Споделена история от Секс и интимност

Синът ми е , нямам думи
Здравейте, няма с кого да споделя и реших да публикувам в форума. Историята е следната, синът ми на 19 от скоро започна, да води своя така наречен полов живот. Хубаво няма лошо, но защо с мъж и то с ром без думи съм направо потресен, дайте съвет как да го вразомя, докато е рано и още във на тая шашава му връзка, благодаря ви.

Коментари

1.   Той е вече голям и има право на избор. Какво като е ром, ако беше английски аристократ щеше да си по-доволен, нали? Стига с тези расови предразсъдъци и старомодни отживелици, сега света е шарен и мултикултурен, нека си изживее пълноценно първата истинска любов. Факта, че си му родител не означава, че трябва да съсипваш връзката му. На него и без това му е трудно от неприемането на презряното овчество, а ти вместо да го подкрепиш и да му дадеш кураш и бащина закрила си тръгнал срещу него. ВразОми се ти докато е още рано.

2.   Води полов живот с мъж, защото е гей. Приеми го и толкова. Няма как да го "вразумиш", гейовете не харесват жени, колкото и конски да му четеш. Представи си теб някой да те кара да харесваш нещо, което не ти е кеф. Ами не става. Важното е въпросният ром да не е някакъв наркоман или крадец. А с кой и как се чука сина ти, ами негова работа си е. Никому не правят лошо.

3.   Докато го вразОмиш,задната му тръба ще е като на Тиквата газопровода!

4.   Абе това е фалшива тема

5.   говори с него, да внимава че ромите са опасни понякога

6.   щом синът ти е станал гей, значи си се провалил като баща, ако изобщо си бил де ...

7.   щом синът ти е станал гей, значи си се провалил като баща, ако изобщо си бил де ...

8.   Снимай ги и качи в порнхъба!

9.   Намери му красиво момиче, което да го хареса и ако той не и обърне внимание има шанс да е гей. Повечето момчета и момичета в днешно време са бисексуални.

10.   Автора-до 4 де да беше фълшиво всичко това. В крайна сметка да не се представих като баща, имах известни трудности да гледам как сина ми расте без майка до себе си, и сега ще гледам как създава връзка с въпросното момче от друга религия и раса.

11.   Ами да очевидно е че сина ти се е преродил в гей, но нямаш друг избор освен да стоиш от страни премирен от случващото се и да го подкрепяш, а с майка му какво е станало ако не е тайна

12.   Ами приеми че синъ ти е обърнал резбата, и го кефи да го пори черен и нехигиеничен хуй , ужас

13.   Явно на синчето ти му харесва да му порят хълката, вместо той да топва салама на някоя хубавица, той дава да му топват салама на него

14.   Не си го бил достатъчно, само разглезените се изпедерастяват.

15.   Номер 1, не знаех че ромите са от друга раса.. жалко е че има хора, които не смятат за проблем ементуалните глупости на това момче. Казвам евентуални понеже звучи като измислена история. Смятам че възмущението би било по-голямо ако детето ти се окаже болно, при това толкова тежко анти-ревулюционно състояние, разбирай деградация. Преди време се е лекувало, но вече много хора са излъгани, че е нормално. Ще помоля модераторите да не показват за пореден път колко подкрепящи двойните стандарти могат да бъдат.

16.   99% измислена история, никоя майка няма да го каже така като че ли й е загоряла манджата.

Джен

17.   До 7

Ебаси гадния, майна!

18.   Колко самотно човече трябва да си, за да стоиш по сайтове и да пишеш перверзни истории за малко внимание? Съжалявам, че животът ти е толкова жалък, но ме отвращават човечета като теб.

19.   "Той е вече голям и има право на избор. Какво като е ром, ако беше английски аристократ щеше да си по-доволен, нали?"

Някой налседствен лорд с 20-30 милиона лири, британски.... Да, орпеделено е за предпочитане :)

20.   Хомофобия в 21 век? Малее

21.   А на колко е въпросния г-н ром , щом сина ти се е хванал с него явно е заможен

22.   Ти си ром, аутист тъп.

23.   Моите съболезнования госпожо! Синът ви е от най-гадните педерести, че се лигави с мангал, с гнусен мангал. Изгонете го от къщи, а преди това баща му да му хвърли един хубав бой! Синът ви е просто за разстрел! Позор на семейството и рода ви! Позор, гнусен позор!

24.   Спрете се с тези провокации за роми и обратни!

25.   Още един скучаещ малоумник, който не знае за хаша.

Номер 10 и 11
bc456fb795

27.   Стига вече измислици!

28.   Коментар номер 23 пълна провокация - Не е важно дали човеке гей важното е да остане човек -

От един млад мъж - гей на 26

31.   Ако наистина държите на момчето си, няма да Ви интересува дали е щастлив с жена или с мъж, дали е с ром, афроамериканец, албинос и така-нататък. Извинявам се, но изказването Ви, на Вас, авторе и на няколкото коментирали е расистко и хомофобско. Живеем в 21 век и всеки има правото да обича, когото чувства, че обича. Синът Ви не е луд, шантав, изкривен, ненормален... Синът Ви е хомосексуалист, сиреч, харесва мъже и в това няма нищо лошо, в крайна сметка, това е неговият сексуален живот, а не Вашият.На 19 вече не си малък, нито от гледна точка на начин на мислене, нито от глефна точка на сексуалност. Та на тази възраст, вече, имаме правото да гласуваме и сме отговорни пред закона, имаме право да си купуваме цигари, да ходим еди-къде-си, нима нямаме право да обичаме, когото обичаме? С цялото ми уважение, научете се и се опитайте да приемате децата си такива, каквито са, преди да сте ги изгубили.

