Споделена история от Секс и интимност

Защо няма българи с негърки?
Напоследък нашумяха темите на българки, желаещи негри. Явно има доста такива жени. Но ми е любопитно защо до сега не съм видял или чул дори и за един българин, желаещ негърка? Не ме разбирайте грешно, не съм расист, нямам нищо против такива връзки и не ми влиза в работата. Просто ми е интересно от психологическа гледна точка защо при едно и също нещо за един и същи народ има толкова голяма разлика в разбиранията на база пол?

Коментари

1-50 от 76

1.   Щото са примитивни е брат. Жените това ги привлича , мъжете това ни отблъсква.

Сега ще ме наречете расист. Вижте малко какво е писал James Watson , те и него го нарекоха расист. Две плюс две не е пет, колкото и да им се иска на някои .

2.   Че тя негърката има средно тестостерон колкото европеец сигурно какво ще търси европеец там? Европейците-мъже, българите включително, се насочват към азиатки.

3.   Аз бих спал с негърка или с азиатка, латино американка или подобна. Живея в чужбина и там виждам много такива екзотични жени.
Ако бях свободен, бих се пробвал да легна с такава жена. Колкото за тръпката, бройката, да опитам нещо ново. Не виждам нищо лошо в това.
В България просто шанса мъж да спи с негърка е много малък, просто защото не сме мултикултурна държава с всякакви имигранти, като например Великобритания, Франция и тн.
Например в България за първи път видях чернокож на живо когато бях на 13-14 години.

4.   Защото няма негърки, поне хубави. Аз лично много искам да попадна на такава жена направо... ммм

5.   Причините са еволюционни. Мъжът винаги е бил воин, защитника и пазител на общността и другите общности са взъприемат критично и често като заплаха. За жената род няма. Тя гледа само да намери тестостеронен мъж, за да и даде добър генетичен материал.

Неслучайно при войните е масова практика завоевателите да обират жените, а последните въобще не се притесняват, че съвсем наскоро те са очистили техните бащи, мъже, роднини. В очите на жената завоевателя е силния генетично добър мъж и рода и предателството за нея нямат стойност.

Дори наскоро бях чел статия за ВСВ как французойките масово се залюбвали с немците, които току-що са превзели града им. А след отблъскването на завоевателите французите са изкарвали тези жени предателки голи по улиците, вързани в редица, за да ги заплюват хората и да ги унижават за назидание. Явно това не е така от вчера и от днес.

6.   Съседа живее с негърка, че и детенце си имат. Предполагам всичко е до предпочитание ┐( — )┌

7.   Според мен, не е само при българите, ами навсякъде - бяла жена с тъмнокож е мноого по-често срещано, отколкото бял мъж с чернокожа. Повечето случаи, в които съм виждала тази комбинация, жената дори не е съвсем черна, ами по-скоро мулатка и с доста европеидни черти. По мои наблюдения масово негърките просто са бая грозни, а за дамите, все още е много важно как изглеждат и се оценяват предимно по този критерий.

Не знам откъде дойде тази мода и на какво се дължи... дали за жените белият мъж е вече "лигав мухъл" и залитат по примитиви, или нещо друго? Някои го правят, за да дразнят - имаше една шведка, ако не се лъжа, която пусна клипче как прави секс с чернокож, докато пее химна. Май после я намериха изнасилена и убита точно от тези, които защитаваше.
Попадала съм на клипчета в ютуб на жени с доста наднормено тегло, чийто половинки са тъмнокожи. Масово коментарите бяха, че само цветнокож можел да оцени една такава дама и да се държи добре с нея. Явно, освен размера, им се носи слава и на свалячи.
Лично аз съм имала много лош опит и едва се отървах от трима, на които казах да се разкарат, след като започнаха ми говорят разни глупости. Никога не бих имала интимен контакт с тъмнокож. Най-малкото визуално са ми много отблъскващи.

8.   Аз харесвам негърки. Противно на клишетата, те не миришат зле като циганите и индийците.

9.   Пример за бял мъж с чернокожа е Део. Чернокожите жени имат много хубави тела, но след раждане обичайно много напълняват и не смъкват килограми.

