Споделена история от Секс и интимност

Възможен ли е брак без секс ?
Здравейте! За трети път пиша тук и е горе долу за един и същи проблем, който може да се каже, че е проблем в развитие... Ще се опитам да бъда максимално кратък. С жена ми сме заедно от 5 години ( общо гаджета и женени) и имаме дете на почти 3 годинки. Предния път бях писал, че всичко между нас в отношенията ни и в битов аспект върви добре, освен че правим секс изключително рядко. 2019 година сме правили секс 4 пъти, с най-дълго прекъсване от по 7 месеца. Не веднъж съм повдигал темата и винаги се стига до някакво заключение колко сме уморени, нямаме време, НО трябва да започнем да го правим по-често... и така до след няколко месеца. Сега тук някои от вас ще си помислят "Жената все пак гледа малко дете, грижи се за дома, да е сготвено, да е чисто, изпрано! "... Ами така е, грижи се за домакинството, но аз не съм от типа мъже, които оставят всичко да прави жената, аз се опитвам наравно с нея да готвя, да простирам, да пускам прахосмукачка, да гледам детето, т. е. помагам във всичко, разликата е там, че аз ходя и на работа, а тя не, но процентно изражение на разпределението на домакинските задължения е горе долу 60% за нея и 40% за мен. Също така, имаме баби и дядовци, които помагат за малката от време на време. Мисълта ми беше, че не е от горките жени робини, които цял ден чистят и готвят и гледат деца, а накрая мъжът им иска да яде и да ебе. В някои от разговорите ни за проблема стана дума, че тя след раждането е качила някой друг килограм и не се чувства добре в кожата си. Въпреки, че аз почти не виждам разлика и я намирам за все така привлекателна както и в началото на връзката ни, тя си е втълпила, че не изглежда добре. Не, че съм спирал да ѝ правя комплименти, но след като разбрах това, започнах още повече, да се опитам да ѝ вдигна самочувствието, но не се получаваше. Имам чувството, че тя вече се има стара леличка. Както и да е, не се получи, опитах се да я мотивирам да започнем диета и спорт, но тя и за това не намери сили и време. Е аз сам си карам диетата и спорта, защото тая енергия от безсексие трябва да я изхабявам някъде, а и за лично здраве не е лошо. Опитах се да я убедя да започне някаква работа, да оставяме по-често малката при някоя баба, но не се получи. Също така отказва да остави детето все още да спи само в другата стая, а то спи много леко. Както и да е, в началото на връзката ни сме правили секс къде ли не, но в един момент започнахме да правим само в спалнята, а след като се роди детето и там спряхме. Няма вече сексуални закачки, няма спонтаност, като се опитам да предизвикам спонтано нещо, се измъква я с някой шега, я с някой задължение или оправдание. Чувствам, че това много ни отдалечава емоционално. Физически не се чувствам много зле. За да не се стигне до изневяра 2019 година я изкарах на порно и чикии. Към края на 2019 ми хрумна, да не би пък на феромонно ниво, нещо да не я привличам вече, да не ми спада тестостерона от чикиите, че да я няма тази искра между нас и ВЗЕХ РЕШЕНИЕ. Спрях да гледам порно, да маструбирам и да свършвам. 1 месец и няколко дни не бях се докосвал, освен за да пикая и да се мия. Организирах да отидем само двамата, без детето, на един доста хубав хотел, на доста хубаво място за 3 дена. След това останах още по-разочарован... Ще ви кажа защо. След настаняването, хапване, СПА и всичко от което можеше да се разсейваме, дойде вечерта... Вече и двамата в голямата луксозна спалня, отпочинали, чисти, аз пристъпих към по-страстни целувки и вече нямаше какво да прецака хубавия и качествен секс, за който си мечтаех. Е да ама се прецака, секса го имаше, но тя намери някакво абсурдно оправдание, че брадата ми ѝ боцкала и отказа да се целуваме по време на секс ( аз никога през живота си не съм се бръснал до дъно и преди това не беше проблем). Както и да е... СЕКС МЕЖДУ СЪПРУЗИ БЕЗ ЦЕЛУВКИ... стана ми супер тъпо и успях да свърша само защото не бях свършвал от 1 месец, но преживяването беше по-скоро отрицателно. А тя имах чувството, че нямаше желание за секс, но по някакъв вид задължение го правеше и се усещаше как иска по-бързо да приключим. Е нищо не коментирах, надявах се на другия ден да се отпуснем и да е по хубаво. Да ама на другия ден и на по другия толкова се отпускаше тя, че преди аз да си легна вече беше заспала... :D А мен сега ми е смешно, но тогава заспивах със сълзи на очите, чудейки се къде сбъркахме и защо така се прецакаха нещата... След тази почивка, отново започнах с чекиите, защото прецених, че е безмислено, аз да се пазя за човек, който няма желание за секс с мен. Започнах да се отчайвам... Аз не искам секс само заради секса, аз искам секс, за да върнем онази интимност в отношенията които имахме помежду си. Сега след тази история, някои от вас може да си помислят, че тя има "тъпкач", любовник или поне един път ми е изневерила, за да има такова отношение. Надявам се да грешите, според мен няма такова нещо, защото в свободното време почти винаги сме заедно, или тя е с бабите и дядовците, а на телефоните си и двамата имаме пълен достъп ( да позволявал съм си да погледна чатовете, както и тя моите), но няма нищо подозрително, а в днешно време изневерите почват от там... Не го изключвам напълно като вариант, но според мен причината се крие в привързаността ѝ към майчинството... Имам чувството, че в грижите за дъщеря ни, някъде се е изгубило чувството на жена ми за това, че е ЖЕНА... Може би и аз да имам вина, не знам. Но моля ви посъветвайте ме какво друго да направя, защото аз вече се изчерпах... Благодаря ви предварително! Хубав ден!

Коментари

51-51 от 51

56.   Здравей. Виждаш ми се разумен. Съветвам те да нямаш очи за чуждото. Поглеждаш ли, сърцето ти ще го пожелае и спиране няма. Имай предвид, че в живота на човека се случват доста нещастия, които не можем да контролираме и в такива моменти човек се отрезвява и всички глупости, които му се въртят в главата се изпаряват и се сеща за правилното. Не чакай да дойде нещастие, а се придържай към мислите за правилното, поне това аз съм разбрал. Иначе поздрави, имаш малко повече от мен в сексуално отношение, че да ти кажа и от не малко други мъже.... Ок си, че може и по-добре да стане. Но ти бъди там и телом и духом, само така може да си част от хубавото нещо, то зависи и от теб. Много се радвам за промяната, ако е възможно се радвай, а не унивай, защото можеш да загубиш и това, което имаш. Аз се уча да се наслаждавам и на малкото, и да съм благодарен.

51-51 от 51