Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е да иска само анален секс?
Здравейте, на 24 години съм, имам приятел, който е по-голям от мен- на 37 год.
Приятелят ми обича аналната любов, тъй като често ме молеше за това, се съгласих, и през февруари го направихме за 1-ви път отзад.
В началото ме болеше, но с времето свикнах, влиза лесно и почти не ме боли.
Приятелят ми като видя, че свикнах и нямам против анална любов, когато и да му се прииска, започна всеки път, когато правим секс, а това е 3-4 пъти седмично, да ме люби анално.

На мен не ми доставя някакво голямо удоволствие, но тъй като свикнах и почти не изпитвам дискомфорт, му позволявам анален секс, когато пожелае и колкото му е нужно- понякога до 30-40 мин. на полов акт.
Предния месец, когато бях в цикъл, по разбираеми причини правихме няколко дни само анален секс, без вагинален и приятелят ми ми каза, че след като и аз нямам против аналния секс, ще правим само анална любов, понеже вагиналната любов не го привличала. Аз тогава нищо не казах, за да бъде доволен, но сега, след като вече един месец правим само анална любов, чувствам че не ми е пълноценен сексуалния живот и въпреки, че той много е доволен от аналната любов, аз не се чувствам задоволена.

Не знам как да му го кажа, понеже вече веднъж съм се съгласила, да правим само анална любов, веднъж му подхвърлих, но той отявърна, че не го привлича вагиналния секс и нека го оставим за по-нататък. Не знам как да подходя, за да не разсърди, но Моля Ви дайте ми съвет как да постъпя, и дали да говоря с него пак на тази тема, или да изчакам, той да пожелае сам отново да правим и вагинален секс!!

Коментари

1-50 от 56

1.   Нормално е, ако е резняк.

2.   Мога да кажа, че е нормално да се прави 1 анален секс на 3 нормални и при цикъл. Трябва да си поискаш и нормален секс, ама се приготви за сериозен разговор. Нищо не си писала за оралния.

3.   Ужасно е това...
какво правиш с този човек. Може и да е геи

4.   А може и да си по тясна там, или защото може да свършва и да е без презерватив

5.   Вероятно харесва този вид секс, защото там е по-тясно. Явно размера на члена му на пасва на размера на влагалището ти. Естествено, че сексът трябва да е приятен и желан от двамата, а не той съвсем егоистично да прави само това, което на него му харесва. Ако държи на теб трябва първо да се интересува от твоите желания и след това от своите. Иначе и в други неща той ще се проявява като егоист. Според мен постави направо въпроса и разбери какъв е проблема и може ли заедно да го решите.

6.   Е това проблем ли е? Казваш му не искам отзад и толкова. Нали си имаш друга дупка. Да ходи да се чука с мъже като му е толкова приятно. При тях няма много избор...

Мег*

7.   Аз мисля, че това е много странно. Чувала съм, че повечето мъже се кефят на аналния секс, но по-скоро като някакво изключение, като някаква пикантна добавка към сексуалния им живот, в който основното си е вагиналния секс. Много е странно това, че вагиналния секс "не го привлича", според мен това означава да не го привлича жената. Това не е въпрос на предпочитание, това е инстинкт, който е заложен във всеки хетеросексуален мъж.

Другата възможност е просто да не е хетеросексуален. Кажи му направо какво мислиш. Удоволствието от аналния секс за жената го има, но далеч не може да се сравнява с това от вагиналния. По този начин той те ощетява и явно не се притеснява много от това. Все едно ти да му кажеш " Мен не ме привилича сексът с пенис, а само с вибратор. "Едва ли ще се съгласи един месец да го правите само така. За това според мен говори направо с него, ако не вземе предвид думите ти, просто го зарежи. За мен този човек е егоист.

8.   Ако го правиш още година толкова често,да знаеш че ще дойде момента в който трябва да слагаш чеп отзад иначе лошо,а и мирише.

9.   Споко, докато стане фи-то110см. има още давай смело и безотговорно.

10.   Не знам какви са ви точно взаимоотношенията, но имам чувство, че 37 годишния ти приятел си прави каквото иска с теб. Говори с него и ако не се съобрази с желанията ти, значи не е за теб.

