Споделена история от Секс и интимност

Невероятен секс
Често в темите тук пише "сексът беше невероятен" и толкова.
Какво разбирате под това? Можете ли да опишете как точно протича един невероятен полов акт? Кое точно е невероятното?
Благодаря предварително. Предстои ми полов живот и малко се притеснявам.

Коментари

1.   Няма общо определение. Сексът е невероятен, когато двама човека си пасват в леглото. Примерно, ако ти не харесваш садо-мазото, а човекът, с когото ще го правиш харесва, разбира се че секса с него за теб няма да е невероятен, обаче пък може за някои други жени с такъв фетиш да е невероятен.
За мен един секс е невероятен, когато е повече от секс - именно любов. Не е само ръчкане и егоизъм, а взаимство. Целувки, милувки, гушкане, нежност, когато имаш усещането, че се сливате един в друг.

2.   Ако искаш да разбереш какво е невероятен секс не отваряй тука безсмислени теми, ами си намери невероятен човек с който да правиш секс.

3.   Сексът е невероятен, когато двамата партньори се раздават без остатък!
А ако единият е дърво, в повечето случаи жената, то нищо не се получава!

4.   №3 жената е дърво, когато мъжа не може да я предразположи. В повечето случаи защото не му пука дали на нея ѝ е добре, а бърза да топне чушката и да бяга. В тоя контекст, за мъжа е на практика невъзможно да бъде конкретно като дърво, но може да бъде еквивалентно нескопосан. Който си гледа само собствения кеф, получава съответното качество отсреща.
Мъж съм между другото.

5.   Когато имате общи вкусове я леглото. Когато има така наречената ,, химия,, между телата.

6.   Когато двамата искат да доставят удоволствие на другия, усещат всяко подсещане и насочване. Бързането и нетърпението пречат на удоволствието. Пръстите и езика намират правилните точки на въздействие и натрупване на удоволствие.

7.   Авторката:

Молбата ми е темата да не се обръща в битка жени vs мъже (визирам номер 3 и 4). Все пак празници са, а и по принцип.

Благодаря на всички до тк за изказаното мнение.

9.   №4, тия неща дето ги пишеш, се отнасят и за двамата. Прав е 3, че ако има дървета в секса, повечето пъти са жените. Предразполагането е съвместно, но е и работа на всеки-насила хубост не става. Ако си се съгласил на нещо-вършИ го като хората, а не да стоиш като дъска. Все едно в компания на чашка постоянно да убеждаваш някого, че питието е добро-като не му се пие да каже и да държи на думата си, стоейки у дома.

10.   От №4: Дървета има и от двете страни, така е. Но факт е, че манталитета на повечето мъже щом са го вкарали значи са голямата работа и тяхната отговорност е дотам. Както споменах - има причина да изглежда че жените са дървета по-често. Това не прави мъжете по-добри. Да се набеждава единия пол като генерално по-зле в секса е абсурдно.
Трябва усет за тези неща, всеки който гледа само себе си, ще случва много по-често на дървета от този който обръща внимание на партньора, независимо от половете. Когато човека отсреща е неопитен, е най-лесно да си кажеш "егати дървото" и дотам. После същите се оплакват че им изневерявали половинките. Някои хора искат различен подход, и тези които го не се отказват от раз имат по-голям шанс да получат добър резултат. Това е което имах предвид по-рано.

11.   До н 4

Идеално го написа в 4я си коментар, много точно казано!
Жена съм и чистосърдечно заявявам, че бях гола вода в секса докато не срещнах мъжа, който ме изстреля на седмото небе и ме дари с първия ми оргазъм...Получи се точно, защото беше наистина първия, на когото му пукаше за мен...и му дадох всичко, абсолютно всичко!

Поздравления от мен, бъди щастлив!
Коментарът ти много ме изкефи, шапки долу!

12.   11, интересно е какво значи "гола вода в секса" и по какъв начин мъжа те е изстрелял на седмото небе?

13.   За мен като мъж невероятен секс може да значи много неща. Най-хуабвия секс е с жена, която обичам. Сега имам такава жена. Иначе невероятен е сексът с много красива жена, която ме възбужда много. Дългите крака, красивото лице, стегнато дупе, хубава коса, мократа вагина, грим, червило, маникюр, всичко това ме побърква и с такива жени почти винаги ми е било много яко. Невроятен секс е, когато жената се раздава, когато не стои като дърво, но стене и си умира да и го набивам. Невероятен секс за мене е когато здраво я доминирам, но в същото време съм нежен, а тя пищи и крещи: "давай", чукай ме". Разбира се, има някои по-скромни жени в леглото, но с повече ласки, целувки и любовна игра и те се отпускат. Алкохолът също спомага много за хубавия секс. Ако жената е изгубила задръжки следствие на алкохол става много яко.