10.   Защото кръстоските между последователни в еволюционно отношение стадии в развитието на определен биологичен вид не се поощряват от самата еволюция...

11.   Абе то самите негри не харесват негърки, какво остава ние да ги харесаме...мечтата на всеки мангал е да има бяла жена. И аз ако бях мангал, и аз щях да искам бяла жена.

12.   Има разбира се но не пишат теми тук.

13.   Когато аз бях студент, в нашия поток имаше две нигерийки, две етиопки и една кубинка, всички тъмнокожи. Аз много харесвах едната от етиопките- Дорит се казваше, много висока, с фино котешко лице и страхотно гъвкаво тяло. Тя имаше много ухажори, говореше се, че не била много "лесна", но допускала флирт. После се омъжи за един от българските студенти.

14.   Просто не си видял, сестра ми ходи при една да си прете косата. Та мацката е от Еритрея и е женена за бгарин, имат си деца и тн.

15.   Средното вулгарче в държава като Щатите ще е на ниво trailer trash, по-низшо от хлебарките в мазето, както коментиращите тук показват. На мача с Англия вулгарските животни си показаха културата и интелекта, защото кривите им клиторчета не понесоха заслужената загуба. Коя жена би искала да е с такова безмозъчно животно, чието единствено постижение е да го поема отзад пет века? Бяла, черна, червена или зелена, никоя жена няма да докосне българистански селяк, освен може би с електрошок.

16.   Защото българският мъж няма какво да и предложи.

17.   До 5

Викингите са взимали роби и от двата пола. Всички са се подчинявали, иначе ги е чакала брадва. Може би ти си от хората, които "биха умрели, отколкото ...", но повечето не са. Човешкият род не е оцелял, защото си е рязал вените, всеки път, когато егото му е било наранено, а защото се е адаптирал и оцелявал.
Във Франция, катко и други страни, след войната трябваше, да накажат някой. Кой е най-лесен за наказване? Купчина беззащитни жени, които така или иначе щяха да си легнат с когото и да е, за пари и закрила, или представители на държавната власт, армията, полицията, бизнеса и други? Много ясно, че ще накажат този, които е най-лесно.

18.   Има българи с негърки, аз познавам един, който доведе жена от Африка. Купил я и то евтино от родителите ѝ, после се раздели и си взе българка. Знам за един наш циганин, също женен за негърка, в чужбина. Един перкусионист се хвалеше, че не е бил с бяла жена, но се ожени за наше момиче. Като цяло негърките не са нищо особено, не гледайте само манекенките и лекоатлетките. Има и нещо друго при африканки и азиатки, изповядващи ислям, което май доста не знаят. Има един варварски обичай на женското обрязване. Можете да прочетете в гугъл, тези жени са просто осакатени в интимната област.

19.   30% от черната раса има СПИН или някакво друго трудно лечимо заболяване,което се предава по полов път и това е общопризнат факт !!!
Имал съм възможност с чистоплътни негърки,но никога не бих го направил именно по тази причина,а мисля си,че тя е достатъчно сериозна

21.   Защото в България няма много афроамериканки.
Да си намериш афроамериканка в България е трудно.
Ако живееш в Сащ лесно може да си намериш.
Аз бих се радвал в страната ни да живеят афроамериканки, корейки, индийки, латино жени и тн.

22.   Аз с негърка? По-добре с извъземно или на ръчна или пък на сухо. Не съм намразил чак толкова силно оная си работа.

23.   Пропускаш същността. Има една причина бяла жена да си пада по чернокожи и тя е, че са по-надарени. Обаче чернокожите жени не притежават съотвегтния орган, така че българският мъж и в частност хетеросексуалният такъв няма интерес от подобни взаимоотношения :)
Впрочем българските мъже доста си падат по мулатки - стига да се движат в общност, където има такива, защото в България определено още са рядкост тъмнокожите жени.

24.   23, има интерес от взаимотношения с азиатки, защото са по-стройни и по-умни от белите жени, а и са по-тесни между краката.

