Споделена история от Секс и интимност

23-годишен девственик
Аз съм момче на 23г. и все още не съм правил секс. Когато разговарям с момиче и си мисля как бихме могли да сме заедно, се панирам и почвам да ставам нервен и се чувствам неодобно. Това се случва най-често като говоря с красиви жени (разбираемо защо). Винаги съм си мислял че ще преодолея този си проблем като има с кого да го споделя, но уви мога да го кажа само тук.

Имам приятели, които знаят че съм девствен, но на тая тема не говорим, а и аз избягвам понеже винаги има някой който се мисли за най-големия жребец и почва с изрази като, "ми кво чакаш още". "ти не си наред", "да не се пазиш за първата брачна нощ"и др.

Мислел съм да пробвам с жрица на любовта, но като се замисля и знам че ще съжалявам, и се отказвам.
Не съм грозен, напротив 1, 87см/75кг атлетично тяло, уж мечтата на всяка жена.

Какво мога да направя по въпроса?
Има още много какво да кажа но за сега мисля че това е достатъчно.

Коментари

1.   Дежа вю ли имам или така ми се струва?

2.   pickup-project.net
Изчети всичко от този сайт и ще ти станат ясно някои неща. И форума и всичко :) Има и разни книги как да се държиш с жените и т.н.

Отиди на проститутка да ти олекне така... ще видиш, че не е голяма работа. Даже няколко пъти... още от тая вечер. След това ще видиш, че разговорите с жени няма да са толкова трудни, след като си задоволен.

И не вземай съвети от жени... ще ти напълнят главата с глупости. Даже и от тия тук в сподели.

3.   2 е прав, жена съм, но нямам намерение да ти пълня главата с глупости, но го послушай за платените момичета

4.   от опит мога да ти кажа едно нещо което при мен подейства и си е съвсем добре.. даже малко повече от добре.. :)
правилото е 1 и е просто на вид "НЕ ТРЯБВА ДА ТИ ПУКА ОТ НИЩО!!! " това е.. следващия път като видиш хубаво момиче с което ще говориш помисли си следното "не се знае дали изобщо ще се видим повече.. какво ми пука.. а и да се видим какво толкова.. " говори директно всичко което ти е в главата никога няма да сбъркаш.. от мен да знаеш. общо взето никога не премисляй 1000 пъти думите си преди да ги изречеш.. каквото ти е в главата това казвай (на първо време разбира се докато свикнеш да се отпускаш.. след това вече ще можеш да го контролираш :) ) няма как да сбъркаш защото едновременно си откровен, казваш това което е наистина и повярвай ми нищо от това което мислиш няма да обиди жената която е срещу теб.

пробвай ще се изненадаш от ефекта :)

5.   НЕ отивай на проститутка, първия път трябва да е с някой специален, това звучи клиширано, но все пак е първи път и за да е още по-хубав, не трябва да бъде с проститутка, а някого когото обичаш или ще обичаш. А колкото до това, че се притесняваш това е на психологическа основа, трябва повече да си вярваш просто

6.   платени момичета - Абе хора вие луди ли сте? И аз съм на 21 и съм така, но не е края на света..

7.   Здравей. Изненадващо е колко много прилича твоята история на моята. Всъщност разликата е единствено в пола. Аз обаче знам защо съм девствена- просто не искам да спя с който и да е. Въпреки коментарите на приятелите ми съм спокойна за това. Сега просто режа неподходящите и търся истинския, колкото и повърхностно-романтично за звучи. :)

8.   Според мен си стой, девствен. Защото след това като останеш 1-2 години пак на сухо ще ти е много по трудно да издържиш, защото ще знаеш какво изпускаш. Седи си мирен и бий чикииииии ае Gl Hf v dotata. :D

9.   Много е лесно да си решиш проблема с платено момиче, но после ще ти бъде стократно по зле. Мини по нелекия път и си намери момиче като тебе чисто и девствено, момиче което може да те разбере понеже е като тебе. Не си мисли, че леките момичета са за тебе, защото не са така чисти като тебе и никога не могат да те разберат, защото вече са вкусили от познанието. Не ставай като тях, бъди чист и се вгледай в момиче като тебе само така ще си решиш проблема.

