Споделена история от Секс и интимност

Не иска секс - бил ми голям
Здравейте! Имах контакт с по-възрастни дама (към 60 - те). Получих най-добрата френска в живота си. Когато поисках да намерим повечко време за още, да намерим терен и да продължим, да и върна жеста и т. н. тя започна да си намира всякакви оправдания това да не се случи и накрая ме блокира в соц. мрежи, спря да вдига телефона или ми затваряше. Когато я видях отново и поговорихме ми обясни, че ми бил голям и нямало да влезе и тем подобни измислици(поне според мен). Каза, че съм се бил наредил два пъти, когато Господ давал или нещо от сорта. Аз не и вярвам защото... да казвали са ми че съм надарен, но чак пък толкова... 18 см ми е и 13 дебел. Според вас наистина ли е така или ме лъже. Много искам да бъда с нея и вече ми е доста тъпо, не знам къде е истината... "за свирка става, но за друго не знам" - това ми каза последно и вече не се виждаме, нито чуваме. Лъже ли ме или не - вие как мислите и този размер наистина ли е чак плашещ или не.

М37

Коментари

1.   Намери си момиче на твоята възраст!

2.   Моят е 17,5 - значи почти същото. Чак пък да ти е голям, не бих казал. Ама ти защо се занимаваш с бабички ?

3.   Гъз - мерка нема, братме.

Въпросът е ти що искаш да лашкотиш баба ти?

Може да я е страх женицата да не гушне букета, ако ѝ го изтряскаш малко по-злобно.

Братан.

4.   Мъжа и е разбрал и я следи изкъсо. Или не и харесваш визуално, ама никак.

5.   Лъже те, никоя жена няма да се изплаши от пенис. Ахаха.

Ж.25

6.   Историята е напълно измислена, само и само да се изфука въпросния мъж с размера си. 60 годишна жена да се занимава с такива неща, вие вярвате ли? Аз не.

7.   М34 будалка те моят е 19 см и 14 дебел досега никоя не е бягала от мен така казано вярно е че са ми казвали че съм надарен но никоя не се е крила по тоя начин

10.   До номер 6 - Не е измислица историята ми... не ми е 25 см за да се фукам. Не разбирам защо се фокусирате толкова върху възрастта, а не върху останалото. Благодаря за коментарите все пак :)

11.   И аз не вярвам, то е като да плашиш куче с кокал, коя ще ти откаже бе!?

12.   Таман си ти е размера. Може би тя вече няма нормално овлажняване, ама пък има лубриканти. Хвани си една 30-35 годишна жена, дето знае и може и не я мисли тая баба.

13.   Тези на 60 в момента гонят най-много. Не мисля, че историята е измислена.
Просто това е един от най-деликатните (според жените) начин да отхвърлиш един мъж. Хем го разкарваш, хем не нараняваш самочувствието му.
Явно още върви при някои :)