

5.   Аз също съм съгласна с теб. 10 пъти на ден. Това да не е чешма бе, да отвориш крана 10 пъти. Ако 10 пъти ти е много тогава както той ти е казал лапай, лапай ама и гълтай, гълтай.

6.   Може би е възможно...спомням си преди години бях свършил 7 пъти ( поне така каза мацката)

7.   Виж някой мъже могат да клатят по 2 часа без да свършват други могат да клатят по 2 часа и да свършат 5 пъти.И двата случая си клатена 2 часа,какъв е проблема неразбирам?Също така има такива които презареждат бързо и дори няма спад в ерекцията. просто свършвам(първия път бих казал дори малко бързо) и продължавам аз съм един от тях е малко по млад съм от твоя приятел но невиждам проблем в това.

9.   Номер 1, и аз като бях по-млад чуках като невиждал, но 10 пъти за една вечер никога. Стигал съм до 7. Като бях войник имах такъв маратон с едно гадже. Пуснаха ме отпуска и цяла вечер я чуках до 5 сутринта. Заспахме на другия ден продължихме маратона следобяд и вечерта още 5 пъти! Ама след сън и презареждане е друго. Имал съм и други подобни маратони, но това беше, когато бях на между 18 и 22-23 годишен. След 25-26 понамалих, но редовно вечер по 2-3 пъти. С нова любовница на около 30 години чуках по 3-4 (4 много, ама много рядко) пъти на вечер, но дотам. Сега съм на 35 и веднъж до 2 пъти ми е напълно достатъчно, трети път да го вдигна, просто трябва да не съм чукал с месеци. Но вече съм и женен, нямам толкова енергия. Сега качеството е за сметка на количеството. Тестостерона след 30 години при мъжете намалява. Според мен твоя хубавец е взимал стимуланти. Аз също съм взимал с ново гадже за да и спра тока, но най-много от 3 до 5 пъти на нощ и то са единични случаи. Сега ако кажеш, че и всеки ден е така, тоя е направо машина - хахахаха

10.   Това ми напомни за едно мое бивше гадже, изкарахме няма и 2 месеца заедно, постоянно искаше да правим секс, да сме излизали 2-3 пъти за тези 2 месеца, през другото време само секс. И аз още не мога да повярвам от къде беше това желание...

11.   В най-активните ми тийнейджърски години като млад чикиджия най-много съм свършвал по 7 пъти в рамките на един ден, но това са били редки случаи. Обикновено е било от два три до максимум 5 - 6 пъти за едно денонощие. Много рядко 7 пъти.
Когато започнах да правя секс с момичета и жени максимума ми е бил 5 пъти за денонощие, но това са били отделни случаи. Обикновено като повторя имам нужда от почивка. Правил съм го рядко и с момиче три пъти със свършване от моя страна в рамките на два три часа ама после съм изтощен и изцеден като лимон и имам нужда от дълга почивка.
Това със свършвания от страна на мъжа по 10 че и отгоре пъти са разтягане на локуми, градски легенди и избиване на комплекси от страна на разни импотентни човечета с цел да си повдигнат малко нараненото его.
Всеки мъж който е свършвал по 3 - 4 пъти за кратък период от време и без съществени почивки знае за какво изтощение става на въпрос.
Хайде по-полека с локумите. 10 пъти ама на куково лято или в розовите ти сънища.

12.   Ти смесваш много проблеми. Кое е проблемът сексът,.готвенето, отношението му. Има мъже и жени с различна потентност, явно не си пасвате. На 31 по 10 пъти си е доста шампионско. В началото на връзката страст, желание...после нещата се забавят.

13.   АВТОРКАТА
Към 1: Историята ми е реална, не е измислена. Твоя приятел е нормален човек. Явно не си пропаднала на такива като бившият ми.
Към 2: Майка му е алкохоличка. Разбрах от други приятели, че е била в лудницата. Неговите родители са разведени когато той бил на 6. Баща му също е алкохолик и биеше майка му. Аз се запознах с баща му, с неговите роднини и приятели, обаче не искаше да ме запознае с майка му. Много ми беше странно.
Към 3: Всяка жена е различна. Има жени които им харесва да правят секс маратон. Такъв секс не е за мен.
Към 4: Той твърди, че може да си готви. Обаче не разбирам какъв му е проблема да ми обяснява как би трябвало една жена да му готви. Аз също мога да готвя, но няма сили.
Към 5: Нещо се е объркал. Аз да не съм за подигравка.
Към 6: Не знам как имате сили да правите други неща от ежедневието.
Към 7: Нямам сили по цял ден да се клатя. Става ми сухо от долу и оная работа от излизане и влизане започнах да кървя и имах рани. Всеки човек е различен и явно най много мога да правя секс веднъж на ден.

14.   Много ми е смешно. Този да не е бик-разплодник? Що не го прати в банка за сперма, да ти носи парички поне?

15.   По- малко говори! По- малко говори! И ако може, истината само! ;)