11.   Айде пак, още един :))0... на 23 казваш, е сори пич, ама освен "платени услуги" другото би било чист късмет да те светна :))) Не ги слушай тия с "чистите и девствени" отношения, "специалните момичета" и прочие заблуди. Това са почти утопии, не че е лошо, напротив - много хубаво би било така да се намериш с "любовта" :))) ама това се случва мнооооого рядко. На тебе просто ти се *бе нали? :)) както и на всички нормални мъже, мани ги жените, при тях е по-различно, затова не ги слушай. Затова - ако имаш кинтите отивай в най-скоро време при някоя подбрана 'фея' (а избора е огромен поне за София). А що се отнася до "пикапа" - това е за мъже дето искат да трупат бройки и/или да се пробват по-уверено и с по-засукани п*тки :))), не е лъжица за всяка уста, то си зависи от човека.

12.   Все едно аз съм я писал тази история... И аз съм момче на 23 също слаб, но срамежлив...

13.   хора, не знам, какъв ви е проблемът! аз ви казвам, взимаш си професионалистка и си ти. Действа чудесно и на самочувствието. Ако я карате така, скоро ще участвате в новия филм 40-годишен девственик!

14.   Изказвам се щото познавам хора в подобно (и даже по-лошо положение), уви :(((( И те така уж искаха/искат да е с точната жена и прочие бла бла... еми не става пичове, некои немат късмет със секса и любовта, нещо не им достига в психиката, не могат да преглътнат че света не е идеален сигурно ли, де да знам. То не е въпрос на самочувствие, а на опит. И са кво - да се тормозите що не сте *бали и кога ше се появи точната жена? !!? Я стига, вие идете пробвайте с някоя неточна (е да ама и такава е хипермега трудно да се намери в тия случаи) пък си търсете точната, кво толкова. Като не става по нормалния начин - има си платен. Психиката ви е много по-ценна от някакви си пари за курви :)) нали така.

15.   О, да, аз ако бях мъж и имах такъв проблем нямаше да се поколебая да ползвам услугите на професионалистка, макар че на днешно време безплатни проститутки в дискотеките колкото искаш.

16.   От номер 2.

Номер 7 ти би ли дръгнала с някой като автора? Както казва номер 9 и двамата сте чисти и неопетнени.

17.   Пиши ми на

имейл рози4ка_1985@абж.бг на латиница да си погожорим ако иска6

19.   авторе имаш ли си приятелка?

20.   Най-важното според мен, за да се представи един мъж добре в леглото е да мисли постояно за удоволствието, което може да си достави от женското тяло, а не за това на нея харесва ли и, ама дали ми е достатъчно голям, ама дали носът ми е крив, защото в противен случай няма да успее да свърши никаква работа.

21.   За 19-ти. Ако имах, надали щях да имам тоя проблем, и да не съм имал.

22.   До номер 16. Някой като автора- за мен е идеално. Нито аз ще се притеснявам от неопитността си, нито той от своята. Смисълът, обаче не е само в акта. Замисли се. :)

23.   Срещаш някоя си и си казваш: "Тази е! ". Отиваш при нея и открито и заявяваш намеренията си. Т. е. каниш я на среща. Има хиляди момичета, които тази вечер си стоят в къщи само защото никой не ги е поканил да излязат. Щом излезеш с някоя, задължително я покани отново. Каквито и да са чувствата ти към нея. След третата-четвъртата среща откровено и кажи, че желаеш да спиш с нея. Това едва ли ще я изненада. Сподели и, че си девствен. Така или инъче ще разбере. Това още повече ще я трогне. Успех! Дано съм ти помогнал.

24.   вместо да пишеш някви глупости тука отивай и се забавлявай на 23години си 4ове4е...

26.   модератор - публикуваме коментари само на кирилица

27.   Все си мисля че си супер грозен. на 23 години без секс луд ли си ?

28.   Аз мисля, че няма от какво да се притесняваш. Когато дойде тогава. Аз на 22 го направих за първи път, а мацката беше на 21, също девствена. Даже не стана от първия опит вечерта, на сутринта обаче се получи.
Не ходи на проститутка, а някак трябва само да станеш по-самоуверен в разговорите и то в еротичните теми...

29.   здравей,
имал ли си сериозна приятелка с която с ходим месеци, години?? моля те отговори ми

30.   (автора)кратко и ясно НЕ

31.   Абе Вие луди ли сте бе? Да го пращате на проститутка... луди калинки сте ама това не е най-подходящия начин да си загуби девственоста. Най - добрия начин е с гадже и то с която ходи пък друг е въпроса тя как ще приеме това и как ще му помогне да се открехне в тея работи. И се надявам автора да не ви е послушал.