25.   1-во, нефиницията 'негър' е обидна за много, подобно на 'мангал', макар и тези хора да си се наричат по между си така.
2-ра, във България нама толкова много чернокожи.
3-то, манталитета е много относителен, както и образованието което взаимодейства със вижданията и предрасъдъците създаващи контекста на 'расизъм'.
4-то, има тук таме но не е задължително да имаш късмет да ги видиш. Да не говорим че отвъд вида на човек се крие персонаж, който е фактор за привличане и из между белите. Не само това, човек маже да има недъг но пак личността му да си пасне с някого. Всичко е на лотария като при всички останали хора.
5-то, първито поколение преселници, независимо от потеклото най-много предизвикателства изживява. Не само това, България като цяло не е много мули-тултурна и етнически / расово / разнообразена във сравнение със други места. Предимно потеклата са българи, турци, роми. Коя идентичност с кого по-омесена генетично отвъд самоопределението.

26.   В нашият квартал има българин, който живее с афроамериканка, даже имат и дете. Аз много пъти съм я виждала да го разхожда, виждала съм я и с мъжа ѝ.
Това лято бях на гости във Виена при най- добрата ми приятелка за една седмица и видях поне двама руси и синеоки мъже (вероятно австрийци) с негърки. Има такива мъже, но те се срещат по- рядко.

Black Sabbath

27.   Баща ми е с чернокожа <3 Уникална и по външност и като човек, много я обичам, страхотна жена е

28.   24. В голяма грешка си, като изключим японките. Другото е...мале. Само виж китайките - туристки по Витошка на какво приличат...отпадъчен материал...плюс нахални и прости.

29.   Негри, негърки... Гледам много я дъвчете тази тема. И да ви се похваля, никога не бих се хванала с негър. Само мисълта за това ме отвращава. Харесвам единствено бели и красиви мъже.

30.   Защото е неправилно от расова гледна точка. Дори и да харесам някоя негърка не би ми и минало през ума да бъда с такава и да създавам мелези с нея и да замърсявам генетичното си наследство. Иначе негърките са готови на всичко за да бъдат с бял европеец, за тях това е мечта и фетиш. Те осъзнават, че европееца стои много над тях и искат да са с него и да имат деца от него. Вече се каза, че много от жените нямат чувство за национална и расова идентичност, същото важи и за негърките. Изобщо мъжете сме много по-осъзнати за важни неща, които засягат всички ни, като народ, нация, наследство и поддържаме тези неща а жените масово не са, те нямат този панорамен, широкообхватен поглед върху нещата и гледат само себе си. Това е една от причините в цялата история на човечеството с изключение на последните 100 години живота им да се урежда от обществото и родителите им, просто ако бъде оставено на тях както е сега резултатите са плачевни. Това общо взето са причините защо белите мъже избягват връзки с цветнокожи, въпреки неолибералната пропаганда в медиите за смесени връзки.

31.   Негърките са определено грозни - малки глави, широки сплескани носове, големи джуки и гъзове и миришат много неприятно. За разлика от българските мъже, българките са тъпи, без всякаква естетика и чувство за красота и за това могат да общуват само с негри и араби, защото са на една и съща умственна вълна и това че приличат на Урко и децата им ще наподобават маймуни, не ги притеснява. В цяла Европа ги знаят българките с това и нормалните хора ги отбягват.
Българските мъже никога не се хващат с негърки и други подобни, това е очевиден факт.

32.   Абе има едни негърки, които не са черни като катрани, ами нещо подобно между нормална бразилка и съвсем леко по-тъмно, които са адски секси поне за мен, като пример мога да дам тази песен "Brick & Lace - Never Never "

33.   30, с какво европееца седи над чернокожите? С бялата си кожа? Дай да не ставаме смешни. Ако българина мисли за опазване на народ, ген - ще има масово млади семейства с деца. Нещо, което в България е факт само за богатите, средна класа няма тук.

34.   Всички знаете само, че смърдяли, били малоумни и пр. Никой обаче не споменава хора като Мартин Лутър Кинг, Морган Фрийман, Обама и мога до утре да изброявам уникални чернокожи, още толкова и бели тъпанари мога да се сетя. Българите в чужбина ги отбягват, именно щото повечето са такива плиткоумни, повърхностни расисти и ксенофоби като вас. Излезте малко от родното ви село и се разходете по света, ще видите мнооого interracial двойки. И мъже с черни жени, и мъже с черни жени, мулатки, азиатки и т. н. Понякога ме е срам да казвам, че съм българка, щото ме свързват с такива като вас :D ужас направо

36.   Гледай в ютюб такава сватба. Той българин, тя красива негърка. Дано не живеят в България, че няма да им е лесно с това гесногръдие и манталитет и вечно гледане в живота на другите.