11.   Не, не, не, не мога да те разбера и отказвам да го направя. Как може, след като нещо не ти харесва и то в сексуален аспект и ти да премълчаваш и да се съгласяваш, само заради някъв пръч? Разбирам да го правите И анално понякога, след като толкова е настоявал, ама да ти каже, че ще го правите САМО анално и ти да кажеш добре.. Обясни му, че ако той свършва от чукане във всяка дупка, то при теб е доста по различно!
Божее, ако го чуя тва от приятеля ми ще полудея сигурно :)

12.   Определено приятеля ти не е добре с главата, няма да се учудя ако скоро му писне от аналния секс и започне да те кара да правиш и други неща. И ти както си мълчиш, че да му угодиш и да му се харесваш си представям докъде ще стигнеш... Започни да държиш на своето мнение и му казвай всичко директно. Като не му хареса да се маха!

13.   Нормално би било, ако на теб така ти харесва. Иначе за мене ненормалното в случая е, че той не се интересува от твоето удоволствие. За мене например удоволствието на приятелката ми е по- важно от моето, и при 90 процента от хората е така. А той е с теб за своя си кеф и нищо повече, разкарвай го.

Ale

14.   Приятелят ти не може да ти диктува, да ти заповядва и еднолично да определя нещата, които ще правите! Той задължително трябва да се съобразява с теб и с твоите желания, както и с това, дали ти харесва или не!. Любовта и секса са нещо, което се споделя от двама. Без взаимност, няма любов! Затова, ако продължава да не се съобразява с теб и твоите желания, го отрежи и да се маха! Бий му шута!

15.   Hе, не е нормално.

16.   От авторката:
Благодаря на всички за отзивите. Орален секс му правя, а той на мен много рядко, аз се чувствам доволна, че на него му е добре и се чувствам щастлива, когато той е доволен. Иначе ми харесва много и е внимателен в отношенията извън секса.

17.   И аз мисля като номер 15 - не е нормално според мен. Това отива към извращение..

18.   Абсолютен егоист е приятеля ти, поне в секса. Не го позволявай. Ясно е че искаш на него да му е хубаво, но помисли си, че ако те обича и мисли и за твоето удоволствие би се старал много повече и най-малкото няма да те заставя да правиш само това което желае той. Някои мъже които са по-възрастни мислят че е нормално да диктуват правилата, но секса е акт между двама души и се прави за удоволствие. Удоволсвие, което трябва да е споделено. Ако му пука едиствено за неговото удоволствие, то значи не те заслужава.
Сис

19.   Момиче, ще те питам дали приятеля ти ще е до теб и колко ще е внимателен , когато започнеш да се изпускаш в гащите. Явно си доста неука и глупава. Я се поинтересувай малко, какво става от непрекъснат анален секс. Нямам думи.... Добре че не сме всички като теб!
Ж 30+

20.   Авторката:
Аз лично по това което съм чувала от приятелки, не мисля че има някакви неприятности след време за жена, която прави често анален секс... Така, че не мисля че рискувам.. Ще се радвам, ако някой сподели каквото знае..

21.   19, много грубо се заяжда.
А на авторката мога само да кажа, че след години това нещо наистина се отразява и започваш да се изпускаш. Сестрата на мъжа ми, няколко пъти е идвала до вкъщи да се мие защото е направила работата в гащите. Според теб каква е причината? Няма да ти казвам, колко ми е жал за нея. Мъжът и е срашен извратеняк и изрод и само там я оправя. Сигурно това продължава от 6-7 години. Само не мога да разбера защо не се разведе с него и да се отърве от тоя ненормалник. Също съм чувала, че при хора които практикуват често анален секс, вероятноста за рак на правото черво се увеличава с 30%. Сама си прецени дали ще има последствия...
Дано да съм ти била полезна!

22.   приятелят ти е егоист в секса и според мен ти трябва да си отвориш устата и да си кажеш. Няма лошо да има анален и орален секс, но САМО също е скучно.
По принцип, ако правиш чат-пат анален секс, няма проблем, но само анален секс - да, може да има и проблеми от здравословен характер, да не говорим за чувството за незадоволеност, но ако не кажеш нещо, няма как да се промени нещо

23.   Авторке, би ли споделила какъв е размера на.... инструмента му. Била съм само с един човек с предпочитания към аналния секс пред вагиналния и неговия размер беше доооста мъничък, така че беше разбираемо.
Иначе, най-нормалното нещо на света е да си кажеш, ако нещо не ти допада. Научи се да си изразяваш и отстояваш мнението, в противен случай само ще си патиш. Сигурна съм, че и в другите сфери на живота постъпваш така, но както виждаш премълчаването не води до нищо добро.