32.   "Най - добрия начин е с гадже и то с която ходи пък друг е въпроса тя как ще приеме това"

Абе всички много добре знаят че е най-добре с гадже :)))) ... ама автора въпреки усилията не може да намери .... така че като се има предвид напредналата възраст (23) :))) то е най-добре първо да ползва услугите на "професионалистка(и)" и чак тогава да опитва да намери това гадже :))

34.   Аз съм на 22 г. Дествена съм, но това е защото не искам да лягма, с когото и да е.
Аз искам нещо истинско, а не една нощ и толкова.
Романтичка съм - това е.
Смятам, че не ти трябва платена жена, защото това е гадно!
Замисли се, дали би си легнал с жена, която преди час - два е била с друг?
Дали би й позволил да те докосне, да посетиш "мястото й", което друг е посетил преди теб?
Няма ли да ти е гадно, да знаеш, че... с и един от всичките й клиенти, които са си платили за тази "услуга".
Ами ако си осмият за днес? А за номер двадесет - какво ще кажеш? Помисли си. Замисли се, за другите деветнадесет преди теб. Дали са били чисти, какво са й правили и най - важното - дали са били ЗДРАВИ!
Виж, намери си някоя 18 - 19 годишна, и чуй грозната истина - повечето момичета започват от 14 - 15 г. интимният си живот ( според мен това не е правилно ) , все до 18 г. са научили нещичко.
Успех , и запомни, че на сексът прави от младежа мъж, но помага да се отракаш. : - )

35.   Не ги слушай тия жени

"Аз съм на 22 г. Дествена съм, но това е защото не искам да лягма, с когото и да е. "

Виждаш ли - тя може да си легне с кога да е, просто не искала. Ти можеш ли така? Не нали :)))) щото за нея е достатъчно да се понагласи - малко гримче, косичката, хубави дрешки и да отиде някъде - я на купон, я на заведение.. и ще има желаещи. И няма много да ги интересува дали е притеснена, дали може да общува добре и прочие дреболии. Ще й гледат я задника, я деколтето... даже и да не се вписва много в стандарта пак ще се намерят желаещи. Ти като уж изглеждаш добре - що досега не те свали некоя, а, и да станат нещата? Тя не може да те разбере пич.

"Смятам, че не ти трябва платена жена, защото това е гадно! "
Тука е права - гадно е. Обаче е още по-гадно да седиш на 23 години и да се чудиш какво не ти е наред и да се тормозиш. Проститутки има много - значи има и търсене, нема да си уникален случай.

Не ги слушай тия момичета - те ще пуснат на разни утрепки, алкохолизирани боклуци и "лоши момчета" щото видиш ли са "интересни и забавни" ... ще пуснат на некви чичко паричковци с по 10-15-20 години по-възрастни от тях щото видиш ли били "улегнали" "зрели" мъже... ще пуснат и на опитни добре изглеждащи свалячи... но пък такива като тебе (да речем горе-долу обикновени момчета) ще наричат "неуверени в себе си"... "скучни"... ще ти намерят всякакви недостатъци за да те отблъснат. Само защото им се струваш неопитен. Замисли се.

36.   До хората романтици май няма романтика в този свят, защото по голям романтик от мене нямаше пазях се за истинското момиче но разбирам че всичко е фалш няма смисъл в романтиката и уж се премиряваш че има надежда и хоп всичко пропада няма романтика светът е озверял само секс е в главата това се отнася за мъжете и жените такаче да не се залъгваме до автора пич бързай да живееш живота защото няма за кога казвам го от опит аз съм по голям от теб и все чакам идеалната а тя не идва такаче не си пропилявай момента с Поздрави от мен Малкия-Принц вярващ в романтиката и за какво да бъдеш самотен

37.   Подкрепям 36, но трябва да призная че и аз съм в това положение.. Но както всички много добре знаем не е лесно човек да се промени, когато има някакви принципи, които го спират.. Жалко е, но е факт! Света явно има нужда и от будали като нас...