37.   Много от коментиращите пишат - афроамериканки. За живеещите в Европа африканки ( негърки) е по добре да пишете афроевропейки. Правите ли разлика или се правите на толерантни.
Stealth.

39.   Расистите коментиращите тук ме погнусиха за цял живот.
Честно казано малко ви съжалявам. Бихте ли могли да попътувате, погледате, почетете? Разбира се, че бихте. Но желание липсва да се образовате и такива искате да си стоите. Уви, България е пълна с необразовани и жалки хора. Не знам защо.

Относно темата - расата и по-конкретно цвета на кожата няма никакво значение нито за качествата, нито за интелекта, нито за хигиената или привлекателността на хората. Има прекрасни хора от всяка раса. Другото е въпрос на вкус. Например мъже, които се привличат от блондинки с по-тънка физика, биха харесвали повече западноевропейки и славянки, защото повечето са с такива черти. Мъже, които харесват жени с извивки, лъскава кожа, къдрави коси и стегнати дупета и тн биха се впечатлили от черни жени, защото голяма част са такива по природа. Но дори и мъже, на които са им тип едните, биха могли да харесат някоя от другите. Няма универсален отговор или рецепта кой кого и защо харесва.

Относно афроамериканците - като човек, живял в Щатите доста време, се запознах с много такива, изградих прекрасни отношения и имах възможността да науча много за културата им. Да не споменавам, че от афроамериканците там видях повече помощ и добрини, отколкото от който и да е българин в чужбина (повечето българи живееха като скотове там).
Ще се изненадате да научите, че черните са доста подобни на нас. Проблемите в общността им и причините за тях могат да се проследят до робството, нещо което на българите не е никак чуждо тъй като ние също живеем с последствията от това. И да, расизъм има, но директно идва само и единствено от най-жалките бели американци, така наречения уайт траш. Въпреки всичко, повечето афроамериканци с които се запознах са образовани, със семейства, хубава работа, огромни къщи и живеят стандард много над българския. Нищо общо с генгста филмите.
Проблемната общност живеят в гетата, където има и бели също - общо взето, този проблем по-скоро може да се свърже повече с бедност, отколкото с раса (пак нещо, които е до болка познато на българите). Ама дори и "проблемната общност" не е както си мислите - в повечето случаи става въпрос за самотни майки, работещи по 2-3 работи, за да издържат децата си. А ако тати е в затвора, в повечето случаи е защото се е сбил или защото са го хванали с трева (в Щатите и за толкова лежиш, особено ако си черен - както казах, расизъм още има).
Но някак си даже това, което те наричат "гето", не е нищо по-лошо, опасно или мизерно от крайните квартали по родните градове, особено София (и то уж добрите крайни квартали, определено НЕ цигарските махали, там такова нещо няма).
Много мога да разкажа още, обаче не ми се занимава. Ако някой иска да си отвори очите и да не бъде идиот - да чете и да пътува. Останалите - дано живота не ме среща с вас.

41.   Вярно е, че е много по-често бяла жена с черен мъж отколкото обратното.

Черните имат повече тестостерон от белите. Говорим за средно ниво, не обобщавам за всеки и всяка.

Ако си мъж, това те прави по търсен сред жените. По-басов глас, повече мускули, по-големи гениталии, повече сексуална мощ и т.н.

Ако си жена обаче, това те прави по-малко атрактивна за мъжете. Повече мускули отколкото женски извивки, не толкова нежни черти на лицето и т.н.

Затова черните мъже и белите жени средно са по-търсени.

В колониалните времена е известно, че негърките специално са търсели някакви растителни мазила, които да стесняват влагалището, преди да имат полов контакт с белите господари, защото само така изпитвали удоволствие от секса.

Обратно белите робовладелски съпруги са ползвали надарени черни роби за да изпитат оргазми, които белият господар не може да даде.