24.   Да и аз съм мъж, също харесвам да го правя и в дупето но не оставям катеричката дасе расърди, че я пренебрегвам.
За мен този е някъкъв педал и за него има само една дупка.
Аконе те кефи само в дупето без да се притесняваш му кажи или му предлажи и ти варянт да направите тройка с някой който обича да обслужва и пусита(НЕ НАИСТИНА РАЗБИРАСЕ ДА НАПРАВИШ ТРОЙКА, А ПРОСТО МУ ВИЖ РЕАКЦИЯТА)
Не изключвам, че може и да се навие, но това пак говори че е педал.
Докато правита секс го пипни по ануса леко и ще ти стане ясно от какво се нуждае, чоже и да си станете приятелки.

25.   Първо приятелят ти е абсолютен егоист. Второ ти си много смотана, като не можеш да си извоюваш и секс който доставя удоволствие на теб. Повечето жени го правят за награда на любовника си! Това за изпускането при анален секс са градски легенди. Кучето скача според тоягата-но ти си знаеш...

26.   браво на 24, иначе - авторке, какво стана?

27.   "приятелят ми ми каза, .... ще правим само анална любов, понеже вагиналната любов не го привличала"
"веднъж му подхвърлих, но той отявърна, че не го привлича вагиналния секс"

24, е прав! Този наистина е някакъв педераст!
Разкарай го!

29.   По-точно казано, приятелят ти е "манаф".
манаф - Активен педераст или човек с неясна сексуалност, провеждащ анални сексуални актове.
манаф - Бисексуален тип, предпочитащ мъже.

30.   До всички дето определихте момчето като педераст- много сте зле, ама много!!!

31.   Значи всички мъже, които харесват анален са гейове, а това са може би 80- 90%.

32.   И толкова ли е специален та не можеш да му откажеш?

33.   Дай му дупенце и не се къхари тогава, и не се оплаквай.
Нека ти пръсне халката а ти си трай като е толкова спешъл.
Да не е с диамантен кур случйно.
Аз също с моята прятелка правиме анален секс, но не пренебрегваме и влагиналния.
Утре може да иска да те чука в ушите после в носа и сещай се още къде, а пичето ще ти умре на мъка

34.   Един нормален мъж се вълнува най-много от пичето на жената и най-много го привлича вагиналния секс. Интереса към дупето евентуално, е само като допълнение, но не и основно нещо.
При твоят приятел, явно нещата не са така, щом вагиналният секс не го привлича. Това ясно говори, че е някакъв извратеняк. За него, както каза 24, съществува само една дупка и той се интересува само от нея. Помисли си тогава какъв е! Във всеки случай, не е нормален мъж.
Той дори и орална любов не иска да ти прави.
"Орален секс му правя, а той на мен много рядко"

35.   Мисля, че № 29 е много прав.... имала съм такъв случай, той изобщо е не пожела да го направим както трябва.... тоест ние никак не го и направихме... аз искам а той не.... любовна игра-орално беше супер, но дотам повече така и нищо не напарвихме... това е нещо сбъркано

36.   E, не прекалявайте!!! И аз да намеря някоя мадама без достойнство, ще я чукам само в дупето.. Определено мъжкото удоволствие е много по-голямо! Пък съм бил и с жени, които стигат до оргазъм при анален секс. Но съм човек, който мисли преди всичко за дамата и го правя само по нейно желание!

37.   Авторката иска да знае има ли последствия след непрекъснат анален секс.
Някъде на горе четох за "градски легенди"... Аз съм медецинска сестра, за съжалени не можах да си намеря работа в БГ след като завърших, но пък намерих позната в една графияи в Гърция и започнах работа, като апоклистики (болногледачка). Ходя периодично, особенно в момента. Гърците са много известни с аналния секс. Ако знаете какви "дупки "съм виждала, на жени не можете да си представите. Аз не казвам, че е нещо лошо, въпреки, че не го правя, точно поради причината, която ви изтъквам. Не мисля, че е нормално да се злоупотребява с този секс.