-Хетеро мацка на 19

32.   Жал ми е, че има хора, които мислят като вас. Затова до никъде не сме стигнали като народ. Нали, хетеро българинът млати жена си, докато не захърка върху тъпата си шопска салата, ама ние сме си чудни, понеже не сме роми. Шменти капели, бе хора ограничени! Коне с капаци! Осъзнавате ли, че има по-големи проблеми от това мъж да харесва мъж, жена-жена, ром да харесва българин и обратно. Всички сме хора, натъжава ме, че сте забравили какво е това. Докъде ще ни докарате и какво бъдеще ни осигурявате вие? Всеки различен е отхвърлен, а масата се приема за нещо "нормално". Още нещо-не знам как са нещата в еднополовите връзки, но в съвършените хетеросексуални такива има толкова случаи на домашно насилие - мъж бие жена си/жена бие мъжа си, че май бих предпочела (ако имахме шанса да избираме това) да бъда с жена, с която бих имала здравословна връзка.
Благодаря ви, българи, че ме разочаровахте отново!

Хетеро мацката отпреди малко

33.   И се научете да пишете, поне!

36.   Ох боже какво му става на автора? Не може ли да приеме че сина е гей,??? Айде то няма лошо. Вуйчо ми също е гей и какво- да не би да е паднала бомба? Стегнете се бе хора, не мже да се ужасявате заради детето си само защото е гей. Света откачи.

37.   Хора и моя баща е хомофоб. Но на мен не ми пука, защото и аз си пиша понякога с един гей, практично е. На 27 години съм и какво като си пиша с гейове, нима това е нещо ненормално? Напротив нормално си е. А и от 9 години комуникирам с един гей който е на 30 години но няма майка вече. Хора замислете се, сина на автора е на 19 - пълнолетен е и той решава какво да прави с живота си. Щом е решил да води полов живот с мъж какво от това. Приемете че сина ви е гей и толкоз.

38.   Мда, "традиционните ценности" се проявяват в пълната си прелест - голям ужас, синът ти е гей. Виж, като цяло вече ти го казаха, но нека и аз (хетеро мъж на 37) да те подсетя за нещо - няма проблем синът ти да е гей. Проблем ще е, ако е педе*аст. Разликата е, че първото е сексуална ориентация, а второто е манталитет. Първото значи, че човекът спи с други мъже, а второто - че пре*бава другите, за да му е добре на него.

Затова, погрижи се той да се изгради като свестен и точен човек, а въпроса с кого спи остави на него самия.

39.   Измишльотини на квадрат!

40.   Подкрепям последното мнение. Педераст да си е гадна работа, но не мисля че се изкоренява.
Казвам го от личен опит, защото съм роден така. Не е било защото е модерно или някой да ме е насилвал като малък. Нямам никакво сексуално влечение към жени, въпреки че съм мъжки на вид.
Най-трудно ти не е че си гей, а това че рано или късно трябва да кажеш на близките си. Това беше и най за мен да кажа на родителите си. И те трудно го приеха отне им две години преди да свикнат и то без да им натрапвам вече откритата си сексуалност и различност. Вече всичко е наред. Аз също имам влечение към мургави момчета. Не знам защо, всъщност знам де. Просто секса с тях е много по-различен, страстен и изпълнен с адреналин.

41.   По-добре с ром, отколкото с водка.

43.   Колкото и да е потресаващо това, че сина ти е хомосексуален, то е факт, който не можеш да промениш. Баща ми се опита да бъде широко скроен, но не му се получи, не пожс да приеме това, че съм... различен и с времето се отдсличихме един от друг.

44.   До N10 друга религия и раса. От такива като тебе страда цяла България. Ром това също е българин роден в България. Той също милее за българският отбор по футбол, празнува български празници. В Америка всеки е американец. И чернокожият дошъл от Африка и китаеца и пуерториканецът. А в България е срамно. Ето защо сме на този хал. Едно време във фашистка Германия превъзнасяха чистата арииска нация сега и автора такива ги плещи. Авторе провалил си се като баща, а ако любовникът на синът ти беше да речем френски негър, по добре ли щеше да ти е?

46.   Ако е толкова неграмотен като татко си имам много съмнения относно достоверност, етнос, ориентация и позиция в обществото. Поредна манипулация да ни вкара в противоборство, разделение и отчуждение. За това отчуждение никой не говори но това е най- големия бич за българина- ставаме вълци единаци. Мними, арогантни, недружелюбни, езоити докато не ни "шибне" съдбата та да се освестим, че не сме сами и сме създадени от любовта и обичта на други двама от общността.

47.   Прав е чоекът. Много от ромите са носители на хепатт, B, C и дори HIV. Ако беше гей от културно семейство, можеше са го накара да се изследват. Аналният секс е най-рисков за болести предавани по полов път.