Ако се погледне и в порнографските филми, комбинация бяла/черен доминира даже вече над бял/бяла. Някои ще го отдадат на Световен заговор, но физически и чисто сексуално имат повече химия отколкото бял мъж с черна мадама. По-малко преструвки има от актрисите, когато са с надарен чернокож.

Разбира се, в една връзка има много други фактори освен физическото привличане, така че не може да се обобщава. Вътрешната красота на характера и личността често печели повече симпатии от противоположния пол. Така че всичко е относително.

43.   До 39
Право на всеки тук е да си каже мнението, и не виждам какво толкова си се засегнал/а. Една от малкото останали свободи на хората е да имат право на мнение, независимо дали се харесва на околните. Това, че в други държави политическата коректност е издигната в култ е удобно на управляващите - замита проблемите под килима, също като с думата негър. За Америка го разбирам - там общностите на цветнокожите са толкова големи, че междурасовите проблеми могат да доведат до сериозно напрежение в самото общество. Темата на автора беше защо българите не ходят с негърки. От една страна е вярно, че не сме свикнали да ги има около нас, от друга - нямате право да критикувате хората за вкуса им, само защото имат друго мнение. Аз лично съм съгласен с това, че жените по-лесно приемат цветнокож партньор, отколкото мъжете. Двуличното в цялата работа е, че нямат проблем ако е такъв, но само ако е чужденец. Не са много белите жени с партньор циганин в България, което опровергава всички дитирамби как гледали човека, а не цвета на кожата...

44.   В Европа расизъм има само срещу българи, румънци, албанци и други източноевропейци.

45.   Разбира се, че има такива българи, но негърките в България не са много, повечето са мулатки - те не са негърки, а само чернокожи, или цветнокожи, както им казват на запад. Аз имах забивка с една мулатка на морето и беше много яка, нищо общо с тестостеронените описания по-горе. Терминът негър не е обиден в България, гузното отношение го превръща в обиден. Моят брат е от баща негър и той не се срамува от това. По-правилният термин е чернокож или просто черен, както има темрин бял. Брат ми съответно е мулат или черен. Смятам, че в България предразсъдъците ще отпаднат, ако има по-голямо етническо разнообразие и хората се опознаят взаимно. Тук няма предразсъдъци, както в Щатите, където векове наред се е трупала омраза, както тук между българи и турци, българи и цигани. Но и вероятността България да се се превърне в многоетнична страна също не е голяма, защото е мононационална страна с език, който трудно се научава и повечето чужденци бързо напускат страната след като се заселят.

46.   Ако някой съди за вътрешния свят на даден човек по цвета на кожата му, то това е един много глупав индивид.

По-скоро темата е за интимните връзки между тъмнокожа и бял, а не за това дали бихте били приятели/познати/съседи/колеги с афроамериканец, азиатец или извънземно и какви са тези хора по характер, колко са успели, колко добри представители има тяхната раса и т. н. В този смисъл тук присъства факторът "привличане", защото без него, малко трудно става работата в любовен аспект. Та не знам защо доста от "пътуващите и челите" веднага нададоха вой кой бил расист, боклук и т. н., просто защото не харесва определен тип хора. Ми и мен не ме кефят ниски и плешиви мъже, ако ще да са най-белите и синеоките, точно колкото не харесвам и черния цвят на кожата. Други не си падат по кривокраки жени или каквото и да е там и т. н. Иде реч чисто за физическо привличане, сигурна съм, че и вие имате критерии и не се хващате с всеки срещнат. Или пък сте толкова широкоскроени, образовани и пътешествали, че който и да ви се предложи, сваляте гащи? :)

Правите се на много напредничави, но сте просто лицемерни, защото за вас е ок да не харесваш малки гърди, примерно, и това въпрос на вкус, но е смъртен грях да не харесваш визуално тъмнокожи, и затова си нискочел потурлия от най-забутаното село. Извадете си главите от за*ниците и спрете да виждате навсякъде расизъм и несправедливост, защото ставате супер смешни.

47.   Не искам да звуча неправилно, обаче в България, в София няма на практика никакви негърки. Туристите не се броят, защото те идват инцидентно и за ден-два, съответно това не е достатъчно, за да се получи нещо. Много рядко има разни чернокожи, но те са двойки, а не сама жена. Два-три бях забелязал една симпатична черна мацка в Южния парк, която спортуваше там. Искаше ми се да я заговоря, но тя или бягаше, или тренираше и не съумях да го направя. След това повече не съм я виждал.