38.   37 Нормално е да има някъкви последици разбирасе, но ако се прекалява много може и да отимаш някоя гръцка дупка. Всичко в умеререни количества не е вредно.
Аз правя и анален сек с моята приятелка от няколко месеца, но и ползувам и дупката прдназначена за размножаване, Т. Е не пренбрегвам и катеричката, а пък и не съм чак толкова надарен, че да разшира дапето и.
като на гъркиня.

39.   Авторката:
Сега вече съвсем се обърках... вредно ли е да го правя често там, не е ли...
За удоволствието- той ми казва че с времето ще започне да ми харесва не по-малко от вагиналния секс, просто трябва да придобия малко опит..

40.   Продължаваи да си мълчиш и да му даваш и с времето най-вероятно ще разбереш!

41.   Аналният секс може да бъде опасен!

От днес стартираме нова рубрика „Секс“, в която ще ви представим някои от много важните неща за гей секса, които не са споменати съзнателно или несъзнателно от онлайн изданията. Предупреждаваме, че целта ни не е да ви уплашим и да ви накараме да не правите секс, а просто да бъдете внимателни и да сте информирани за рисковете.
Аналният секс, колкото и приятен и лесен за правене да е, или да изглежда, всъщност не е безопасен и рисковете от редовното му практикуване са много. Какво трябва да знаете, ако решите да го практикувате:
-Анусът е орган, чието отваряне и затваряне се конролира от външен и вътрешен сфинктер. Тъй като сфинктерът е мускул, той като всеки друг мускул се поддава на промени-стягане, уголемяване, отпускане и т.н.

Продължителното практикуване на анален секс отпуска аналната мускулатура. Променя се и кръвоснабдяването й. Затова хората, които редовно правят анален секс задължително трябва поне по 10 минути на ден да стягат и отпускат ануса си, за да бъде той тонизиран и да не се увреди трайно. Имайте предвид, че отпускането подлежи на хирургична корекция, която е много по-сложна, отколкото 10 минутни упражнения на ден.

-Вече има твърдения, че аналният секс предизвиква рак на дебелото черво, най-вече в областта на ректума. Според американско проучване, през последните 30 години случаите на рак на дебелото черво при мъжете в САЩ са нарастнали със 160%! Важно е да се знае, че предполагаем виновник за тази статистика е човешкият папилома вирус, същият който предизвиква рак на шийката на матката при жените.

-Бактериалните инфекции и СПИН се предават много по-лесно при анален секс.

-Намаленият тонус на аналната мусуклатура води до т.н. анално зеене, при което анусът придобива форма, подобна на дамски срамни устни. Възможен е също и пролапс на дебелото черво, което на прост език ще рече провисване.

-Аналният секс може да доведе до невъзможност за контрол при дефекация-спонтанни изхождания!

-Аналният секс може да доведе до хемориди, анални фисури/болезнени незаздравяващи сцепвания/, а понякога до пробив в стената на дебелото черво, което е животозастрашаващо състояние, изискващо бърза медицинска намеса.

Как да избегнете всичко това?
Спазвайте някои правила:
-Винаги използвайте презерватив. Ако нямате под ръка, а ви се прави анален секс, спомнете си за бактериите, СПИН и човешкия папилома вирус.

-Аналният секс задължително се прави с лубриканти. Използвайте такива на силиконова основа и никога кремове и други мазни продукти, които повреждат латекса, в това число и презервативите. Не правете анален секс без лубриканти!

-Правете упражнения. От доста време съществува метод, чрез който ще запазите добрия тонус на мускулите в таза-практикуването на упражненията наречени метод Кегел (Kegel). Това е система от упражнения подпомагащи свиването и мускулния тонус на мускулите на вагината, уретрата и ануса. Упражненията са лесни и не изискват специални техники и умения. Необходимо е да се научите да свивате и отпускате тези мускули.

Самото упражнение представлява следното:
* Стегнете мускулите
* Пребройте до 5
* Отпуснете мускулите
* Повторете упражнението 10 пъти

Правете Кегел по няколко пъти на ден. Когато мускулите заякнат, можете да увеличите дължината и честотата на упражненията – до 8-10 пъти на ден. Важно е да не забравяте да ги правите – можете да се улесните, ако ги асоциирате с някоя друга регулярна дейност.

