Все още я обичам и все още я чакам!
Ами пфф какво да ви кажа, разделих се с любовта на живота ми измина време болката расте няма лек или поне не откривам такъв какво ли не опитах алкохол, свръх скорости, дори и жени но няма и няма не мога убия тази болка моля не ме нападайте само човек обичал истински би ме разбрал и какво цитирам под (свръх скорости-с автомобила ми) за да убия тази болка нищо няма смисъл без нея влизат жени в живота ми но ги от пращам доста бързо а стигне ли се до интимни моменти просто прекратявам всичко и си тръгвам не мога да докосна друга жена а целувка.. боже всякаш ножове ме пронизват дори и да не са се докоснали устните. Все още всеки ден гледам снимките и профила и всичко и не мога да спя, отслабвам доста, болката е неописуема. Не знам какво да направя вече искам да си върна момичето нищо няма смисъл без нея, годежният пръстен все още е в нея а каза че ще ми го върне аз не го искам, искам да го носи, да го задържи. Ако е от значение тя ми каза че иска да е сама ден преди да приключи връзката ни а вечерта в същия ден тя се сгуши в мен и ме милваше по лицето а думите и баха (стига, стига беби) защото плаках и знаех какво следва, да и мъжете плачем истински при това.. А на сутринта преди да си тръгна ми каза остави тези зимни дрехи не ти трябват ела да се гушаме. Казваше ми няма да ме изгубиш, няма да се разделим ще ти дам втори шанс а дори не знам какво направих през първия, но един ден ми писа че ми е събрала багажа и къде го е оставила. Техните и имат най големият пръст в раздялата ни но няма да влизам в подробности. Наистина не знам какво да направя а искам да си върна момичето искам си любовта просто не мога да продължа без нея знам че ме обича и знам не на 100% но на 70% че няма да се върне при мен. Ще се радвам да наистина за добър съвет, получих доста но не и добър извинявам се за правописните грешки ако има такива, просто мисля само за нея и за нищо друго. Благодаря ви предварително. Нещо от мен за вас (Хора обичайте се, имате право само на един живот)

Коментари

1.   Една жена тръгне ли си по свое желание, няма връщане.

3.   Бори се за нея тогава. Не се отказвай! Щом казваш, че са намесени трети лица (родителите й), вероятно не се отказала от отношенията ви по собствено желание. Потърси контакт с нея. Поговорете.
Каква е причината техните да не те одобряват?
Тя сама ли е все още или е минало повечко време и вече е с друг?

Във всеки случай ти пожелавам успех и щастие. Съдейки по написаното от теб, си много влюбен в нея, а човек, който умее да обича толкова силно като теб, заслужава да бъде щастлив! Стискам палци да се съберете.

4.   Момче сподели факта, защо е решила да сложи край! Доста силен разказ, истинска любов, а има край.... сподели защо е взела това пагубно решение. Понякога колкото и да е силна една любов ако не гледате в една посока и е преценила, че нямате бъдеще...
Жена слага край само когато не се чувства обичана и на място.
Жена изневерява само когато не обича и не държи на мъжа до себе си.

5.   Обичайте се пък "болката е неописуема"? !? Не трябва ли посланието да е: по-добре не обичайте и се пазете за да не изпитвате "неописуема болка"? Аз като мъж не си падам по любови свързани с драми, плачове и "неописуеми болки" и усещания сякаш "ножове те пронизват". Това ми прилича на мазохизъм и на садизъм - ужасно е, гадно е, боли ме неописуемо ама пробвайте и вие щото е "голям кеф" и веднъж се живее. Мерси ама "пронизващите ножове" ще ги оставя за ентусиастите.

7.   Мой, не можах да те изчета. Това точката не е лукс, ползвай го. Не е нужно да си сменяш стила на писане чак толкова като пускаш темите, за да си мислим, че различни хора пишат. Слагай точка, ти можеш!

8.   Явно си насрал нещата! Няма да се върне каквото и да правиш.

9.   Ами, според историята ти се обичате. Това е най-важното. Потърси я. Веднага. Кажи и всичко, което ти е на душата. Не трябва да позволяваш родителите ѝ да тровят любовта ви.

10.   Чукай друга на първо време. Може изведнъж да ти просветне и да се чудиш какво си се вкопчил в някаква. А после като ти потръгнат нещата, оная ще се върне да иска пак внимание.

11.   Човек една жена да си събере багажа предварително е премислила много добре нещата На нас жените ни трябва време да преценим и да даваме шансове като си мислим че не сме били прави,че в нас е била грешката.

12.   Преди доста време и аз бях в такова състояние.. Наистина обичах една жена истински и не исках да се разделяме. Мога да ти кажа че с времето всичко отминава, дори и болката. Радвай се че това се е случило все пак си изпитвал нещо не си стоял сам. Живота е такъв, и само от теб зависи дали ще продължиш напред. Не бъди слаб а бъди мъж! Бъди силен! Такива работи се случват на всички и понякога наистина много боли но трябва да се продължи напред. И да я търсиш и да сте пак заедно, листа като е скъсан няма как да бъде залепен по същия начин. - soa

13.   Здрасти, пиша ти като човек минал през почти същото,
Номер 12 е прав/а
Имай такава любов, преди 2 год.
Тръгнах си ей така, докато приятелят ми беше на работа.
Не издържах вече проблемите.
След 5,6м. Опитахме отново, после след година пак, не се получава
Не е същото.
Намерхи си друг приятел и аз като теб никой и нищо не исках,
Заминсх в др държава, пиех, вземах наркотици, играех машинки, пълна катастрофа
Но едно момче не спираш да ми говори и даme подкрепя, уж приятели а се оказа че има и чувства и така за около 3,4 месеца успя да ме спечвло
После аз глупава та със любовта си 2 пъти му изневери с бившия си приятел до като не разбрах, че нищо няма да е каквото е било и няма смисъл.
Още ми липсва да, не съм и не мога да го забравя, но се надявам с времето да се получи.
Вярвам че и при него е така, винаги когато съм му звъняла и да е бил далеч или с друга оставя всичко и идва
Любовта е странно нещо, също е и рядко
Пази я в сърцето си след като е можеш да я имаш в ръцете си

14.   Авторе, има ли развитие?
Стискам палци за вас.