48.   Аз съм 30 - Както вече казах и се потвърди от следващите коментари - жените нямат чувство за расова принадлежност, нация и обща история, те са едни егоистични, нарцистични опортюнистки, които се интересуват само от себе си. Виждаме ги колко струват. Тези, които са с промит от неолиберализма на сатанистите в щатите мозъци са още по-зле. Достатъчно е поклониците на дявола в Холивуд да им дадат една Кардашиан като идол и те са готови да защитават смесени връзки с всякакви питекантропи и орки. Продължават да пробутват тъпия си номер, че слугите на дявола и неолибералната им доктрина е "модерна" и съответно по-тяхната тъпа логика добра? Ами най-модерното в извращенията са джендърите, тях защитавате ли ги или само това което ви отърва? Смесването на расите е едно извращение драги мои и създава неестествени мелези, които нямат истинско наследство и принадлежност. Вие си мислите, че тези извращения са бъдещето нали? Няма да го бъде това. Дори евреите в Израел осъзнаха, че нещата отиват вече твърде надалече с тия извратени доктрини на неолиберализма и създават световна организация с традиционни ценности базирани върху Библията и расова и национална идентичност основани на традиционните нации, която да замени извратените Обединени Нации. Това ще се развие в бъдеще, но запомнете, че съм ви го казал още сега. Тези, които създават деца-мелези сега ще се озоват в небрано лозе в бъдеще, когато сегашната сатанинска неолиберална доктрина бъде демонтирана.

50.   Аз съм бил с две негърки. Едната от САЩ, другата от Белгия с родители от Камерун. Честно казано отношенията ни бяха кратки за по около месец, просто защото в единия случай едната си заминаваше за САЩ, а в другия аз от Белгия се прибирах към България. И двете бяха с образование. Общо взето жени като всички други. Тази от Белгия обаче ми правеше впечатление, че е малко мърлява и разхвърляна. И отново тази от Белгия имаше комплекси, че е черна, някак си се усещаше това. Тази от Америка пък си беше съвсем нормална съвременна жена. Общо взето бих казал, че са жени като жени, просто зависи от мястото, времето и ситуацията в които се намират.
А защо няма българи с негърки? Ами не ви ли прави впечатление, че изключително рядко може да видите изобщо българин с чужденка? На времето когато сме били в близки отношения с СССР и другите страни от източния блок доста рускини, украинки и т.н. са се изпоженили за българи, търсейки по-добър живот. Тогава и не малко унгарки, германки, полякини също са се захванали с българи. А в днешно време много рядко може да се срещне жена дори и от най-бедните части на Украйна с българин, просто защото и ние го закъсахме. Но и друго и то най-важното и то изобщо не е свързано с финансови възможности, а с качествата на един човек! Сякаш сме станали още по-прости, още по-злобни, още по-негативни и т.н. Ние имаме много тежки комплекси. Млади, умни, интелигентни и образовани българи страдат от някакъв комплекс, който аз не мога да си обясня, заради който не смеят дори да заговорят чужденка. Аз съм на 29 години. 2-3 пъти годишно пътувам в чужбина на командировки. Там се срещам с други българи. Ами всички до един са в някакви коч компании, които не смеят да заговорят чужденка. Търсят си българка. Биха предпочели българка, отишла там да проституира пред някое съвсем нормално момиче от каквато и да била друга народност. Запознавал съм се с безброй чужденки. В заведения, на улицата, покрай работата. Просто жени, каквито са в целия свят. Някои по-студени и дръпнати, други отворени и общителни, трети търсещи от теб някаква полза, четвърти срамежливи, пети консервативни, шести негативни и злобни...... Какъв е проблемът да се запознаеш с някое момиче, било то българка, французойка, англичанка, рускиня, бразилка, марсиянка и т.н.? Единственото, което се изисква от теб е да си ЧОВЕК - ДА СИ НОРМАЛЕН и усмихнат. Изкъпи се, усмихни се и приеми хората такива каквито са и милиони врати ще се отворят пред теб. Когато имаме комплекси и негативни мисли до никъде няма да го докараме. Това, което написах за български мъже се отнася с абсолютно право и за българските жени. Те са абсолютно същите. Абсолютно същите качества могат да се видят и при тях - вечно недоволни и мрънкащи, считащи себе си за голямата работа, но подобно на българския мъж в тях е скрит някакъв комплекс за малоценност и ниско самочувствие. Но нека не генерализираме. Хората по света общо взето са еднакви. Просто при нас по настоящем се е вселил някакъв много крив мироглед.