42.   Авторке, 39 ти е казал съвсем точно, че всичко с мярка не вреди.
Сега, каква е мярката, трябва да си прецениш сама.

Фей

43.   Мила авторке, ако това не е поредната измислена история, защото наистина не вярвам да съществува чак толкова наивно момиче и то на твоята възраст, искам само да ти кажа, че НЕ, НЕ Е НОРМАЛНО това, което става. Не се ли усещаш, че "приятелят" ти те използва и си прави с теб каквото иска. Секса е удоволствие за двама. Прави се за да е хубаво и приятно и на двамата партньора. Било ти хубаво, че на него му е хубаво???!! Това са пълни глупости.
Да, неговата възбуда, това, че се кефи може да допринесе за твоята, но не може да те задоволи. Няма нищо нередно в аналния секс. И аз го практикувам, но като нещо допълнително и от време на време. Ако не се научиш да си твърда, повярвай ми цял живот ще те използват. Сигурна съм, че тоя мъж и извън леглото не проявява особено уважение към теб.

45.   №43 е права... ама така описаният мъж надали и с друга би бил по-различен... той си е явно такъв... толкова си може

46.   От авторката:
Благодаря ви на всички.
Говорих с него-Обясни ми че не е гей, просто потзад му харесвало повече, з-то било по-тясно и имал контрол над жената.... Може да сте прави, че не съум достатъчно твърда, но нали една връзка е изкуство на компромиси....

47.   (Към авторката)
"Може да сте прави, че не съм достатъчно твърда, но нали една връзка е изкуство на компромиси.... "
По всичко личи, че на теб е започнало да ти харесва в дупето и че нямаш нищо против това! Личи си, че си склонна на компромисите от твоя страна! Тогава какъв ти е проблема? Карай си така, щом го смяташ за нормално! Никой не ти пречи! Ние каквото и да ти кажем, си остава без значение! Нали знаеш, всеки сам си решава какво да прави с тялото си. Ти не проявяваш твърдост, защото не искаш! Ако искаше да проявиш твърдост, щеше да го направиш! Но щом такова ти е решението, твоя си работа! Ти си знаеш най-добре!
Само ще ти кажа, че дупето деца не ражда! Децата се раждат от друго място!
Освен това предназначението на дупето е за други цели, а не за секс!
За секс природата ти е дала друг орган!!!
Но няма значение, всеки сам си решава!!! Явно, ти си взела своето решение!

48.   47. Предназначението и на устата не е за пишки нали? Или бъркам ? Поне не знам някой да не практикува френска!

50.   Здравейте, благодаря Ви.
Говорихме пак и мисля че има развитие-съгласи се да го правим и отпред

53.   Закарай го на сексолог.

54.   То една връзка е изкуство на компромиси, но не може компромисите да са само от едната страна, или поне не може това да продължава дълго време! Трябва да немаерите точния баланс, иначе връзката се разпада.... или единия става (образно казано) роб на другия.
Друго нещо - човек, който държи само на своето удоволствие и комфорт, НЕ Е ЧИТАВ ЧОВЕК - запомни го от мен. Въобще, бягай далеч от индивиди, които гледат само да изкярат от тебе, било сексуално, финансово или по някакъв друг начин - ще си чукаш след време главата и ще се питаш къде ти е бил акълът! И повярвай ми - ни най-малко благодарности и почести няма да отнесеш за жертвите, които си направила и усилията, които си положила. Нама дори да бъде видяно, забелязано, камо ли оценено.
Най-хубаво е човек да дава от себе си, но да дава не на такива, които се стискат пред него.

55.   Не знам защо си губиш времето с човек, който не иска да даде толкова, колкото даваш ти. Помни ми думата той не те обича. Една жена трябва да е ценена в и извън леглото, да се отнасят с нея с уважение, нежност, любов. В секса няма граници, ако удоволствието е взаимно и е плод на взаимна любов. В твоя случай правиш единствено компромиси, а той не. За какво? Да продължава да те чука само в гъза, да ти е гадно, да си унижена, незадоволена и нещастна ли? Той няма да се промени. Може би временно и малко да, но никога колкото ти ще искаш. Напусни го!

1-50 от 56