38.   Братле прочетох историята ти и коментарите и аз съм на 23год. и след 2-3 дена ще ходя при някоя фея защото и аз като тебе чаках идеалната тва онова ама самата истина е че нямам самочувствие кой знае какво (макар да не го показвам и да се праскам насам натам), но просто не мога да чакам вече и да се мъча а ми се ебе две не виждам и просто искам да разбера какво е "путка" че от това порно ще ни се промие мозъка. Знаеш ли пък може да се поотракаме като опънем някоя фея и да се почувстваме мъже. Най важното според мен е да не ни пука при разговорите с жените защото те дори си говорят по големи мръсотии от нас. Интересното е че знам че просто трябва да се престраша да ги свалям момите, но просто не знам как и не мога и нещо се свива в мен и т.н. Пфф даже като го пиша това малко се опитвам да се разубедя самия себе си да ходя при проститутка, но знам, че след това най вероятно ще имам самочувствие и ще знам, че не е голяма работа секса и т.н. Абе не знам всеки си решава а на мен вече ми се живее и мисля да почна началото на моя нов живот.

39.   Прежали някой лев и иди да боднеш някоя проститутка ТОВА Е РЕШЕНИЕТО тия дето са ти писали бла бла бла не е морално незнам кво са идиоти, като посееш един път корена после ще ти е много по лесно и няма да се притесняваш като си хванеш някое сериозно гадже, слушай стария сеяч.

40.   Аз съм по-малка от теб, но имам доста опит. Ако не си грозен, опитай:
1. Спечели си някоя приятелка
2. Не подбирай най-яката мацка
3. Се пак гледай да има опит и да е разбрана
4. Ако те харесва ще те рабере, отпусне и помогне.
Много се притесняват! Бъди твърд със себе си, пийни 1, 2 за кураж и давай, не си губи времето, защото споделянето на такива неща е незабравимо (ако си оцелил на партньор)
Пожелавам ти мнго късмет и кураж :)

41.   Позната история, аз съм на 25 и не съм се и натискал като хората даже с жена, не съм грозен сладък съм 191 75 кг, тренирам редовно сини очи.....

През пубертета жените повече ме сваляха отколкото аз тях, нз що така, малко ми беше тестостерона ли нз.(на срещите на които съм излизал винаги жени са ме канили)
Не че се оплаквам де, някак си не ми е удобно да си хвана някоя само заради секса, знам че после или трябва да я зарежа или трябва сериозна да стане работата и в двата случая ще има прецакани....

Ако видя някоя дето наистина ми харесва и искам нещо сериозно пък съм толко респектиран че изглеждам като абсолютен дървеняк и имам чувстовото че не я заслужавам въобще, стига ми така да погледам малко и имам чувстовото че дори да ми се отвори парашута ще ми е гадно да я омърся, струва ми се все едно да влезеш в красива градина и да обереш цветята и да изпотъпчеш всичко....(а някои жени са толкова хубави същества чак да се разплаче човек, че то си е достатъчно и само да погледаш)

Ама не се оплаквам де доволен съм си така, приемам го като част от характера си, а и не съм хедонист, хедонизма го приемам като слабост и ако се поддам понякога на удоволствия ми е гузно после че съм бил слаб ..... такова си ми е възпитанието, малко повече от колкото е трябвало май....

За проститутка- не мисля че тия неща трябва да се купуват, някак си все едно медал да си купиш, а не да го заслужиш, а и да съм честен ме е страх от зарази(щото заради образованието ми съм ги учил тия работи), като знам колко хора са минали от там и направо ми умира всякакво желание та ме е и гнус даже!

42.   до 41 от автора.
Мисля че току що описа мен но много по добре отколкото аз бих могъл. Е вярно не на 100% но по голямата част покрива и моя характер. В училище до 6, 7 клас бях едно от най-харесваните момчета в класа, а след това сякаш всичко секна, а и аз не направих нищо по въпроса.
Въщност, като се замисля моя поблем не е това, че не съм правил секс, а че немога да си намеря свястна приятелка.
Понеже е пълно с фолкаджийки а свястните които познавам са или заети или доста по големи.
Затова съм оставил на случайността да ни срещне и да се надявам че няма да я подмина или пък тя мен.

43.   До 36
Съвсем случайно попаднах на тази тема и надеждата да открия принца се завърна, след като прочетох мнението ти. На 23 години съм и все още не съм го открила. Видях други теми, в които има съвети от типа"... гледай порно и се научи, как да правиш секс... " Къде наистина е романтиката днес?

Защо съветвате момчето да си плаща за секс, след като може да си направи сефтето с някоя девойка, също като него. В България е пълно с момичета, които те чакат, просто се научи да четеш страстта по погледа им. И на тях им се иска, просто повярвай в себе си и нападай.