51.   Ще спрете ли с тия "афро-американци", "афро-африканци" и подобни полит-коректни простотии? !? Не се казва "афро-американец", а се казва НЕГЪР! Да, точно негър си е правилната дума, и не, не е обидна дума, защото превода "negro" на латински означава "черен". Вие какво обидно виждате в "черен", че не мога да разбера? ! Все едно да си грозен и да се обиждаш когато ти кажат "грозен", или да си дебел, и да се обиждаш когато ти кажат "дебел". Еми обиждай си се колкото си щеш, това си е самата истина, а в истината няма нищо обидно. Във всяка втора песен рапърите се псуват и викат "nigga, nigga, nigga". Даже и във hood-овете им ако влезете ще видите, че те самите се псуват и си викат "nigga" постоянно помежду си, и не се обиждат. А пък ако бял човек им рече "негър" са готови да вдигнат дандания до небесата, обиждане на расова основа, расова дискриминация, тръгва се по съдилища, искат обезщетения за нанесена морална щета и оревават целия свят. Правят се на онеправдани жертви заради робството, и използват него като алиби и оправдание за всичките гадости, които извършват с бялата раса.

52.   Тия българки, които си падат по негри - да не ги среща човек.
Според мен не е до мъж и жена, а до начин на мислене.
Мисля, че никога не бих харсал някоя жена заради това че е еди-какъв си цвят, има други критерии. Например етиопките и етиопците са супер черни, но с много интелигентно излъчване. За разлика например от нигерийците. Хората се намират най-вече по интелектуалното равнище и начина на мислене. И все пак - с някоя етиопка бих се занимавал едва , ако наистина няма наоколо интелигентни бели или жълти жени.

53.   Така е Н 51. Примерно в Испания Черно е Негро. Например търсиш в магазина черен шоколад и си пише Negro chocolate. Има си и Негрита и подобни неща.
Не съм расист и тн. но и на мен ми става смешно когато някой каже "афро.. нещо си". Ами африканците от Африка, няма как да им кажеш Афроамериканци. Можеби правилната дума е чернокож, знам ли. Но ми е смешно как в България думата "Негър" е някаква лоша.

54.   Ами има, имах една приятелка негърка, гаджето ѝ беше българин. Споделяли са ми приятели ,че им е фантазия също. Мен лично не ме привличат чернокожи, макар че не съм расист.

55.   53, на африканците от Африка трябва да им казваме афроафриканци сигурно, деа знам.

56.   Но.44 В Европа има расизъм само срещу източноевропейците, защото медиите така са настроили местните хора. Такава е политиката на управниците им, които си измиват ръцете с източноевропейците и ги обвиняват за всичките си проблеми; - Вижте, ние сме финансови магьосници и държавите ни щяха да бъдат като райски градини ако не беше заради изт.евр. Те са причината заплатте ви да падат и заради тях има такива опашки навсякъде; в супермаркети, в болници, в метрото.... навсякъде... и те са виновниците за това, не ние!
Всички знаят че това са глупости и лъжи. Те са тези които след перестройката дойдоха в източна Европа, закупиха на безценица фабриките и разрушиха по голямата част от тях. По този начин унищожиха конкуренцията и привлякоха оставените без работа хора, като евтина работна ръка в държавите си. От това те се облагодетелстваха многократно.
Истинският им проблем са ромите, арабите и черните. Те са тези зад огромната част от престъпността. Те са с коренно различна религия и култура и нямат нито намерението, нито интелектуалния капацитет да се променят и интегрират. Управниците и медиите им го знаят това много добре, но нали трябва да изкарат някой виновен.

1-50 от 76